Tesa Priesvitná opravná páska tesa® extra Power, pre domácnosť a hobby, 10m:48mm
6,60 €

Novinka

Priehľadná páska pre použitie pri opravách priehľadných povrchov či skiel. Ideálna na opravy priehľadných plastov a dočasné opravy prasknutého skla. Vynikajúca priľnavosť na mnohých typoch povrchov, silné lepidlo odolné voči veku, odolná voči vode a poveternostným vplyvom. Dĺžka 10 m, šírka 48 mm.

Tesa Multitape, univerzálna opravná PVC páska, biela, 5m x 50mm
3,99 €

Novinka

Multi Tape je univerzálna opravná PVC páska pre celý rad použitia. Biela, dĺžka 5m, šírka 50mm. Pružná a elastická, jednoduché a úsporné riešenie pre všetky druhy bežných opráv, jednoduché nalepenie a obopnutie aj nerovných povrchov, dobrá priľnavosť a odolnosť voči starnutiu pre väčšinu aplikácií.

Tesa Multitape univerzálna opravná PVC páska, čierna, 5m x 50mm
3,99 €

Novinka

Multi Tape je univerzálna opravná PVC páska pre celý rad použitia. Čierna, dĺžka 5m, šírka 50mm. Pružná a elastická, jednoduché a úsporné riešenie pre všetky druhy bežných opráv, jednoduché nalepenie a obopnutie aj nerovných povrchov, dobrá priľnavosť a odolnosť voči starnutiu pre väčšinu aplikácií.

Tesa Multitape, univerzálna opravná PVC páska, šedá, 5m x 50mm
3,99 €

Novinka

Multi Tape je univerzálna opravná PVC páska pre celý rad použitia. Šedá, dĺžka 5m, šírka 50mm. Pružná a elastická, jednoduché a úsporné riešenie pre všetky druhy bežných opráv, jednoduché nalepenie a obopnutie aj nerovných povrchov, dobrá priľnavosť a odolnosť voči starnutiu pre väčšinu aplikácií.