Solaris Tea BIO Berry Fruity 40x2g
16,95 € 0,42 €/ks

Osviežujúca zmes ovocného čaju s výnimočnou chuťou kombinuje čučoriedky, ibištek a pomarančovú kôru. Čaj neobsahuje kofeín a umelé farbivá. Všetky bylinky sú BIO certifikované, ručne zmiešané tak, aby sa dosiahla optimálna chuť a kvalita s minimálnym dopadom na životné prostredie.

Solaris Tea BIO Kamilkový sen 40x2g
16,95 € 0,42 €/ks

Užite si aromatickú medovú vôňu a sladkú chuť harmančeka a ruže. Tento upokojujúci bylinný čaj obsahuje ručne zmiešané a vyberané suroviny. Neobsahuje kofeín.

Solaris Tea BIO Zelený čaj Sencha 30g
2,90 €

Ručne zbieraný BIO zelený čaj Sencha najvyššej kvality s čerstvo rozdrvenými citrusmi a exotickým korením. Táto jedinečná zmes odlišuje zelený čaj Solaris od ostatných zelených čajov.

Solaris Tea BIO Jasmine Green Tea 40x1,5g
16,95 € 0,42 €/ks

Starostlivo ručné zbieraný zelený čaj najvyššej kvality z provincie Jiangxiv Číne je jemne prejdený jazmínovými kvetmi, ktoré mu dodávajú povznášajúcu arómu a zmyselnú chuť. Čaj pochádza z certifikovaného ekologického hospodárstva a neobsahuje žiadne chemicky pridané vône a chute.

Solaris Tea I Know - Crown čakra
5,99 € 0,40 €/ks

Vychutnajte si výnimočný čaj v hodvábnych pyramídových vreckách. Siedma čakra je sídlom najvyššej dokonalosti človeka. Je východiskovým bodom pre energiu vo všetkých ostatných čakrách. Je to miesto, odkiaľ sa začala naša cesta životom, sem sa vrátime na konci nášho vývoja.

Solaris Tea I Speak - Krčná čakra
5,99 €

Vishuddha: piata čakra, ktorá sa nachádza v oblasti krku a ramien. Rafinovaná bylinná zmes s citrusovými tónmi, ktorá obsahuje citrónovú trávu, ibištek a zázvor. Zmes je energizujúca upokojuje mierne podráždené hrdlo.

Solaris Tea BIO Earl Gray 40x2g
16,95 € 0,42 €/ks

BIO Earl Grey sa vyrába výlučne z prvotriednych ručne zbieraných čajových lístkov z indického regiónu Assam.