Schwarzwolf

Upresniť parametre
LIPNO praktická sada dvoch teleskopických vidličiek na opekanie LIPNO praktická sada dvoch teleskopických vidličiek na opekanie
LIPNO praktická sada dvoch teleskopických vidličiek na opekanie

Praktická sada dvoch teleskopických vidličiek na opekanie značky Schwarzwolf. Balené v sťahovacom vrecku. Materiál: nerezová oceľ, rukoväť PVC. Odporúčaná technológia potlače: sieťotlač K, DTR na obal, gravír. Maximálna veľkosť potlače: 25 × 5 mm / 100 × 40 mm.

môžete mať 05.04 - 06.04

Schwarzwolf RAVIK elastický nepremokavý opasok s vreckom, LIPNO praktická sada dvoch teleskopických vidličiek na opekanie
Schwarzwolf RAVIK elastický nepremokavý opasok s vreckom,

Elastický nepremokavý opasok Schwarzwolf s pružným vreckom a sponou, zapínanie vrecka na vodeodolný zips. Okolo zipsu sú všité refexné pásiky, vrecko má integrovaný výstup na slúchadlá. Dobre sedí, nezavadzia. Je vhodný na turistiku, cyklistiku, beh a iné športy.

môžete mať 05.04 - 06.04

TORIO Sklenený mlynček na korenie transparentní LIPNO praktická sada dvoch teleskopických vidličiek na opekanie
TORIO Sklenený mlynček na korenie transparentní

Mlynček značky Vanilla Season na čierne korenie, soľ alebo iné korenie. Je vyrobený zo skla a bambusu, s nerezovým doplnkom. Mlecie kamene sú keramické a je pri nich možné nastaviť hrubosť mletia. Balené v darčekovej krabičke. Rozmery: O 6 × 13 cm; balenie 7,4 × 14,4 × 7,4 cm.

môžete mať 05.04 - 06.04

NAMI Sklenená konvička na kuchynské dochucovadlá transparentní Pierre Cardin CHRISTOPHE SET Súprava rollera a plniaceho pera střibrná
NAMI Sklenená konvička na kuchynské dochucovadlá transparentní

Sklenená konvička značky Vanilla Season na kuchynské dochucovadlá. Má originálne oddelené dva priestory, jeden na olej (450 ml) a druhý na ocot (90 ml). Vďaka svojmu elegantnému tvaru sa bude dobre vynímať na každom stole. Je vyrobená z borosilikátového skla. Balené v darčekovej krabičke.

môžete mať 05.04 - 06.04

Pierre Cardin MARIGNY Guľôčkové pero bílá Pierre Cardin CHRISTOPHE SET Súprava rollera a plniaceho pera střibrná
Pierre Cardin MARIGNY Guľôčkové pero bílá

Značkové guľôčkové pero je navrhnuté v bielom prevedení. Spodná časť jeho tela je zdobená luxusným rytím v gunmetalovej farbe. Guľôčkové pero má otočný mechanizmus, má kvalitnú náplň v modrej farbe s hrotom 1 mm a obsahuje náhradnú čiernu náplň.

môžete mať 05.04 - 06.04

Pierre Cardin CHRISTOPHE SET Súprava rollera a plniaceho pera střibrná Pierre Cardin CHRISTOPHE SET Súprava rollera a plniaceho pera střibrná
Pierre Cardin CHRISTOPHE SET Súprava rollera a plniaceho pera střibrná

Luxusná súprava rollera a plniaceho pera značky Pierre Cardin v masívnom dizajne v kombinácii striebornej a čiernej farby, s jemným rytím na tele. Hrot je chránený vrchnákom v čiernej farbe.

môžete mať 05.04 - 06.04

Pierre Cardin MATIGNON Luxusné kovové guľôčkové pero černá Pierre Cardin ESPACE Kovové guľôčkové pero s otočným mechanizmom a šachovnicovým rytím Stříbná
Pierre Cardin MATIGNON Luxusné kovové guľôčkové pero černá

Luxusné kovové guľôčkové pero Pierre Cardin, ktoré je navrhnuté v elegantne hladkom dizajne, púta svojím atypickým tvarom, vďaka ktorému sa veľmi pohodlne používa. Guľôčkové pero má kvalitnú náplň v modrej farbe s hrotom 1 mm a obsahuje aj náhradnú čiernu náplň.

môžete mať 05.04 - 06.04

Pierre Cardin MARIGNY SET Súprava guľôčkového pera a rollera bílá Pierre Cardin ESPACE Kovové guľôčkové pero s otočným mechanizmom a šachovnicovým rytím Stříbná
Pierre Cardin MARIGNY SET Súprava guľôčkového pera a rollera bílá

Značková súprava kovového rollera a guľôčkového pera, ktorých spodnú časť tela v gunmetalovej farbe zdobí luxusné rytie. Je navrhnutá v bielom a čiernom prevedení. Guľôčkové pero má otočný mechanizmus, hrot rolleru je chránený vrchnákom.

môžete mať 05.04 - 06.04

Pierre Cardin ESPACE Kovové guľôčkové pero s otočným mechanizmom a šachovnicovým rytím Stříbná Pierre Cardin ESPACE Kovové guľôčkové pero s otočným mechanizmom a šachovnicovým rytím Stříbná
Pierre Cardin ESPACE Kovové guľôčkové pero s otočným mechanizmom a šachovnicovým rytím Stříbná

Značkové kovové guľôčkové pero Pierre Cardin s otočným mechanizmom. Telo pera je zdobené šachovnicovým rytím, obsahuje kvalitnú náplň v modrej farbe s hrotom 1 mm a je priložená aj náhradná čierna náplň. Balené v luxusnej krabičke Pierre Cardin, dodávané s certifkátom pravosti.

Momentálne nedostupné

Pierre Cardin RENEE mikroceruzka gunmetal Pierre Cardin DIMITRI Konferenčné dosky s magnetickým zapínaním a USB
Pierre Cardin RENEE mikroceruzka gunmetal

Značková mikroceruzka Pierre Cardin. Kovové telo mikroceruzky má jemné rytie po celej dĺžke povrchu, mikroceruzka je navrhnutá s otočným mechanizmom a obsahuje tuhu 0,5 mm. Balená v luxusnej krabičke Pierre Cardin, dodávaná s certifkátom pravosti.

môžete mať 05.04 - 06.04

Pierre Cardin CELEBRATION Roller žlutá Pierre Cardin DIMITRI Konferenčné dosky s magnetickým zapínaním a USB
Pierre Cardin CELEBRATION Roller žlutá

Luxusný roller Pierre Cardin v módnej farbe s hliníkovým telom a gumovou povrchovou úpravou, ktorá je veľmi príjemná na dotyk. Roller má čierne detaily, vrchnák chrániaci hrot pera a stylus. Obsahuje kvalitnú modrú náplň značky Schneider s hrotom 0,5 mm.

Momentálne nedostupné

Pierre Cardin DIMITRI Konferenčné dosky s magnetickým zapínaním a USB Pierre Cardin DIMITRI Konferenčné dosky s magnetickým zapínaním a USB
Pierre Cardin DIMITRI Konferenčné dosky s magnetickým zapínaním a USB

Značkové konferenčné dosky Pierre Cardin z polyuretánu s magnetickým zapínaním, ktorého súčasťou je USB disk 8 GB. Dosky majú perforovaný povrch a ozdobné detaily v červenej farbe.

môžete mať 05.04 - 06.04