oblečsadoroboty

Tyvek Návlek na obuv nízky (1ks)

Tyvek Návlek na obuv nízky (1ks)

0,78 €

Nízky návlek na obuv Tyvek patrí medzi ochranné návleky na nízke topánky. Uvádzaná cena je za 1 kus. Vyrobený z materiálov Tyvek a PVC. Farba návleku je biela. Univerzálna veľkosť.

Malfini Unisex šilt Malfini Sunvisor 310 biela UNI

Malfini Unisex šilt Malfini Sunvisor 310

3,48 €

Letný šilt, vonkajší materiál – 100 % bavlna, hladký keper, vnútorný materiál – slučkové froté pre príjemné nosenie a absorpciu potu, veľkosť nastaviteľná plastovou sponou.

Panda Safety Ponožky Wasat čierna 43-44
10x

Panda Safety Ponožky Wasat

2,89 €

Ponožky Wasat značky Panda sú ideálne pracovné ponožky na namáhavé aktivity a práce. Ich špeciálna výrobná technológia a upravené vlákna zaručujú maximálne pohodlie a tepelnú ochranu a ochranu nohy proti extrémnej záťaži.

Spirotek Respirátor SH3100 FFP1 NR bez ventilu

Spirotek Respirátor SH3100 FFP1 NR bez ventilu

0,74 €

Respirátor FFP1 SH3100 patrí medzi skladacie respirátory značky Spirotek. Bez výdychového ventilčeku, proti netoxickým časticiam a kvapalným aerosólom v koncentráciách do 4,5 x NPK/PEL. Jednorazové použitie.

Free Hand Pracovné rukavice Epops kombinované 10/XL
4x

Free Hand Pracovné rukavice Epops kombinované

8,65 €

Kombinované rukavice Epops sú ochranné pracovné rukavice značky Free Hand z umelého semišu v dlani. Chrbát rukavíc je z materiálu Spandex® s chráničmi kĺbov. Tieto pracovné rukavice sú doplnené sťahovacou manžetou na suchý zips.