Mental Boost

Mental Boost Noopept kapsule

Mental Boost Noopept kapsule

21,90 € 0,73 €/ks

Zlúčenina Noopept je obľúbená kvôli svojmu komplexnému účinku na mentálnu výkonnosť. Pôsobí proti úzkosti, podporuje kognitívne zdravie a pamäť. Medzi ďalšie pozorované účinky patrí potlačenie únavy, bdelosť, zlepšenie sústredenia, zrýchlenie myslenia a zlepšenie motivácie.

Mental Boost Alpha GPC prášok

Mental Boost Alpha GPC prášok

22,90 €

Zlúčenina známa ako Alpha GPC sa užíva kvôli svojej schopnosti podporovať kognitívne funkcie a športovú výkonnosť. Je najúčinnejším známym zdrojom cholínu (medzi bežne dostupné zdroje cholínu patria ryby, vajcia a mäso) a tiež zvyšuje hladinu acetylcholínu v mozgu.

Mental Boost Huperzine A kapsule

Mental Boost Huperzine A kapsule

18,90 €

Extrakt získavaný z rastliny Huperzia Serrata, známy ako Huperzine A, bol používanáý už v tradičnej čínskej medicíne. Výskum ukázal, že má niekoľko pozitívnych účinkov, medzi ktoré patrí zlepšenie schopnosti učiť sa, pamäte, nálady a tiež výrazne chráni mozog pred stresom.

Mental Boost L-Theanine kapsule

Mental Boost L-Theanine kapsule

20,90 € 0,23 €/ks

Aminokyselina L-Theanine je získavaná zo zeleného čaju a považuje sa za jednu z jeho hlavných účinných látok. Pôsobí relaxačne bez sedatívnych účinkov, pričom sa ideálne kombinuje so stimulantmi ako napr. kofeín. Pomáha pri znižovaní stresu, úzkosti a zlepšuje sústredenie, ale aj spánok.