Tiger Tribe Špiónske okuliare / Super Spy Glasses
5,84 €

Vďaka čiastočne zrkadleným objektívom na vnútorných hranách vám Super Spy Glasses umožní vidieť vpred aj za seba  súčasne. Budete vidieť čo sa deje za vami, bez toho aby ste sa otočili. Vek: 3+

GuideCraft IO Blocks- Králik (Rabbit)
3,88 €

Poskladajte si králika! Nakoniec králik vyzerá dizajnovo a nadčasovo. (Táto mini kolekcia okrem iného obsahuje ďalších 9 mini zvieratiek, na ktorých sa strieda 6 matných a príjemných farieb.) Výrobok je vhodný pre deti od 5 rokov.

GuideCraft IO Blocks- Nosorožec (Rhino)
3,88 €

Poskladajte si nosorožca! Nakoniec nosorožec vyzerá dizajnovo a nadčasovo. (Táto mini kolekcia okrem iného obsahuje ďalších 9 mini zvieratiek, na ktorých sa strieda 6 matných a príjemných farieb.) Výrobok je vhodný pre deti od 5 rokov.

Valtech Magna Tiles 32 Clear - priehľadná
64,27 €

Priehľadná MagnaTiles 32 Táto základná verzia stavebnice MagnaTiles z 32 ks je pre všetkých, ktorí chcú túto obľúbenú stavebnicu vyskúšať, ale predsa len váhajú, či bude deti baviť.

Better Brand s.r.o. Čiernobiele a kontrastné knižky v sade
13,99 €

Čiernobielo pre najmenších I Rozlišovacia čiernobiela kniha určená najmenším deťom. Strieda sa čierno-biela a bielo čierna kombinácia. Kombinácia podporuje rozlišovacie schopnosti najmenších, ktorí vidia len čiernobielo. Kombinácia týchto farieb prispieva k správnemu rozvoju zraku bábätiek.

Mudpuppy Magnetic Fun/Mighty Dinosaurs (New)
15,65 €

Kúsky skladačky obsahujú 90% recyklovaného papiera. Balenie obsahuje 70% recyklovaného papiera. Vytlačené netoxickými atramentami. Rozmery: zostavené puzzle 16,5 × 16,5 cm Vek: 4–7 rokov

Tiger Tribe Magic Painting World/Fairy Garden
11,33 €

Skvelá sada – maľovanie vodou. Pribalený štetec má dávkovač vody, ktorá aktivuje bielu plochu vybraného bieleho listu. Táto plocha sa pôsobením vody zafarbí a odkryje čarovné obrázky s motívom víl. Po uschnutí opäť zmiznú.

Better Brand s.r.o. Míľnikové kartičky
7,45 €

Sada 36 míľnikových kartičiek je určená na zachytenie dôležitých momentov v živote vášho dieťaťa, ako je napríklad prvý úsmev, prvý zúbok, prvé narodeniny ad.

Tiger Tribe Magic Painting/A Day at the Palace
11,33 €

Skvelá sada – maľovanie vodou. Pribalený štetec má dávkovač vody, ktorá aktivuje bielu plochu vybraného bieleho listu. Táto plocha sa pôsobením vody zafarbí a odkryje čarovné obrázky s motívom princezien. Po uschnutí opäť zmiznú.

Crocodile Creek Play Ball 13 cm - Horses
10,55 €

Vyrobená z prírodného a syntetického kaučuku a neobsahuje PVC a BPA. Produkty Crocodile Creek spĺňajú Všetky príslušné bezpečnostné normy. Vek: od 3 rokov

EDX Education Pinzeta sada (12 ks) / Tweezers (12 pc)
17,61 €

Sada farebných pinziet, vhodných pre úchop drobnými rukami. V balení je 6 ks. Farby žltá, oranžová, modrá, zelená, červená, fialová. Rozmer: 117 × 47 × 24 mm Vek: od 18 mesiacov

EDX Education Place Value Flip Chart-Student Size-Thousand(10 ks)
59,96 €

Flip Chart s krúžkovou väzbou, voľne stojací má 10 000 číselných kombinácií. So 4 číslicami k otočeniu s číslami 0–9 (každé má inú farbu) vám nikdy nedôjdu kombinácie. Sada 10 ks v balení. Rozmer približne: 8,25 × 5,5 × 0,5 cm Vek: 6 +

Kapla Kapla 100 - drevená stavebnica
29,41 €

Kapla  je  precízne  vyrobená drevená stavebnica. Neuveríte, čo všetko sa dá postaviť  bez lepidla, skrutiek alebo spojok  zo stavebnice, kde sú všetky dieliky rovnako veľké. Možnosti sú obmedzené len vašou predstavivosťou!

Orange Tree Toys Drevená stláčacia figúrka - Modrý dinosaurus
5,45 €

Krásna drevená stláčacia figúrka modrého dinosaura. Hračka je ručne maľovaná, vhodná od 36 mesiacov. Stačí stlačiť na spodnej strane a figúrka sa pohne.Hračka je drobná, teda sa zmestí aj do vrecka na cesty, aby sa deti zabavili. Rozmer hračky je 5 × 5 × 12 cm.

Tiger Tribe Magic Painting world - Magické maľovanie - Dinosaury
11,33 €

Skvelá sada – maľovanie vodou. Pribalený štetec má dávkovač vody, ktorá aktivuje bielu plochu vybraného bieleho listu. Táto plocha sa pôsobením vody zafarbí a odkryje čarovné obrázky s motívom dinosaurov. Po uschnutí opäť zmiznú.

Tiger Tribe Oodle Doodle - Zvieratá / Animals
16,04 €

Kreatívny set maľovaniek, so samolepkami a voskovými pastelkami, ktoré sú pre malé deti skvele uchopiteľné, vhodný na cesty. V praktickom pevnom balení.

Tiger Tribe Shooting Hoops - Basketball Game
14,08 €

Skvelá zábava pre milovníkov basketbalu. Pevné balenie, vhodné na cesty aj na doma. Každá sada obsahuje: • 1 mini basketbal• 1 basketbalový kôš so sieťkou, zadným panelom a stojanom• 1 loptu a katapult• 1 porovnávacia tabuľka• 1 bodovací list Vek: 5+

Better Brand s.r.o. Čiernobielo pre najmenších
5,45 €

Rozlišovacia čiernobiela kniha určená najmenším deťom. Strieda sa čierno – biela a bielo – čierna kombinácia. Kombinácie podporujú rozlišovacie schopnosti najmenších, ktorí vidia len čiernobielo. Kombinácie týchto farieb prispievajú k správnemu rozvoju zraku bábätka.

Better Brand s.r.o. Farebne pre najmenších - kontrasty
5,84 €

Knižka z pevného papiera plná obrázkov vysoko kontrastných vzorov, tvarov a farieb. Je určená najmenším deťom, ktorým sa ešte len vyvíja zrak a je pre nich dôležitá správna zraková stimulácia.

Crocodile Creek Mini puzzle - Piráti (24 ks) / Mini Puzzle - Pirates (24 pc)
9,88 €

Jednoduchý a veselý obrázok pirátskej výpravy bude baviť skladať každého chlapčeka, ktorého zaujíma námornícke a pirátske dobrodružstvo. Puzzle je navyše zabalené v praktickom pevnom a pekne farebnom obale, takže už na prvý pohľad láka k odhaleniu skladačky ktorá sa skrýva vo vnútri.