Bodylab odmerka
1,54 €

Plastová čierna odmerka na lepšie dávkovanie proteínu.

Natu Vanilkové kešu s kokosom 300 g
9,83 €

Novinka

Spojili sme sily s blogerka Tereza's diary a orieškovo – vanilkový sen bol na svete. Must have pre všetkých milovníkov orechových masiel !

Sizeandsymmetry Synephrine 100 tabliet
10,22 €

Synefrin Sizeandsymmetry je prípravok efektívne podporujúci chudnutie a znižovanie telesného tuku. Zrýchľuje metabolizmus, odbúrava tuky, zvyšuje energetický výdaj a eliminuje nadbytočnú vodu v organizme.

PhD Nutrition Tyčinka Diet Whey 65 g
2,57 €

Proteínová tyčinka Diet Whey je tu v novom! Ponúka 20 g proteínu a menej ako 2 g cukru, karamelovú vrstvu, proteínové chrumky a mliečnu polevu.

Mutant Mass 6800 g
43,38 €

Mutant Mass je najhodnotnejší, najsilnejší a najpredávanejší gainer na svete. Slúži na rýchly nárast telesnej hmotnosti a masívnej svalovej hmoty.

NaturLabs Lipozomálny vitamín B12 30 kapsúl
11,80 €

Doprajte si vysoko kvalitný vitamín B12 s maximálnou možnou biologickou dostupnosťou a využiteľnosťou všetkých aktívnych zložiek. Tento doplnok stravy vďaka lipozomálnemu transportu zaisťuje najvyššiu možnú absorbciu B12 do buniek tela.

EnergyBody 100% Anabol 30×25 ml
39,43 €

Ampulky s obsahom všetkých dôležitých aminokyselín vo voľných formách (19 aminokyselín!), A to vo vzájomnom optimalizovanom pomere.

Nutrisslim BIO Detox Supermix 125 g
12,59 €

BIO zmes superpotravín Detox Supermix obsahuje päť starostlivo vybraných superpotravín, ktoré sú 100% čisté a bez akýchkoľvek umelých aditív.

Sunwarrior Protein Classic Plus BIO 750 g
39,43 €

Prírodné proteínový nápoj od spoločnosti Sunwarrior, je ideálne nielen pre športovcov, kulturistov, vegánov a vitariáni, ale aj pre tých, ktorí chcú schudnúť a cítiť sa fit.

POWER SYSTEM Tricepsové lano
9,83 €

Akcia

Univerzálne tricepsové lano je jednou z najlepších pomôcok, ako izolovane precvičiť svalstvo tricepsu, biceps, prsia, medzilopatkové svaly a brucho.

Czech Virus Testo Virus Part 2 120 kapsúl
27,59 €

Produkt Testo Virus Part 2 prináša úplne bez debát jednu z najkomplexnejších legálnych formúl na trhu, určenú na optimalizáciu a podporu testosterónu.