Kesper Organizer na hračky biely s farebnými boxami-38%
64 € 39,60 €

Výpredaj

Nudné upratovania hračiek sa môže stať zábavou a hračky si vždy nájdu svoje miesto v detskej izbe. Mierny sklon poličiek zaistí deťom prehľad o uskladnených pokladoch.

Kesper Organizer na hračky Dino-27%
60 € 43,60 €

Výpredaj

Organizér na hračky pre všetkých chlapcov s motívom dinosaurov v zaujímavej farebnej kombinácii modrej a bílé. Vhodný pre deti od 3 rokov.

Kesper Detský stôl s stoličkami Scandi-32%
100 € 67,40 €

Výpredaj

Elegantný detský stôl so stoličkami v prevedení bielej a prírodnej farbe od nemeckého výrobcu. Originálny doplnok do detskej izby v jednoduchom čistom dizajne.

Kesper Detský stôl s stoličkami Dino-40%
100 € 59,50 €

Výpredaj

Detský stôl so stoličkami s motívom dinosaurov v zaujímavej farebnej kombinácii modrej a bielej od nemeckého výrobcu. Nábytok je robustný a stabilný, ľahko sa čistí.

Kesper Organizer na hračky ružový-27%
60 € 43,60 €

Výpredaj

Všetky dievčatká poteší organizér na hračky so srdiečkami v kombinácii ružovej a bielej farby od nemeckého výrobcu.

Kesper Detský stôl s stoličkami Scandi-32%
100 € 67,40 €

Výpredaj

Elegantný detský stôl so stoličkami v prevedení bielej a prírodnej farbe od nemeckého výrobcu. Originálny doplnok do detskej izby v jednoduchom čistom dizajne.

Fimex Detské kresielko zvieratka-27%
38 € 27,70 €

Výpredaj

Zvieratká to je obľúbený motív všetkých detí. Ideálne kresielko pre všetkých chlapcov aj dievčatá do detskej izbičky. Je vyrobené z PUR peny, ktorá veľmi dobre drží tvar.

MOOSE Detský stan teepee Minnie
29,70 €

Farebný detský stan teepee s obľúbenou postavičkou myškou Minnie je ideálny pre dobrodružstvo vnútri aj vonku. Možno ho ľahko zostaviť aj rozložiť. Vhodné pre deti od 2 rokov.

Fimex Detské kresielko Myška-27%
38 € 27,70 €

Výpredaj

Krásne detské kresielko v modernom čiernobielom prevedení, ktoré sa určite nestratí v žiadnom izbičke. Kresielko vyrobené z PUR peny, ktorá veľmi dobre drží tvar.

Fimex Detské kresielko jednorožec
27,70 €

Nádherné kresielko jednorožca a labuťou rozžiari oči každej dievčatká a vytvorí pohodlné miesto na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok.

Fimex Detské kresielko vesmír
27,70 €

Toto kresielko s motivmi vesmíru vytvorí pohodlné miesto na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Kresielko vyrobené z PUR peny, ktorá veľmi dobre drží tvar.

MOOSE Detská knižnica Biela
35,70 €

Detská knižnica v univerzálnej bielo so závesnými priehradkami z polyesteru. Vhodná na ukladanie obľúbených rozprávok. Vhodná pre deti od 3 rokov.

3ToysM Detská magnetická tabuľa červená
35,70 €

Detská magnetická tabuľa vo farebnom prevedení s prevažujúcou červenou je vďačný pomocník pre maľovanie, výučbu číslic, poznávanie hodín, tvorenie slov pomocou magnetiek…

Fimex Detská mini pohovka stavenisko
39,60 €

Obľúbený motív staveniska potěší každého chlapca.Táto pohovka vytvorí pohodlné miesto na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok.

3ToysM Detská magnetická tabuľa prírodná-32%
38 € 25,70 €

Výpredaj

Hľadáte jednoduchú učebnú pomôcku pre Vášho predškoláka? Detská magnetická tabuľa bude pre deti ideálnou pomôckou pre výučbu, kreslenie bude pre deti ešte väčšie záb…

3ToysM Detská obojstranná tabuľa žltá
25,70 €

Naozajstným pomocníkom pre každého predškoláka môže byť detská tabuľa. Tabuľa má veľa využítia. Deti si môžu krestit a to ako kriedami, fixky alebo na rolu papiera.