Badbutt wear

Badbutt pánske jocksy COLLECTION 2020, čierna, XL

Badbutt pánske jocksy COLLECTION 2020

25 €

Pánske jockstrapy. Dostupné v troch farbách a štyroch veľkostiach. Klasický strih jocksov. Vpredu riešené ako slipy s vačkom. Vzadu sú dva čierne popruhy, 95% bavlna, 5% elastan. Pranie v práčke na 40 °C. Nebieliť, nežehliť.

Badbutt Pánske bottomless slipy COLLECTION 2020, čierna, M

Badbutt Pánske bottomless slipy COLLECTION 2020

25 €

Pánske bavlnené bottomless slipy. Dostupné v troch farbách a štyroch veľkostiach. Pohodlný strih bottomless slipov vhodný na celodenne nosenie, šport a iné aktivity, 95% bavlna, 5% elastan. Pranie v práčke na 40 °C. Nebieliť, nežehliť.

Badbutt pánske tielko COLLECTION 2020, biela, XL

Badbutt pánske tielko COLLECTION 2020

30 €

Pánske bavlnené tielko. Dostupné v dvoch farbách a štyroch veľkostiach. Pohodlný športový strih tielka vhodný na šport a iné aktivity, 95% bavlna, 5% elastan. Pranie v práčke na 40 °C. Nebieliť.

Badbutt premium pánske plavky červené, S

Badbutt premium pánske plavky červené

50 €

Pánske plavky s logom v páse vpredu a klasickým strihom. Talianska prémiová plavkovinová látka červenej farby. V páse guma a šnúrka k stiahnutiu. Ideálne na šport aj pláž.

Badbutt pánske slipy COLLECTION 2020, čierna, S

Badbutt pánske slipy COLLECTION 2020

25 €

Pánske bavlnené slipy. Dostupné v troch farbách a štyroch veľkostiach. Pohodlný strih slipov vhodný na celodenne nosenie, šport a iné aktivity, 95% bavlna, 5% elastan. Pranie v práčke na 40 °C. Nebieliť, nežehliť.

Badbutt pánske boxerky COLLECTION 2020, čierna, S

Badbutt pánske boxerky COLLECTION 2020

25 €

Pánske bavlnené boxerky. Dostupné v troch farbách a štyroch veľkostiach. Pohodlný strih slipov vhodný na celodenne nosenie, šport a iné aktivity, 95% bavlna, 5% elastan. Pranie v práčke na 40 °C. Nebieliť, nežehliť.

Badbutt premium pánske plavky čierne, S

Badbutt premium pánske plavky čierne

50 €

Pánske plavky s logom v páse vpredu a klasickým strihom. Talianska prémiová plavkovinová látka čiernej farby. V páse guma a šnúrka k stiahnutiu. Ideálne na šport aj pláž.

Badbutt premium pánske plavky neónové, S

Badbutt premium pánske plavky neónové

50 €

Pánske plavky s logom v páse vpredu a klasickým strihom. Talianska prémiová plavkovinová látka neónovej farby. V páse guma a šnúrka k stiahnutiu. Ideálne na šport aj pláž.