Ambi Pur Car Jaguar Anti Tobacco 2 ml

Značka: Ambi Pur Náš kód: 1097071

Ambi Pur Car Jaguar Anti Tobacco 2 ml

Osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Car s technológiou Odourclear nepretržite odstraňuje nepríjemné pretrvávajúce zápachy, odstráni tabakový zápach a nahradí ho ľahkou a sviežou citrusovou vôňou. Celý popis

3.4

3,40 € vrátane DPHBežná cena: 5,05 €, Ušetríte 1,65 € (32 %)

Kedy bude tovar u vás?

Tovar je na sklade v našom distribučnom centre a teda pripravený na okamžitú expedíciu k vám.

Doručenie dopravcom :19.11.2018
Osobný odber :16.11.2018

Dopravca: Uvedený termín platí pre Expresnú dopravu, pri objednaní do 9.00 h. Pokiaľ zvolíte Dopravu zadarmo, tovar Vám doručíme do 2 – 6 nasledujúcich pracovných dní.
Osobný odber: Pri odoslaní objednávky do 20:00 h Vám tovar doručíme už nasledujúci pracovný deň.

Popis

Popis produktu

Ambi Pur Car Anti Tobacco Pripínací osviežovač vzduchu do auta 1 ks Ambi Pur s technológiou Odourclear odstraňuje pachy a zanecháva ľahkú sviežu vôňu.

 • Osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Car s technológiou Odourclear nepretržite odstraňuje nepríjemné pretrvávajúce zápachy z vášho auta a zanecháva ľahkú sviežu vôňu po dobu 30 dní.
 • Odstráni tabakový zápach a nahradí ho ľahkou a sviežou citrusovou vôňou.
 • Oproti väčšine ostatných osviežovačov vzduchu do auta, ktoré zápach väčšinou len prekrývajú, Ambi Pur Car pachy skutočne eliminuje a zanecháva len nádhernú sviežu vôňu.
 • Jedná sa o malý nenápadný osviežovač vzduchu, ktorý sa jednoducho pripevní ku klimatizácii vozidla.
 • Vďaka novej a jedinečnej technológii Odourclear osvieži vaše auto a zbaví ho aj tých najvytrvalejších pachov, napríklad z jedla, domácich zvierat, dymu alebo smeti.
 • Na boku zariadenia je stupnica, kde si môžete dokonca nastaviť intenzitu vône.
 • Osviežovač vzduchu do auta Ambi Pur Car sa ľahko používa, nepotrebuje žiadnu batériu ani elektrinu a vydrží až 30 dní, aby ste mohli spokojne dýchať vy i vaša posádka.
 • Vyskúšajte kompletný rad nových výrobkov Ambi Pur s jedinečnou technológiou Odourclear, napríklad osviežovač textílií Ambi Pur Fabric pre odstránenie zápachu z textilných materiálov vášho automobilu alebo osviežovače vzduchu Ambi Pur Air či Ambi Pur Small Spaces pre váš domov.
 • Vyskúšajte tiež elektrický osviežovač vzduchu Ambi Pur 3Volution pre nepretržité odstránenie zápachu až po dobu 90 dní.
 • Jednoduché použitie – nepotrebuje žiadnu batériu ani elektrinu.
 • Elegantný vzhľad. Diskrétny a štýlový.
 • Objem 2 ml.

Výhody a benefity

 • Odstráni tabakový zápach a nahradí ho ľahkou a sviežou citrusovou vôňou.
 • Neprekrýva, ale skutočne odstraňuje nepríjemné pretrvávajúce zápachy, napríklad z jedla, domácich zvierat, dymu alebo odpadkov.
 • Zanecháva vo vzduchu ľahkú sviežu vôňu.
 • Každá náplň vydrží až 30 dní.
 • Ľahko sa pripevní ku klimatizácii automobilu. Nastaviteľná intenzita vône pre ľahkú sviežosť.
 • Diskrétny a štýlový.

Zloženie Perfumes, Alpha-Isomethyl ionone, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool.

Upozornenie

 • Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.
 • Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte styku s pokožkou a očami. Používajte ochranné rukavice.
 • Pri styku s pokožkou: Umyte veľkým množstvom vody.
 • Pri zasiahnutí očí: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
 • Pri požití: Okamžite volajte toxikologické informačné stredisko / lekára. Nevyvolávajte zvracanie.
 • Odstráňte obsah/nádobu v príslušnom miestnom zbere odpadu.

logo

Parametre

Parametre produktu %1% %2%


Alternatívne produkty

Air wick Essential Oils Infusion sviečka - Pomaranč a sviatočné korenie 150g-37%
3,06 €

1,90 €

Akcia

Sviečka s vôňou pomaranča a sviatočného korenia z radu Air Wick Essential Oils, ktorá je inšpirovaná vôňami namiešanými z prírodných esencií získaných z ovocia, kvetov a rastlín. Jemná citrusová aróma vyzretého pomaranč dodá vášmu domovu pocit čistoty a zmes korenia s ľahkými tónmi badiánu vykúzli jedinečnú sviatočnú atmosféru. Okrem toho, že prevonia vzduch, eliminuje vďaka svojmu zloženiu aj tabakové pachy.


Air wick Essential Oils Infusion DECO sviečka - Vanilkové pečivo 150g-37%
3,06 €

1,90 €

Akcia

Sviečka s vôňou vanilky a hnedého cukru z radu Air Wick Essential Oils, ktorá je inšpirovaná vôňami namiešanými z prírodných esencií získaných z ovocia, kvetov a rastlín. Sladké tóny vanilky spolu s rozohriatym hnedým cukrom u vás doma navodia atmosféru, ako by sa u vás v rúre práve dopekali sladké vanilkové rožteky.


TORO Čajová sviečka Mango 30 ks
5,09 €

3 €

Jednoduchý zdroj svetla, ktorý navodí vo vašom domove príjemnú atmosféru. Čajová sviečka je zároveň vhodná na vytváranie vianočných, veľkonočných, ale aj iných aranžmánov. Vôňa Mango.


TORO Osviežovač vzduchu 4 ks
5,09 €

3 €

Jemná vôňa pre každú miestnosť. Balenie obsahuje výber zo štyroch vôní – francúzska vanilka, divoká levanduľa, čerstvo vypraná bielizeň a divoké ovocie. Každý osviežovač vydrží až štyri týždne v závislosti na izbovej teplote.


TORO Čajová sviečka Magnólia 30 ks
5,09 €

3 €

Jednoduchý zdroj svetla, ktorý navodí vo vašom domove príjemnú atmosféru. Čajová sviečka je zároveň vhodná na vytváranie vianočných, veľkonočných, ale aj iných aranžmánov. Vôňa magnólia.


Air wick Essential Oils Infusion DECO sviečka - Pomaranč a sviatočné korenie 150g-37%
3,06 €

1,90 €

Akcia

Sviečka s vôňou pomaranča a sviatočného korenia z radu Air Wick Essential Oils, ktorá je inšpirovaná vôňami namiešanými z prírodných esencií získaných z ovocia, kvetov a rastlín. Jemná citrusová aróma vyzretého pomaranč dodá vášmu domovu pocit čistoty a zmes korenia s ľahkými tónmi badiánu vykúzli jedinečnú sviatočnú atmosféru. Okrem toho, že prevonia vzduch, eliminuje vďaka svojmu zloženiu aj tabakové pachy. Sklenená nádoba sa stane príjemným dizajnovým prvkom vášho interiéru


TORO Čajová sviečka Sladké korenie 30 ks
5,09 €

3 €

Jednoduchý zdroj svetla, ktorý navodí vo vašom domove príjemnú atmosféru. Čajová sviečka je zároveň vhodná na vytváranie vianočných, veľkonočných, ale aj iných aranžmánov. Vôňa sladké korenie.


Air wick Essential Oils Infusion sviečka - Ružové kvety stredomoria 150g-37%
3,06 €

1,90 €

Akcia

Sviečka s vôňou jari a ružových kvetov pochádzajúcich zo stredomoria z radu Air Wick Essential Oils, ktorá je inšpirovaná vôňami namiešanými z prírodných esencií získaných z ovocia, kvetov a rastlín. Vaše čuchové bunky poteší aróma plnokvetého ružového hrachora a mimózy, vďaka ktorému môžete u vás doma cítiť jar po celý rok.


TORO Čajová sviečka Jablko 30 ks-54%
5,05 €

2,29 €

Akcia

Jednoduchý zdroj svetla, ktorý navodí vo Vašom domove príjemnú atmosféru. Čajová sviečka je zároveň vhodná na vytváranie vianočných, veľkonočných, ale aj iných aranžmá. Vôňa jablko.


TORO Čajová sviečka Brusnica 30 ks
5,09 €

3 €

Jednoduchý zdroj svetla, ktorý navodí vo vašom domove príjemnú atmosféru. Čajová sviečka je zároveň vhodná na vytváranie vianočných, veľkonočných, ale aj iných aranžmánov.Vôňa brusnice.