Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Ostatné superpotraviny

Predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty z kategórie Ostatné superpotraviny. Máte špeciálnu diétu alebo sa stravujete podľa zásad zdravej výživy? Na MALL.SK nakúpite pohodlne a za skvelé ceny. Ušetrite čas a vyberajte zo sekcie Ostatné superpotraviny najlacnejšie alebo najlepšie hodnotené produkty.

Zobraziť viac
  • Pochutnáte si už dnes – nákup vám dovezieme na adresu alebo si ho môžete vyzdvihnúť na jednom z 1 500 výdajných miest.
  • Máte k produktom alebo službám otázky? Volajte na našu zákaznícku podporu 24 hodín denne.
  • Ak vám produkty nebudú vyhovovať, môžete ich neporušené vrátiť do 14 dní.
  • Platiť môžete rovno online, v hotovosti pri dodaní alebo až za 50 dní s overeným účtom prostredníctvom služby MALL Pay.
Upresniť parametre
Ze stromu Sladké čerešne sušené bez kôstok 1kg Ze stromu Výhodný balíček Írsky mach čerstvý RAW (nesušený) 2x500g + 250g ZDARMA
Ze stromu Sladké čerešne sušené bez kôstok 1kg

Sladké čerešne sušené bez kôstok 1kg RAW, divoko rastúce, nesírené.Tieto sladké čerešne pochádzajú z Bulharských sadov, kde rastú voľne a prirodzene. Sušia sa za nízkych teplôt a sú 100% prírodné bez konzervačných látok, farbív a pridaného cukru.

Skladom u partnera

Ze stromu Írsky mach čerstvý RAW (nesušený) 250g Výživná superpotravina Ze stromu Výhodný balíček Írsky mach čerstvý RAW (nesušený) 2x500g + 250g ZDARMA
Ze stromu Írsky mach čerstvý RAW (nesušený) 250g Výživná superpotravina

Írsky mach čerstvý RAW (nesušený, ručne zbieraný, ručne balený). Divoko rastúci Írsky mach je morská riasa, ktorá je nesušená, čerstvá, ručne zbieraná a jej trvanlivosť je daná morskou soľou, ktorá na ňu prirodzene priľne po vylovení z mora.

Skladom u partnera

Ze stromu Výhodný balíček Írsky mach čerstvý RAW (nesušený) 2x500g + 250g ZDARMA Ze stromu Výhodný balíček Írsky mach čerstvý RAW (nesušený) 2x500g + 250g ZDARMA
Ze stromu Výhodný balíček Írsky mach čerstvý RAW (nesušený) 2x500g + 250g ZDARMA

Írsky mach čerstvý RAW (nesušený,ručne zbieraný, ručne balený). Divoko rastúci Írsky mach je morská riasa, ktorá je nesušená, čerstvá, ručne zbieraná a jej trvanlivosť je daná morskou soľou, ktorá na ňu prirodzene priľne po vylovení z mora.

Skladom u partnera

Ze stromu Marhule sušené BIO 1kg Ze stromu Írsky mach v kapsuliach 500 mg, 40 kapsúl
Ze stromu Marhule sušené BIO 1kg

Marhule sušené BIO, RAW.Naše marhule pochádzajú z Turecka a sú sušené na slnku. Majú tmavú farbu, pretože sú 100% prírodné, bez chemických a konzervačných látok. Sú divoko rastúce priamo od miestnych farmárov z Malatya. Vynikajú svojou šťavnatosťou a sladkosťou.

Skladom u partnera

Ze stromu Írsky mach v kapsuliach 500 mg, 40 kapsúl Ze stromu Írsky mach v kapsuliach 500 mg, 40 kapsúl
Ze stromu Írsky mach v kapsuliach 500 mg, 40 kapsúl

Írsky mach v kapsuliach 500 mg 40 kapsúl, najrýchlejšie použitie, obaly z bioplastu. Exkluzívna morská riasa Írsky mach (Chondruscrispus) teraz v kapsulách a v obaloch z bioplastu, ktoré následne môžete využiťaj ako stavebnicu pre deti. Novinka na trhu!

Skladom u partnera

Ze stromu Datle Deglet nour bez kôstky BIO RAW 1kg Ze stromu Írsky mach v kapsuliach 500 mg, 40 kapsúl
Ze stromu Datle Deglet nour bez kôstky BIO RAW 1kg

Datle Deglet nour bez kôstky BIO RAW 1kg.Datle Deglet nour patrí medzi naše najobľúbenejšie. Naše datle pochádzajú z Alžírska. Datle sa prirodzene sušia slnkom na palme a potom sú ručne zozbierané a nabalené.

Skladom u partnera

Ze stromu Figy slnkom sušené Lerida BIO 1kg Ze stromu Írsky mach čerstvý RAW (nesušený) 100g Výživná superpotravina
Ze stromu Figy slnkom sušené Lerida BIO 1kg

Figy slnkom sušené Lerida BIO, RAW 1kg.Tieto sušené figy sú pestované prirodzeným spôsobom. Po zbere sa suší šetrne, veľmi pomaly v stojanoch na slnku. Figy pochádzajú z Malej Ázie a sú symbolom života a plodnosti. V starovekom Grécku bol figovník posvätný.

Skladom u partnera

Ze stromu Írsky mach čerstvý RAW (nesušený) 100g Výživná superpotravina Ze stromu Írsky mach čerstvý RAW (nesušený) 100g Výživná superpotravina
Ze stromu Írsky mach čerstvý RAW (nesušený) 100g Výživná superpotravina

Írsky mach čerstvý RAW (nesušený, ručne zbieraný, ručne balený). Divoko rastúci Írsky mach je morská riasa, ktorá je nesušená, čerstvá, ručne zbieraná a jej trvanlivosť je daná morskou soľou, ktorá na ňu prirodzene priľne po vylovení z mora.

Skladom u partnera

Ze stromu Morské medvedíky z Írskeho machu 1420 mg extra sila Ze stromu Írsky mach čerstvý RAW (nesušený) 100g Výživná superpotravina
Ze stromu Morské medvedíky z Írskeho machu 1420 mg extra sila

Morské medvedíky sú vyrobené z divoko rastúcich morských rias. Naše medvedíky obsahujú 800mg Írskeho machu, 500 mg Chaluhy bublinatej a 120 mg Lopúcha väčšieho na jednu dávku, ktoré pomáhajú dodať 102 vitamínov a minerálov.

Skladom u partnera

Liftea Chlorela, spirulina, zelený jačmeň 250 tabliet Ze stromu Fialový Írsky mach čerstvý RAW (nesušený) 100g
Liftea Chlorela, spirulina, zelený jačmeň 250 tabliet

Chlorela, spirulina, zelený jačmeň – doprajte si silu prírodných látok v praktickej forme. Tri obľúbené zelené potraviny v jednej tablete. Podporuje vitalitu, imunitu aj kontrolu telesnej hmotnosti. Vhodné pre vegánov i vegetariánov.

Skladom u partnera

Partner: Vivantis
Ze stromu Fialový Írsky mach čerstvý RAW (nesušený) 100g Ze stromu Fialový Írsky mach čerstvý RAW (nesušený) 100g
Ze stromu Fialový Írsky mach čerstvý RAW (nesušený) 100g

Fialový Írsky mach čerstvý RAW (nesušený, ručne zbieraný, ručne balený). Divoko rastúci Írsky mach je morská riasa, ktorá je nesušená, čerstvá, ručne zbieraná a jej trvanlivosť je daná morskou soľou, ktorá na ňu prirodzene priľne po vylovení z mora.

Skladom u partnera

Allnature Granátové jablko Premium - 100% šťava 1000 ml Ze stromu Fialový Írsky mach čerstvý RAW (nesušený) 100g
Allnature Granátové jablko Premium - 100% šťava 1000 ml

100% šťava z granátového jablka vysokej nemeckej kvality s obsahom prírodných látok a enzýmov je vyrobená z čerstvých a zrelých plodov.

Skladom u partnera

Partner: Vivantis