10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Ostatné darčekové predmety pre lovcov. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Ostatné darčekové predmety pre lovcov doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Ostatné darčekové predmety pre lovcov najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Ostatné darčekové predmety pre lovcov alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
EUROSWAN Súprava na spanie, Ľadové Kráľovstvo EUROSWAN Súprava na spanie, Ľadové Kráľovstvo
EUROSWAN Súprava na spanie, Ľadové Kráľovstvo

Súprava na spanie od spoločnosti Euroswan, ktorá obsahuje polstrované ležadlo, vankúš a prikrývku s motívmi obľúbenej detskej rozprávky Ľadové kráľovstvo.

môžete mať 18.04 - 19.04

Malatec Malatec 21619 Večná ruža v skle 16597 EUROSWAN Súprava na spanie, Ľadové Kráľovstvo
Malatec Malatec 21619 Večná ruža v skle 16597

Umelá ruža je večná, pretože nepotrebuje pravidelnú zálievku ani starostlivosť, a napriek tomu si po dlhú dobu zachováva svoju prirodzenú krásu. Môžete ju použiť ako darček k Valentínovi, ku Dňu matiek alebo na svadobné oslavy ako symbol lásky a trvalého vzťahu.

môžete mať 24.04 - 26.04

Partner: epotreby.sk