Kód: 25502001

KJUST Sada 5ks cestovných tašiek AERO pre VW GOLF VARIANT 2013-2020

KJUST Sada 5ks cestovných tašiek AERO pre VW GOLF VARIANT 2013-2020

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Naše asymetrické cestovné tašky sú vďaka svojmu tvaru dokonalé prispôsobené pre kufor Vášho auta. Ich skosená strana presne zapadne za zadné sedadlá automobilu, čím sa optimálne využije priestor. Celý popis
395 €
Tovar od: SCOUTT SK
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
395 €
Doprava zadarmo
Posledné 3 kusy
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
Pri zaobstaraní MALL karty 365 €

29.3.2023 na výdajnom mieste

Popis


SET CESTOVNÝCH TAŠIEK

Táto sada obsahuje 5ks cestovných tašiek o objeme: (101L)-(101L)-(101L)-(55L)-(45L)

Kombatibilné pre modely: Volkswagen Golf VII Variant / Alltrack, Variant VII 2013–2017, Alltrack VII 2015–2016, R Variant VII 2015–2016, GTD Variant VII 2015–2016, Alltrack VII Facelifting 2017–2020, R Variant VII Facelifting 2017–2020, GTD Variant VII Facelifting 2017–2020, Variant VII Facelifting 2017–2020

Naše asymetrické cestovné tašky sú vďaka svojmu tvaru dokonalé prispôsobené pre kufor Vášho auta. Ich skosená strana presne zapadne za zadné sedadlá automobilu, čím sa optimálne využije priestor a zvyšuje bezpečnosť cestovania. Každý set je navrhnutý presne pre daný batožinový priestor automobil.


VERZIA ŠPORT: CESTOVNÉ TAŠKY NAVRHNUTÉ PODĽA FUTBALOVÝCH TAŠIEK

Ich prednosťou je zadné vrecko, ktoré je oddelené od hlavnej časti tašky. Zmyslom týchto športových tašiek je jednoduchý prístup k veciam počas cesty. (napr. toaletná taška, topánky) alebo k veciam, ktoré chceme oddeliť od ostatných (napr. uterák, športové oblečenie po tréningu,…)


 title=

VERZIA AERO: KABINOVÉ TAŠKY PRE CESTOVANIE AUTOM A LIETADLOM

Široká škála veľkostí predurčuje túto tašku na použitie ako príručnú batožinu pre cestovanie lietadlom alebo ako súčasť sady prispôsobenej batožinovému priestoru pri cestách autom. Kabínové tašky sú veľmi ľahké, vyrobené z vysoko kvalitnej tkaniny. Možno ich zložiť a po zložení zaberú veľmi málo miesta. Tašky majú navyše oddelenú zosilnenú kapsu pre notebook a extra popruh cez rameno.

 title=

ÚSPORNÉ SKLADOVANIE

Tradičné cestovné tašky sú minulosťou, je najvyšší čas vymeniť neskladné cestovné kufre a tašky za auto-tašky. Cestovné tašky z našej ponuky sú praktické, pokiaľ ide o ich skladovanie doma alebo v garáži ak ich momentálne nevyužívate. Jedinečná konštrukcia auto-tašiek umožňuje ich skladanie takmer na rovinu.


BEZPEČNOST NA CESTÁCH

 title=

Set auto-tašiek usporiadaných v sade sa počas cesty v kufri vozidla voľne nepohybuje, je fixovaná a pevné drží na svojom mieste, čo je pri nečakaných manévroch nesmierne dôležité. Sada auto-tašiek je základom pre bezpečné cestovanie, ako na dovolenku tak aj na každodenné požitie. Naše auto-tašky sa neobmedzujú len na použitie do automobilu. Či už idete na dovolenku alebo cestujete pracovne, každú tašku môžete použiť v sade aj samostatne. Naše cestovné tašky môžete použiť aj ako príručnú batožinu. Cestovné tašky sú vybavené gumovými kolieskami a výsuvnou rukoväťou pre ich pohodlné prenášanie. Kým športové tašky sú vybavené extra samostatnou časťou na veci, ktorá sa dá oddeliť od ostatných.


NEJVYŠIA KVALITA VÝROBY A POUŽITÝCH MATERIÁLOV

 title=

Vďaka použitiu materiálu Cordura sú auto-tašky odolné proti vlhkosti a nízkym alebo vysokým teplotám (od –50 ° C do + 80 ° C). To znamená, že naše tašky sú spoľahlivé aj vo veľmi náročných poveternostných podmienkach. Tašky sa ľahko udržujú. Keď sa zašpiní, stačí ich utrieť vlhkou handričkou. Cestovné tašky sú vyrobené z polyamidu (1680D) so špeciálnou polyuretánovou vrstvou. Použitý materiál je vysoko odolný proti opotrebovaniu. Naše auto-tašky majú ešte jednu výhodu, ktorá prekonáva ostatné cestovné tašky – sú extrémne ľahké. Vďaka tomu pri prenášaní našich tašiek v podstate zdvíhate len váhu vecí, ktoré zabalíte.

 title=