Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

KEGEL Plachta na auto, SUV Coupe L, KEGEL

KEGEL Plachta na auto, SUV Coupe L, KEGEL

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Priedušná a zároveň vodovzdorná ochranná plachta z trojvrstvovej nepremokavej a zároveň paropriepustné membrány. Celý popis
60,36 €
Tovar od: VAPOL CZ
60,36 €
Posledný kus

24.6.2024 - 25.6.2024 na vašej adrese

Popis

Chcete svoje vozidlo chrániť pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, prachom alebo vtáčím trusom? Potom je pre vás ideálnou voľbou Plachta na auto – mobilná garáž – SUV Coupe L. Táto vodovzdorná ochranná plachta na automobil je navrhnutá tak, aby odvádzala vlhkosť zpod plachty a zaisťovala tak maximálnu ochranu vášho vozidla.

Vlastnosti produktu

Je vyrobená z trojvrstvovej nepremokavej, paropriepustnej membrány, ktorá počas dažďa udržuje takmer úplnú tesnosť. Zároveň v plusových teplotách okolia odvádza von vlhkosť, ktorá sa hromadí pod plachtou. Plachta tak chráni vaše vozidlo pred dažďom, UV žiarením, prachom, vtáčím trusom, snehom a námrazou.

Upevnenie plachty je riešené pomocou šnúry dole, čo jej umožňuje bezpečne odolávať aj silnému vetru. Plachta na auto je vhodná pre hatchback s dĺžkou 450–475 cm, napríklad pre modely ako AUDI Q5 Sportback, BMW X4 I (F26), BMW X4 II (G02), INFINITI QX55, LEXUS RX II, RENAULT Arkana a ďalšie.

Aplikačná tabuľka

Výhody produktu

  • Vodovzdornosť a paropriepustnosť
  • Ochrana pred UV žiarením, prachom a vtáčím trusom
  • Jednoduché nasadenie a zloženie
  • Odolnosť voči silnému vetru vďaka upevneniu pomocou šnúry
  • Vhodná pre hatchback s dĺžkou 450–475 cm