Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

MALL.SK značka kvality a spoľahlivosti

Už vyše desať rokov sme súčasťou internetového nakupovania na slovenskom trhu a každým rokom sa snažíme zlepšovať naše služby. Len vďaka našim verným zákazníkom a odborným inštitúciám môžeme byť držiteľom viacerých ocenení a certifikátov, ktoré vnímame ako ohodnotenie dobrej práce všetkých zamestnancov. Znamená to pre nás veľký záväzok a zároveň je to pre nás povzbudenie do budúcnosti – neustále prinášať nové zlepšenia pre zákazníkov.

Srdečne ďakujeme, váš tím MALL.SK

SHOPROKU 2020

Rok 2020 bol pre nás plný zmien, ktoré sme urobili pre vás, aby ste mali príjemnejšie nakupovanie. Práve vďaka vám a vašej dôvere sme získali v súťaži ShopRoku 2020, 3. miesto v kategórii OBCHODNÉ DOMY. Ďakujeme vám.

SHOPROKU 2019

Každý rok si dávame záležať na kvalite nášho eshopu. A preto aj v roku 2019 sme sa stali víťazom v súťaži ShopRoku 2019 v kategórii OBCHODNÉ DOMY. Ďakujeme vám za vašu dôveru.

SUPERBRANDS

Už tretí rok za sebou sme dostali výnimočné ocenenie, ktoré získavajú iba najlepšie a najprestížnejšie značky na Slovensku - Slovak Superbrands Award 2018. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania kvality. Ocenenie nás teší o to viac, že pečať Superbrands získajú len značky s výnimočnou povesťou – zákazníci si s nimi vždy spájajú významné hodnoty a majú k nim osobný vzťah. Ďakujeme!

SHOPROKU 2017 - CENA POPULARITY

Aj tento rok sme sa stali už po niekoľký krát v rade absolútnym víťazom v súťaži ShopRoku 2017 v kategórii CENA POPULARITY. Stali sme sa teda opäť najpopulárnejším e-shopom na Heureke. Cena nás teší o to viac, že o víťazovi rozhodujú reálni zákazníci, internetoví užívatelia, ktorí hlasovali za svoje najobľúbenejšie e shopy. Nesmierne si vážime toto ocenenie, je pre nás veľkou odmenou. Ďakujeme!

SHOPROKU 2017 - CENA KVALITY

Tento rok bol pre nás naozaj úspešný, potvrdzuje to aj ďalšia cena, ktorú sme získali. Stali sme sa víťazom v kategórii CENA KVALITY: Obchodné domy. Je to ohromný úspech, ktorý si veľmi vážime. Cena odráža hodnotenie kvality nášho e-shopu našimi zákazníkmi počas celého roka 2017. Je to teda ocenenie tvrdej práce všetkých našich zamestnancov počas celého roka. Robíme každý deň všetko pre to, aby boli naši zákazníci spokojní, sme radi, že ideme tou správnou cestou a naši zákazníci to vidia. Ďakujeme, že ste s nami a za Vašu podporu!