Zetpol dievčenské papučky WIKTORIA
11,70 €

Parádne papučky v čiernobielom prevedení zaistia vášmu dievčatku pohodlie doma, v škôlke či škole. Jednoduché zapínanie na suchý zips zvládne každý a ľúbivý džínsový dizajn môže sprevádzať vašu slečnu kdekoľvek.

Zetpol chlapčenské gumáky Neon Vodník
11,70 €

Dokonalé gumáky **VODNÍK **v žiarivo neónovej farbe sú ideálnym spoločníkom do daždivých dní. Hrátky v daždi budú s týmito žiarivými čižmami ešte väčšia zábava.

Zetpol dievčenské papučky MARLENA
11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádne členkové papučky v čiernoružovom prevedení zaistia vášmu dievčatku pohodlie doma, v škôlke či škole. Jednoduché zapínanie na suchý zips zvládne každý a pekný dizajn sovičiek môže sprevádzať vašu slečnu kdekoľvek.

Zetpol chlapčenské papučky IGNAS
11,70 €

Parádne členkové papučky v zelenomodrom prevedení zaistia vášmu chlapčekovi pohodlie doma, v škôlke či škole. Jednoduché zapínanie na suchý zips zvládne každý a pekný dizajn áut môže sprevádzať vášho syna kdekoľvek.

Zetpol chlapčenské papučky KACPER
11,70 €

Parádne papučky v čiernomodrom prevedení zaistia vášmu chlapčekovi pohodlie doma, v škôlke či škole. Rýchle obúvanie a ľúbivý kockovaný dizajn môže sprevádzať vášho syna kdekoľvek.

Zetpol chlapčenské papučky MARCIN
11,70 €

Parádne papučky v čiernom prevedení zaistia vášmu chlapčekovi pohodlie doma, v škôlke či škole. Rýchle obúvanie a pekný dizajn, ktorý sa hodí úplne ku všetkému môže sprevádzať vášho syna kdekoľvek.

Zetpol dievčenské papučky KAMILA
11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádne papučky v čiernobielom prevedení zaistia vášmu dievčatku pohodlie doma, v škôlke či škole. Rýchle obúvanie ľúbivý bodkovaný dizajn môže sprevádzať vašu slečnu kdekoľvek.

Zetpol Chlapčenské gumáky s motívom CARS - červená
14,99 €

Gumáky ako ideálna voľba do dažďového počasia chránia nohy aj vašich detí. Dnes už naozaj štýlový doplnok v prevedení s obľúbenými kreslenými  postavami z Disney-oviek potešia aj ratolesti, ktoré vďaka tomu nebudú proti obúvaniu protestovať, ale s radosťo

Zetpol Chlapčenské papuče - modré
9,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Perfektné papučky si váš parádik obuje s radosťou a navyše zaistia maximálne pohodlie na každom kroku.

Zetpol Chlapčenské tenisky s autíčkami Erik
11,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Suprové členkové tenisky s farebnými autíčkami si váš chlapček nebude chcieť vyzuť a navyše mu zaistia maximálne pohodlie na každom kroku.

Zetpol Dievčenské tenisky s kvetmi - Biele
12,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Perfektné vysoké tenisky s kvetinami si váša malá parádnica už nevyzuje a navyše jej zaistia maximálne pohodlie na každom kroku.

Zetpol Dievčenské tenisky Trammpy - Sivé
12,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Perfektné vysoké tenisky s nádychom pocitu velkáča si váša malá princezná ihneď obľúbi a navyše jej zaistia maximálne pohodlie na každom kroku.

Zetpol chlapčenské papuče SZYMON 645
13 €

Parádne chlapčenské papuče SZYMON značky Zetpol si iste obľúbia všetci malí pretekári formúl. Jednoduché zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti. Doprajte vašim chlapcom pohodlie počas chôdze nielen doma, ale aj v škôlke či škole.

Zetpol dievčenské papučky DARIA 835
11,40 €

;Členkové dievčenské papučky DARIA značky Zetpol doprajú vašim dievčatám pohodlie počas nosenia nielen doma, ale aj v škôlke. Jednoduché zapínanie hravo zvládne vaše dievčatko sama. Roztomilý dizajn si vaše dievčatá iste zamilujú.

Zetpol chlapčenské papuče KRYZS 668
12 €

Štýlové chlapčenské papuče KRYZS značky Zetpol si obľúbia všetci malí pretekári. Doprajte vašom chlapcom pohodlnú chôdzu nielen doma, ale aj v škole s týmito parádnymi papučami. Jednoduché obúvanie zvládnu aj menší chlapci hravo sami.

Zetpol dievčenské papuče JAGODA 2557
12 €

Krásne dievčenské papuče JAGODA značky Zetpol doprajú všetkým dievčatám pohodlie počas nosenia nielen doma, ale aj v škole. Jednoduché obúvanie zvládnu aj menšie dievčatá hravo samé. Svojim dizajnom zaujmú nejednu dievča.

Zetpol dievčenské papuče WIKTORIA 7216
12 €

Krásne dievčenské papuče WIKTORIA značky Zetpol doprajú všetkým dievčatám pohodlie počas chôdze nielen doma, ale aj v škole. Jednoduché obúvanie zvládnu aj menšie dievčatá hravo samé. Svojim dizajnom zaujmú nejedno dievča.

Zetpol dievčenské papučky BASIA 7356
11,40 €

Dievčenské členkové papučky zaistia vášmu dievčatku pohodlie nielen doma, ale aj v škôlke. Jednoduché zapínanie na suchý zips vaše dievčatko zvládne hravo samo. Roztomilý dievčenský dizajn si vaše malé slečny určite zaľúbia.

Zetpol dievčenské papuče EDYTA 1789
10,40 €

Dievčenské papuče EDYTA značky Zetpol svojim dizajnom pripomínajú baleríny a vaše dievčatá si je určite zamilujú. Papuče doprajú vašim dievčatám pohodlie po celú dobu nosenia nielen doma, ale aj v škole. Jednoduché obúvanie zvládnu aj menšie dievčatá hravo samé.

Zetpol chlapčenské gumáky szuwarek 34
13,70 €

Štýlové chlapčenské gumáky szuwarek 34 značky Zetpol sú ideálnou obuvou do daždivých dní. Či už sú vaše deti kdekoľvek, žiadna kaluž už nebude problém. Moderné prevedenie si iste vaše chlapci obľúbia. Gumáky sú ideálne na prechádzky aj do škôlky či školy.

Zetpol chlapčenské gumáky szuwarek 39
13,70 €

Štýlové chlapčenské gumáky szuwarek 39 značky Zetpol si iste obľúbia všetci milovníci pavúkov. Gumáky sú ideálnou obuvou do daždivých dní. Či už sú vaše deti kdekoľvek, žiadna kaluž už nebude problém. Vhodné na prechádzky, do škôlky či školy.

Zetpol dievčenské gumáky szuwarek 31
13,70 €

Dievčenské gumáky szuwarek 31 značky Zetpol sú ideálnou obuvou do daždivých dní. Či už sú vaše deti kdekoľvek, žiadna kaluž už nebude problém. Dúhové prevedenie si iste vaše dievčatá obľúbia. Gumáky sú ideálne na prechádzky aj do škôlky či školy.

Zetpol chlapčenské papuče SZYMON 859
13 €

Parádne chlapčenské papuče Szymon značky Zetpol si iste obľúbia všetci malí nezbedníci. Jednoduché zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti. Doprajte vašim chlapcom pohodlie počas chôdze nielen doma, ale aj v škôlke či škole.

Zetpol chlapčenské papučky PIOTRUS 729
11,40 €

Chlapčenské členkové papučky PIOTRUS značky Zetpol doprajú vašim chlapcom pohodlie počas chôdze nielen doma, ale aj v škôlke. Jednoduché zapínanie na pracku zvládne váš chlapec hravo sám. Parádny dizajn si vaši chlapci určite zamilujú.

Zetpol dievčenské papučky TOSIA 7346
12 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské členkové papučky TOSIA značky Zetpol doprajú váľmu dievčatku pohodlnú chôdzu nielen doma, ale aj v škôlke. Jednoduché zapínanie na pracku vaše dievčatko zvládne hravo samo. Roztomilý dievčenský dizajn si vašej malej slečne určite zapáči.

Zetpol chlapčenské gumáky szuwarek 35
13,70 €

Štýlové chlapčenské gumáky szuwarek 35 značky Zetpol sú ideálnou obuvou do daždivých dní. Či už sú vaše deti kdekoľvek, žiadna kaluž už nebude problém. Moderné prevedenie si iste vaše chlapci obľúbia. Gumáky sú ideálne na prechádzky aj do škôlky či školy.

Zetpol chlapčenské gumáky szuwarek 40
13,70 €

Štýlové chlapčenské gumáky szuwarek 40 značky Zetpol si iste obľúbia všetci milovníci pavúkov. Gumáky sú ideálnou obuvou do daždivých dní. Či už sú vaše deti kdekoľvek, žiadna kaluž už nebude problém. Vhodné na prechádzky, do škôlky či školy.

Zetpol chlapčenské papuče KRYZS 637
12 €

Štýlové chlapčenské papuče KRYZS si obľúbia všetci malí pretekári. Doprajte vašom chlapcom pohodlnú chôdzu nielen doma, ale aj v škole s týmito parádnymi papučami. Jednoduché obúvanie zvládnu aj menší chlapci hravo sami.

Zetpol chlapčenské papuče KRYZS 644
12 €

Štýlové chlapčenské papuče KRYZS si obľúbia všetci malí milovníci pavúkov. Doprajte vašim chlapcom pohodlnú chôdzu nielen doma, ale aj v škole s týmito parádnymi papučami. Jednoduché obúvanie zvládnu aj menší chlapci hravo sami.

Zetpol dievčenské gumáky szuwarek 33
13,70 €

Krásne dievčenské gumáky szuwarek 33 značky Zetpol sú ideálnou obuvou do daždivých dní. Či už sú vaše deti kdekoľvek, žiadna kaluž už nebude problém. Moderné prevedenie si iste vaše dievčatá obľúbia. Gumáky sú ideálne na prechádzky aj do škôlky či školy.

Zetpol dievčenské papučky BASIA 7261
11,40 €

Roztomilé dievčenské členkové papučky zaistia vášmu dievčatku pohodlie nielen doma, ale aj v škôlke. Jednoduché zapínanie na suchý zips vaše dievčatko zvládne hravo samo. Dievčenský dizajn si vaše malé slečny určite zaľúbia.

Zetpol dievčenské papučky JULIA 5954
12 €

Štýlové dievčenské papuče JULIA značky Zetpol doprajú všetkým dievčatám pohodlie počas nosenia nielen doma, ale aj v škole. Jednoduché obúvanie zvládnu aj menšie dievčatá hravo samé. Moderný dizajn si určite vaše slečny obľúbia.

Zetpol chlapčenské papučky CZESIO 750
11,40 €

Chlapčenské papučky CZESIO značky Zetpol doprajú vašim chlapcom pohodlie počas chôdze nielen doma, ale aj v škôlke. Jednoduché zapínanie na suchý zips zvládne váš chlapec hravo sám. Roztomilý dizajn si vašu chlapci určite zamilujú.

Zetpol chlapčenské papučky PIOTRUS 705
11,40 €

Chlapčenské členkové papučky PIOTRUS značky Zetpol doprajú vašim chlapcom pohodlie počas chôdze nielen doma, ale aj v škôlke. Jednoduché zapínanie na pracku zvládne váš chlapec hravo sám. Roztomilý dizajn si vaši chlapci určite zamilujú.

Zetpol chlapčenské papučky PIOTRUS 712
11,40 €

Chlapčenské členkové papučky PIOTRUS značky Zetpol doprajú vašim chlapcom pohodlie počas chôdze nielen doma, ale aj v škôlke. Jednoduché zapínanie na pracku zvládne váš chlapec hravo sám. Roztomilý dizajn si vaši chlapci určite zamilujú.

Zetpol dievčenské gumáky szuwarek 32
13,70 €

Krásne dievčenské gumáky szuwarek 32 značky Zetpol sú ideálnou obuvou do daždivých dní. Či už sú vaše deti kdekoľvek, žiadna kaluž už nebude problém. Kvetinové prevedenie si iste vaše dievčatá obľúbia. Gumáky sú ideálne na prechádzky aj do škôlky či školy.