Rose et Chocolate chlapčenské topánočky s kotvou
19,19 €

Novinka

Štýlové pruhované kožené topánočky Rose et Chocolat, žltá kotva na priehlavku. Topánočky sú vyrobené zo 100% prémiovej kože – a vďaka tomu sú topánočky priedušné a detská nôžka môže dýchať.


Rose et Chocolate chlapčenské topánočky s kotvou
19,19 €

Novinka

Štýlové pruhované kožené topánočky Rose et Chocolat, ktoré zdobia červená kotva na priehlavku. Topánočky sú vyrobené zo 100% prémiovej kože – a vďaka tomu sú topánočky priedušné a detská nôžka môže dýchať.


Rose et Chocolate chlapčenské topánočky s loďkou a majákom
19,19 €

Novinka

Štýlové pruhované kožené topánočky Rose et Chocolat, ktoré zdobia maják a lodička na priehlavku. Topánočky sú vyrobené zo 100% prémiovej kože – a vďaka tomu sú topánočky priedušné a detská nôžka môže dýchať.


Rose et Chocolate chlapčenské topánočky s motorkou
19,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové kožené topánočky Rose et Chocolat, ktoré zdobia malé biele motorky a jedna vyšívaná uprostred priehlavku. Topánočky sú vyrobené zo 100% prémiovej kože – a vďaka tomu sú topánočky priedušné a detská nôžka môže dýchať.


Rose et Chocolate detské topánočky s námorníckym motívom
19,19 €

Novinka

Štýlové biele kožené topánočky Rose et Chocolat, ktoré zdobia námornícke motívy po celej topánke. Topánočky sú vyrobené zo 100% prémiovej kože – a vďaka tomu sú topánočky priedušné a detská nôžka môže dýchať.


Rose et Chocolate detské topánočky s veľrybou
19,19 €

Novinka

Štýlové kožené topánočky Rose et Chocolat, jednu topánku zdobí záchranný kruh a druhú veľryba. Topánočky sú vyrobené zo 100% prémiovej kože – a vďaka tomu sú topánočky priedušné a detská nôžka môže dýchať.


Rose et Chocolate dievčenské topánočky s delfínom
19,19 €

Novinka

Štýlové ružové kožené topánočky Rose et Chocolat, ktoré zdobia sivé delfíny na priehlavku topánočky. Topánočky sú vyrobené zo 100% prémiovej kože – a vďaka tomu sú topánočky priedušné a detská nôžka môže dýchať.


Rose et Chocolate dievčenské topánočky s kytičkou
19,19 €

Novinka

Štýlové krémové kožené topánočky Rose et Chocolat, ktoré zdobia kytička. Topánočky sú vyrobené zo 100% prémiovej kože – a vďaka tomu sú topánočky priedušné a detská nôžka môže dýchať.


Rose et Chocolate dievčenské topánočky s kytičkou a bodkami
19,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové modré kožené topánočky Rose et Chocolat, ktoré zdobia biele bodky a kytička. Topánočky sú vyrobené zo 100% prémiovej kože – a vďaka tomu sú topánočky priedušné a detská nôžka môže dýchať.


Rose et Chocolate dievčenské topánočky s loďkou
19,19 €

Novinka

Štýlové ružové kožené topánočky Rose et Chocolat, ktoré zdobí loďka na priehlavku topánočky. Topánočky sú vyrobené zo 100% prémiovej kože – a vďaka tomu sú topánočky priedušné a detská nôžka môže dýchať.


Rose et Chocolate dievčenské topánočky so srdiečkami
19,19 €

Novinka

Štýlové ružové kožené topánočky Rose et Chocolat, ktoré zdobia zlatá srdiečka po celej topánke. Topánočky sú vyrobené zo 100% prémiovej kože – a vďaka tomu sú topánočky priedušné a detská nôžka môže dýchať.