Počet nájdených produktov: 8

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Mammut Convey Low Gtx® Men
143,24 €

127,60 €
+ doprava zadarmo

Pánská lehká outdoorová obuv Mammut Convey Low Gtx® Men je vybavena prodyšnou, voděodolnou membránou GORE-TEX a nubukovou kůží. Výsledkem použití moderních technologií je obuv s vynikajícím designem a stabilní podrážkou.


Mammut Convey Low Gtx® Women
143,24 €

127,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dámská lehká outdoorová obuv Mammut Convey Low Gtx® Men je vybavena prodyšnou, voděodolnou membránou GORE-TEX a nubukovou kůží. Výsledkem použití moderních technologií je obuv s vynikajícím designem a stabilní podrážkou.


Mammut Hueco Mid Gtx® Men
147,12 €

130,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pánská obuv Mammut Hueco Mid Gtx® Men je vhodná obuv na lehkou turistiku i do města. Nepromokavá a prodyšná díky membráně GORE-TEX, TPU stabilizátor paty podporuje vaše kroky v na zpevněných i nezpevněných cestách.


Mammut Mercury III Mid Gtx® Men
170,41 €

151,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pánská lehká outdoorová obuv Mammut Mercury III Mid Gtx® Men je vybavena prodyšnou, voděodolnou membránou GORE-TEX a nubukovou kůží. Výsledkem použití moderních technologií je obuv s vynikajícím designem a stabilní podrážkou.


Mammut Nova III Mid Gtx® Women
170,41 €

151,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dámská lehká outdoorová obuv Mammut Nova III Mid Gtx® Women je vybavena prodyšnou, voděodolnou membránou GORE-TEX a nubuckovou kůží. Výsledkem použití moderních technologií je obuv s vynikajícím designem a neklouzavou podrážkou.


Mammut Alvra Low LTH Women-37%
152,86 €

94,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Mammut Alvra Low LTH Women sú dámske pohodlné kožené topánky. Retro dizajn, prémiové materiály a osvedčený Vibram to je každodenná obuv do mesta a pre dlhé prechádzky v ľahkom teréne.


Mammut Pordoi Mid Women-34%
110,72 €

72,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Mammut Pordoi Mid Women sú dámske ľahké topánky. Zvýšený komín, odolný velúr s ochranou špičky, zvýšená tepelná izolácia a podrážka s dobrou trakciou, to sú atribúty multifunkčnej* topánky vhodné pre ľahkú turistiku a mesto **v chladných dňoch.


Mammut T Aenergy Low GTX W dark pacific-37%
142,26 €

88,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Dámske outdoorové topánky T Aenergy Low GTX W od značky Mammut sú vybavené membránou Gore-tex a zaručí Vám tak vodeodolonosť a skvelú priedušnosť. Určite ich využijete ako do mesta tak na ľahšie výlety do terénu.