Počet nájdených produktov: 7

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Mammut Convey Low Gtx® Men-19%
143,24 €

114,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pánská lehká outdoorová obuv Mammut Convey Low Gtx® Men je vybavena prodyšnou, voděodolnou membránou GORE-TEX a nubukovou kůží. Výsledkem použití moderních technologií je obuv s vynikajícím designem a stabilní podrážkou.


Mammut Convey Low Gtx® Women-19%
143,24 €

114,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dámská lehká outdoorová obuv Mammut Convey Low Gtx® Men je vybavena prodyšnou, voděodolnou membránou GORE-TEX a nubukovou kůží. Výsledkem použití moderních technologií je obuv s vynikajícím designem a stabilní podrážkou.


Mammut Hueco Mid Gtx® Men-20%
147,12 €

116,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pánská obuv Mammut Hueco Mid Gtx® Men je vhodná obuv na lehkou turistiku i do města. Nepromokavá a prodyšná díky membráně GORE-TEX, TPU stabilizátor paty podporuje vaše kroky v na zpevněných i nezpevněných cestách.


Mammut Alvra Low LTH Women-49%
152,86 €

76,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Mammut Alvra Low LTH Women sú dámske pohodlné kožené topánky. Retro dizajn, prémiové materiály a osvedčený Vibram to je každodenná obuv do mesta a pre dlhé prechádzky v ľahkom teréne.


Mammut Mercury III Mid Gtx® Men-20%
170,41 €

134,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pánská lehká outdoorová obuv Mammut Mercury III Mid Gtx® Men je vybavena prodyšnou, voděodolnou membránou GORE-TEX a nubukovou kůží. Výsledkem použití moderních technologií je obuv s vynikajícím designem a stabilní podrážkou.


Mammut Nova III Mid Gtx® Women-20%
170,41 €

134,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dámská lehká outdoorová obuv Mammut Nova III Mid Gtx® Women je vybavena prodyšnou, voděodolnou membránou GORE-TEX a nubuckovou kůží. Výsledkem použití moderních technologií je obuv s vynikajícím designem a neklouzavou podrážkou.


Mammut T Aenergy Low GTX W dark pacific-48%
142,26 €

72,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske outdoorové topánky T Aenergy Low GTX W od značky Mammut sú vybavené membránou Gore-tex a zaručí Vám tak vodeodolonosť a skvelú priedušnosť. Určite ich využijete ako do mesta tak na ľahšie výlety do terénu.