Country Life Ovsené otruby 250 g

Country Life Ovsené otruby 250 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ovsené otruby pomáhajú dopĺňať vlákninu do stravy, ktorá je zložená prevažne z rafinovaných potravín. Obsahujú cenné minerálne látky a tiež vitamíny, hlavne skupiny B. Celý popis
1,10 €
Vrátane DPH
0,90 €
-18%
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

29.10.2021 - 2.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100002425657

Popis

Ovsené otruby pomáhajú dopĺňať vlákninu do stravy, ktorá je zložená prevažne z rafinovaných potravín. Obsahujú cenné minerálne látky a tiež vitamíny, hlavne skupiny B.

Ovsené otruby sú napodiv veľmi chutné aj v suchom stave a je možné ich s úspechom vmiešať aj do müsli a tiež do pečiva, ktorému dodajú viac vlákniny.

Ako používať:

Zdravé trávenie – na dosiahnutie požadovaného účinku je potrebné užívať 20 až 30 g otrúb denne po dobu jedného týždňa. Vzhľadom na obsah fytátov (vytvárajú zmesi s niektorými minerálmi a bráni ich vstrebávanie v čreve) by sa odporúčaná denná dávka otrúb (20–30 gramov) nemala prekračovať a otruby by sa mali používať ako účinné, ale len dočasné terapeutické opatrenia.

Balenie:

250 g

Upozornenie:

Nevystavujte priamym slnečným lúčom. Skladujte pri teplote do 25 ° C a pri relatívnej vlhkosti vzduchu do 75%. Obsahuje lepok. Krajina pôvodu Rakúsko.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Ovsené otruby