10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Ľahké a cestovné nohavice. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Ľahké a cestovné nohavice doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Ľahké a cestovné nohavice najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Ľahké a cestovné nohavice alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
Novinka
VIVVA® Dámske široké letné vzdušné nohavice s elastickým pásom | BELLASTAR Netscroll Športové legíny s Push up efektom, športové legíny, bezšvové push up dámske legíny pre športové aktivity, fitness, pilates, jóga + cvičebné pásy rôznych úrovní odporu, PushBands, S/M
VIVVA® Dámske široké letné vzdušné nohavice s elastickým pásom | BELLASTAR

Nohavice s vysokým pásom a širokými nohavicami sú vhodné na každú príležitosť! Môžete ich nosiť do práce, do školy aj na doma. Sú vhodné na jogu, na pláž aj na dovolenku v každom ročnom období. Pohodlné široké letné nohavice sa hodia na každodenné nosenie bez námahy.

môžete mať 18.07 - 19.07

Partner: Mormark
Netscroll Zateplené zimné legíny, ktoré sú mimoriadne pohodlné a teplé, HotLeggings Netscroll Zateplené zimné legíny, ktoré sú mimoriadne pohodlné a teplé, HotLeggings
Netscroll Zateplené zimné legíny, ktoré sú mimoriadne pohodlné a teplé, HotLeggings

Teplé, elastické a pohodlné – ideálna voľba pre chladné počasie a úplné pohodlie. Legíny sú mimoriadne flexibilné a pohodlné s teplým polstrovaným vnútrom. Univerzálna veľkosť pre všetky postavy!

môžete mať 17.07

Partner: Maneks SK
Netscroll Zimné podšité pančucháče + 4v1 zimná čiapka ZDARMA, FullBundle Netscroll Zateplené zimné legíny, ktoré sú mimoriadne pohodlné a teplé, HotLeggings
Netscroll Zimné podšité pančucháče + 4v1 zimná čiapka ZDARMA, FullBundle

Zimné podšité legíny a 4v1 čiapka sú ideálne na zimu. Legíny sú teplé, s vysokým pásom a univerzálnou veľkosťou, ktorá pekne tvaruje postavu. Čiapka chráni tvár, hlavu, uši a krk, nastaviteľná veľkosť, dvojitá vrstva pre dodatočné teplo. Súprava je pohodlná a vhodná na zimné aktivity.

môžete mať 17.07

Partner: Maneks SK
Sofistar Vreckové legíny Netscroll Zateplené zimné legíny, ktoré sú mimoriadne pohodlné a teplé, HotLeggings
Sofistar Vreckové legíny

Objavte pohodlie, ktoré sa s vami pohybuje!

Momentálne nedostupné