Vidaxl Pure2Improve Heavy odporový pás, čierny, P2I200110

Vidaxl Pure2Improve Heavy odporový pás, čierny, P2I200110

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ťažký odporový pás od spoločnosti Pure2Improve je jednoduchý, ale veľmi účinný fitnes doplnok, ktorý si môžete ľahko vziať so sebou na naťahovanie a tréning sily a vytrvalosti, nech ste kdekoľvek. Použite tento odporový pás na zahriatie svalov a kĺbov! Pomocou neho môžete tiež budov Celý popis
56,40 €
Vrátane DPH
Partner: Shumee

Skladom u partnera 4 kusy

13.2.2023 - 15.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu Shumee

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 15916216

Popis

Ťažký odporový pás od spoločnosti Pure2Improve je jednoduchý, ale veľmi účinný fitnes doplnok, ktorý si môžete ľahko vziať so sebou na naťahovanie a tréning sily a vytrvalosti, nech ste kdekoľvek.

Použite tento odporový pás na zahriatie svalov a kĺbov! Pomocou neho môžete tiež budovať silu hornej a dolnej časti tela. So zvýšeným odporom sa zlepší vaša rýchlosť a zrýchlenie. Odporový pás bude ideálny na zvýšenie napätia pri pravidelných cvikoch, príťahoch a drepoch. Je vyrobený tak, aby vydržal aj tie najintenzívnejšie tréningy.

Produkty od Pure2Improve pomáhajú športovcom zlepšiť výkon na každej úrovni. Či už vás baví futbal, korčuľovanie, hokej alebo plávanie, dobrá kondícia zlepší vaše výsledky a ochráni vás pred zraneniami. Každý šport si od vášho tela vyžaduje niečo iné. Aby ste sa dostali do čo najlepšej formy, možno budete potrebovať cvičenia, ktoré zlepšujú rovnováhu, flexibilitu alebo obratnosť.

  • Farba: čierna
  • Materiál: 100 % latex
  • Rozmery: 101,6 × 2,8 cm (d.)
  • Hrubosť: 0,45 cm
  • Dlhodobo zachováva pružnosť
  • Zvyšuje silu, flexibilitu a vytrvalosť
  • Vyrobené tak, aby vydržali aj tie najintenzívnejšie tréningy
.