Microsoft Surface Mobile Mouse Bluetooth, strieborná (KGY-00006)

Značka: Microsoft Náš kód: 1273055

Microsoft Surface Mobile Mouse Bluetooth, strieborná (KGY-00006)

Prenosná myš Microsoft Surface Mobile Mouse Bluetooth, optická s technológiou Bluetrack, rozhranie Bluetooth 4.0–4.2, tlačidlá ľavé, pravé, koliesko a vypnutie (dlhé stlačenie dvoch „myšítiek“). Hmotnosť myši činí 78 gramov. Pracuje na dve batérie typu AAA (súčasťou balenia). Farba: strieborná Celý popis

40
40 € vrátane RP a DPH
Cena s MALL kartou:
10 €
Viac info tu

Náš kód: 1273055

Popis

Popis produktu

Klúčové vlastnosti:

Skvelá mobilná myš: Microsoft Surface Mobile Mouse Bluetooth

Ľahká a prenosná – presne taká je nová Surface Mobile Mouse, ktorá prináša bezproblémové ovládanie počítača. K systému sa pripája bezdrôtovo pomocou Bluetooth rozhrania. Myš má nízky profil, vďaka ktorému sa skvele drží. Dizajn tejto periférie navyše napomáha jej ľahšiemu prenášaniu.

Hladké posúvanie

Mobilná myš značky Microsoft má hladké, ergonomicky tvarované telo s prepracovaným kolieskom. To pohodlne padne do ruky, pričom vyniká hladkým a prirodzeným posúvaním.

Bezdrôtové rozhranie Bluetooth

Mobilná myš zasiela dáta o svojom pohybe do počítača pomocou technológie Bluetooth. Funguje na širokej škále povrchov vďaka vstavanej technológii BlueTrack – nepracuje však na čistých plochách zo skla alebo na zrkadle.

Technikálie

Zariadenie je vybavené rozhraním Bluetooth radu 4.0/ 4.1 a 4.2, ktoré pracuje v nezarušenom prostredí do vzdialenosti 10 metrov pod počítače (v kancelárskom prostredí sa táto vzdialenosť skracuje približne na polovicu). Obsahuje niekoľko tlačidiel – ľavé, pravé, koliesko a vypnutie (dlhé stlačenie dvoch „myšítok“). Batéria vydrží na rok prevádzky.

Podrobná špecifikácia:

Technické parametre:
  • Ergonómia: univerzálna
  • Počet tlačidiel: 3
  • Snímač pohybu: BlueTrack
  • Bezdrôtová technológia: Bluetooth 4.0/4.1/4.2
  • Kolečko: Mechanické
  • Typ batérie: 2× AAA
Rozmery/hmotnosť
  • Rozmery: [mm]: 107.20 × 60.30 × 25.80
  • Hmotnost [g]: 78

Užitočné odkazy:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ senzoru optický
Prevedenie bezdrôtové
Hracia myš nie
Konektor BLUETOOTH
Farba strieborná