Connect IT VERTICAL Ergonomic, doodle (CMO-2705-DD)

Connect IT VERTICAL Ergonomic, doodle (CMO-2705-DD)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vertikálna ergonomicky tvarovaná myš, bezdrôtová, eliminuje napätie v zápästí a predlaktí, čím predchádza syndrómu karpálneho tunela. Optický snímač s nastaviteľným dpi do 1600, bezdrôtový prenos pomocou prijímača Nano USB s dosahom do 20 m, 5 tlačidiel + mechanické koliesko, napájanie 1× batéria AA Celý popis
Partner: CZC.cz
23,24 €
Vrátane RP a DPH
20,85 €

Skladom u partnera 5+ kusov

21.1.2022 - 24.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059277095

Popis

Myš CONNECT IT FOR HEALTH DOODLE

V súčasnosti je veľmi rozšírené ochorenie myší alebo karpálneho tunela. Kvalitne spracovaná vertikálna myš je určená najmä pre tých, ktorí dlhodobo pracujú na počítači a chcú tieto problémy čo najviac eliminovať.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

  • Povrchová úprava One Touch
  • Vertikálny dizajn
  • Dokonale presný optický senzor
  • Nastaviteľné dpi 800 – 1600

Myslite na zdravie svojej ruky

Myš má ergonomický dizajn pre pravú ruku a zaručuje správne uchopenie. Vaša ruka a predlaktie sú v prirodzenej polohe a nedochádza k neprirodzenému kríženiu šliach a kostí ani k utláčaniu stredového nervu v zápästí. Vďaka jej tvaru sa nemusíte obávať napätia v zápästí a predlaktí, čo zabraňuje vzniku syndrómu karpálneho tunela. Myš je vybavená 6 tlačidlami a rolovacím kolieskom.

Kľúčové vlastnosti

Vertikálna myš CONNECT IT FOR HEALTH DOODLE sa môže pochváliť ergonomickým dizajnom na správne uchopenie, čím predchádza ochoreniu karpálneho tunela v ruke. Ak už týmito problémami trpíte, ergonómia myši vám umožní pracovať aj s týmto ochorením. Okrem toho eliminuje napätie v zápästí a predlaktí. Bezdrôtová vybavená 5 tlačidlami a rolovacím kolieskom, napájanie 1 batériou AA, nastaviteľný snímač dpi až do 1600, technológia plug and play.