Czech Virus Natural Coenzyme Q10 50 100 kapsúl
15,20 € 12,14 €

Využitie nájde u naozaj tvrdo trénujúcich jedincov a pretekárov v diéte, prípadne aj u starších športovcov a osôb so zvýšenou potrebou energie.

GreenFood Coenzym Q10 60 kapsúl
8,90 € 8,22 €

Koenzým Q10 je v tukoch rozpustná látka, ktorú telo samo vytvára z potravy a ktorá pomáha pri vytváraní energie v organizme. Schopnosť vytvárať Koenzým Q10 klesá s vekom, preto je dôležité ho postupne dopĺňať.

GreenFood Prostatox Chelát pre mužov 60 kapsúl
12,60 € 10,58 €

Prostatox Chelát obsahuje širokú škálu zložiek v špičkovej kvalite, ktorú iste ocení každý muž akéhokoľvek veku, ktorý je orientovaný na zdravý životný štýl.

Spektrum Imunactiv 90 tbl.
16,40 €

Spektrum Imunactiv je multivitamín a multiminerál novej generácie. S vitamínom C a zinkom pre posilnenie imunity. .

Spektrum Energia 90 tbl.

Spektrum Energia 90 tbl.

Hodnotenie: 4,5
15,50 €

Spektrum Energia je komplexný multivitamín s minerálmi, koenzýmom Q10 a vitamínom B6 pre udržanie energie.

KetoMix Multivitamín s minerálnymi látkami 60 kapslí
7,50 €

Multivitamín s minerálnymi látkami doplní všetky potrebné látky. Počas prvej fázy diéty KetoMix odporúčame užívať maximálne 1 tabletu denne. Počas druhej fázy diéty KetoMix doporučujeme 1 – 2 tablety denne.

Cyndicate Multikid želé multivitamíny 50 ks
4,90 €

Multikid želé multivitamínové bonbóny majú vysoký obsah vitamínov. Ich lahodná chuť a bezpečné zloženie je záruka vysokej kvality. Obsahujú iba prírodné farbivá a arómy.

Klas Multivitamín 200 ml
12,80 € 11,80 €

Multivitamín je ovocný tekutý koncentrát, ktorý je vhodný aj pre deti. Prípravok bohatý na vitamín C prináša energiu prírody pre normálnu činnosť imunitného systému.

Klas Multivitamíny plus minerály a enzýmy 60 tbl.
18,80 €

Produkt Multivitamíny plus minerály a enzýmy predstavuje jedinečnú bohatú a vyváženú paletu najviac prospešných vitamínov, minerálov a stopových prvkov s vysokou vstrebateľnosťou. Navyše je obohatený o bioflavonoidy, bromelain, papain a beta karotén.

MedPharma Multivitamíny Gummies 50 ks
3,80 €

Multivitamíny Gummies je doplnok stravy, ktorý predstavuje vyvážený komplex 10 vitamínov obohatených o zinok. Želatínové vitamíny poteší chute vášho dieťaťa a zároveň mu dodajú všetko potrebné. Prípravok predstavuje vyvážený komplex 10 vitamínov obohatených o zinok.

Simply you BLESK Multivitamín 100% 90 tabliet
10 €

Multivitamín 100% predstavuje silnú dávku vitamínov pre Vaše telo. Jedná sa o doplnok stravy sa sladidlami, pričom v jednej tablete nájdete ideálne dávku vitamínov potrebnú pre chránenie organizmu pred voľnými radikálmi a pre správne fungovanie iminutního systému.

Vieste group Slávka zelená 120 tabliet
13,50 €

Slávka zelená obsahuje celý rad stopových prvkov, ako je vápnik, fosfor, selén, draslík, sodík, zinok, jód, železo, rad solí, veľkú dávku vitamínov A, B1, B2, B6, niacín, kyselinu pantoténovú, B12, C, D1 , D3, E, aminokyseliny, steroly, nenasýtené omega-3 mastné kyseliny EPA, DHA, ETA, fosfolipidy,

Akuna Mastervit 480 ml
33,20 €

Mastervit je multivitamínový nápoj s bylinnými extraktmi. Určený k aktívnemu posilneniu správnej funkcie organizmu. Je významným doplnkom bylinné a vitamínové prevencia. Vďaka svojmu ideálnemu zloženiu a kvalitným bylinným extraktom umožňuje výnimočné využitie všetkých obsiahnutých vitamínov.

Body Wraps BW Pills Multivit & Immunity 30 tabliet
9,40 €

BW Pills Multivit & Immunity je komplexný multivitamínový a multiminerálový prípravok je obohatený o rastlinné extrakty. Táto jedinečná kombinácia vitamínov, minerálov a stopových prvkov slúži na doplnenie chýbajúcich živín a ďalších aktívnych látok do organizmu.

IVY Bears IvyBears - Multi pre ženy 60 ks
16,70 €

IVYBEARS® – MULTI PRE ŽENY, pomáhajú dopĺňať vitamíny, ktéré môže veľa ženám v ich odporúčané denné strave chýbať. 100% vyrobené v Nemecku. Bez umelých sladidiel a príchutí 100% vegánskej, bez lepku a sóje a nie sú testované na zvieratách. .

Klas Multico 60 tabliet
11,30 €

Multico sú cmúľanie tablety v tvare zvieratiek, ktoré obsahujú optimálnu kombináciu vitamínov a minerálnych látok vhodných nielen pre deti. Obsahujú vitamín C, vitamín D a zinok pre podporu imunity a zdravých kostí.

TEREZIA COMPANY RAKYTNÍČEK vegánskej želé DIVOKÉ OVOCIE 90 ks
9 €

Nové vegánskej želé RAKYTNÍČEK divoké ovocie obsahujú účinnú látku rakytník a zmes ovocných koncentrátov a vitamíny. Rakytník rešetliakový je vhodný na podporu obranyschopnosti organizmu, pomáha znižovať únavu, podporuje činnosť srdca a tráviaceho traktu, pomáha udržiavať zdravú pokožku. .