Klas Multivitamíny plus minerály a enzýmy 60 tbl.
14,20 €

Produkt Multivitamíny plus minerály a enzýmy predstavuje jedinečnú bohatú a vyváženú paletu najviac prospešných vitamínov, minerálov a stopových prvkov s vysokou vstrebateľnosťou. Navyše je obohatený o bioflavonoidy, bromelain, papain a beta karotén.

Spektrum Vitality 50+ 90 tbl.
15,10 €

Spektrum Vitality 50+ je prémiový, komplexné multivitamín s minerálmi a ženšenom pre aktívny život po päťdesiatke.

Klas Multivitamín 200 ml
11,80 €

Multivitamín je ovocný tekutý koncentrát, ktorý je vhodný aj pre deti. Prípravok bohatý na vitamín C prináša energiu prírody pre normálnu činnosť imunitného systému.

Vieste group Multivitamín SpongeBob + tetovanie 12x12 tbl
15,10 €

Multivitamínové cukríky sú zdrojom 10 vitamínov a zinku, ktoré sú potrebné pre deti v období rastu a k zvýšeniu imunity. Majú pomarančovou príchuťou a sú určené pre deti od 3 rokov veku. V každom blistri super tetovanie pre dievčatá a chlapcov.

Akuna Mastervit 480 ml
35 €

Mastervit je multivitamínový nápoj s bylinnými extraktmi. Určený k aktívnemu posilneniu správnej funkcie organizmu. Je významným doplnkom bylinné a vitamínové prevencia. Vďaka svojmu ideálnemu zloženiu a kvalitným bylinným extraktom umožňuje výnimočné využitie všetkých obsiahnutých vitamínov. .

Spektrum Imunactiv 90 tbl.
13,90 €

Spektrum Imunactiv je multivitamín a multiminerál novej generácie. S vitamínom C a zinkom pre posilnenie imunity.

Klas Multico 60 tabliet
11,90 €

Multico sú cmúľanie tablety v tvare zvieratiek, ktoré obsahujú optimálnu kombináciu vitamínov a minerálnych látok vhodných nielen pre deti. Obsahujú vitamín C, vitamín D a zinok pre podporu imunity a zdravých kostí.

Simply you BLESK Multivitamín 100% 90 tabliet
10,50 €

Novinka

Multivitamín 100% predstavuje silnú dávku vitamínov pre Vaše telo. Jedná sa o doplnok stravy sa sladidlami, pričom v jednej tablete nájdete ideálne dávku vitamínov potrebnú pre chránenie organizmu pred voľnými radikálmi a pre správne fungovanie iminutního systému.

Slávka zelená 120 tabliet
14,30 €

Slávka zelená obsahuje celý rad stopových prvkov, ako je vápnik, fosfor, selén, draslík, sodík, zinok, jód, železo, rad solí, veľkú dávku vitamínov A, B1, B2, B6, niacín, kyselinu pantoténovú, B12, C, D1 , D3, E, aminokyseliny, steroly, nenasýtené omega-3 mastné kyseliny EPA, DHA, ETA, fosfolipidy,

Spektrum Energia 90 tbl.
13,90 € 12,70 €

Akcia

Spektrum Energia je komplexný multivitamín s minerálmi, koenzýmom Q10 a vitamínom B6 pre udržanie energie.

Vieste group Hello Kitty + tetovanie 12x12 tbl zadarmo
15,10 €

Multivitamínové cukríky s pomarančovou príchuťou sú zdrojom 10 vitamínov a zinku. Cukríky sú potrebné pre deti v období rastu a k zvýšeniu imunity. Multivitamínové cukríky odporúčame užívať aktívnym deťom, ktorých pravidelná fyzická záťaž zvyšuje požiadavky na príjem týchto látok.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: