NEOGO SmartBand MS4, fitness náramok, ružový

52%
Hodnotenie: 2,6
NEOGO

NEOGO SmartBand MS4, fitness náramok, ružový

52%
Hodnotenie: 2,6
NEOGO

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerAkcia

Fitness náramok – krokomer, spálené kalórie, meranie srdcového tepu, saturácia kyslíka v krvi, merania krvného tlaku, náramok podporuje český jazyk, aplikácia v slovenskom jazyku. Hodinky sú kompatibilné s náhradnými remienkami na Xiaomi Mi Band 3/4. Celý popis

29
2.6 5
52 € Vrátane RP a DPH
29 €
-44%

Platí do 30.09.2020 alebo do vypredania

Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100016945142

Popis

Popis produktu

Fitness náramok NEOGO MS4 umožňuje dynamické meranie srdcového tepu, meranie saturácie kyslíka v krvi a meranie krvného tlaku. Ak chcete vedieť koľko krokov a akú vzdialenosť ste denne prešli, postará sa o to funkcia krokomeru. Zaznamenáva športové údaje vrátane prejdenej vzdialenosti a spálených kalórií a zobrazuje upozornenia na telefóne s operačným systémom Android a iOS. Krokomer využijete ako pri športových aktivitách, tak i počas bežného dňa. Displej náramku sa sám rozsvieti len pohľadom naň (otočením zápästia).


Prepojenie s mobilným telefónom

Fitness náramok MS4 je možné spárovať s mobilnými telefónmi Android a iPhone. Po prepojení dôjde k synchronizácii zaznamenaných dát. Na prepojenie s vaším mobilným telefónom je potrebná aplikácia, ktorú stiahnete bezplatne v Obchode play alebo App store.

Po spárovaní hodiniek s telefónom prostredníctvom bluetooth budete dostávať upozornenia na prichádzajúce hovory, SMS správy, správy zo sociálnych sietí a mnoho ďalšieho, aby vám nič neuniklo, aj keď nemáte telefón zrovna v ruke.


Zdravie a šport

Fitness náramok MS4 vám pomôže zostať aktívnym a motivovaným k fyzickým aktivitám. Náramok sa dokáže postarať aj o váš zdravý spánok. Disponujú špeciálnou funkciou „Sleep Monitoring.“ Táto funkcia sleduje kvalitu vášho spánku a analyzuje ho. Viete tak presne, koľko ste spali a či bola kvalita spánku dostatočná.

Aby ste mali istotou, že ste zdravý/á, snímač srdcového tepu vás bude informovať o vašej tepovej frekvencii. Meranie tepovej frekvencie je zároveň dobrý spôsob, ako kontrolovať fázy tréningu a jeho rozvoj na zlepšenie sily alebo vytrvalosti.


Upozornenie na dlhé sedenie

Príliš dlhé a časté sedenie môže spôsobiť niekoľko zdravotných problémov a preto sú hodinky vybavené i nastaviteľným upozornením na túto činnosť. Môžete si tak nastaviť časový harmonogram, počas ktorého vás hodinky upozornia, že je čas postaviť sa a poprechádzať sa.

Funkcie

• Hodinky, stopky, budík
• Krokomer
• Meranie srdcového tepu, saturácie kyslíka v krvi, krvného tlaku
• Meranie kvality spánku
• Merač spálených kalórií
• Upozornenia na prichádzajúci hovor, SMS, správy z aplikácii (Messenger, Facebook, Whatsapp, Viber, …)
• Správy je možné na hodinkách prečítať
• Športové módy
• Vibrovanie
• Otočením zápästia sa rozsvieti displej
• Sedentary reminder – upozorenie na dlhé sedenie

Parametre

Displej 0.96" IPS 80×160px
Bluetooth 4.2
Vodeodolnosť IP67 (umývanie rúk, dážď)
Kapacita batérie: 90mAh
Nabíjanie 2–3 hod.
Magnetické nabíjanie
Výdrž: až 5–10 dní (závisí od intezity používania, notifikácii atd.)
Pohovovostný režim: až 15 dní

Kompatibilita

Android 4.4+, IOS 9+
Aplikácia: FlagFit 2.0
Jazyk náramku: Český, Anglický, Nemecký, Taliansky, Polský
Jazyk aplikácie: Slovenský (pri nastavení telefónu do slovenčiny), Český, Maďarský, Anglický

Obsah balenia

Smartwatch
Nabíjací USB kábel
Návod

Upozornenie: Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nieje možné považovať za záväzné. Náramky poskytujú len približný pohľad na sledované hodnoty. Uvádzaná výdrž batérie je orientačná hodnota, ktorá závisí aj od intenzity používania a výkonu batérie.

Uvedené informácie sú prevzaté od výrobcu. Výrobca bez predchádzajúceho upozornenia môže meniť parametre produktov, preto nezodpovedáme za rozdiely a zmeny v popise. Uvedené obrázky sú ilustračné.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%