Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 25374617

SteelSeries Apex Pro TKL Wireless (2023), OmniPoint 2.0, US (64865)

SteelSeries Apex Pro TKL Wireless (2023), OmniPoint 2.0, US (64865)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Herná klávesnica, mechanická, bezdrôtová. Spínače OmniPoint 2.0. Možnosť prispôsobenia citlivosti kláves – 0,2 mm až 3,8 mm a naprogramovanie dvoch rôznych akcií na rovnakú klávesu. Tenkeyless design pripravený pre športy. Quantum 2.0 Dual Wireless – 2,4 GHz a Bluetooth 5.0. OLED Smart Display. Celý popis
Už sa nepredáva
219 €
Tovar od: CZC.cz
219 €

Popis

SteelSeries Apex Pre TKL Wireless (2023)

Mechanická herná klávesnica SteelSeries Apex Pro TKL Wireless so skutočne pevnou hliníkovou konštrukciou, nastaviteľnými mechanickými spínačmi OmniPoint, RGB podsvietením klávesov a optimalizovaným herným výkonom, vďaka ktorej môžete hrať doslova ako o život. Apex Pro TKL posunie vaše herné výkony na novú úroveň.

Hlavné funkcie

  • Revolučné mechanické spínače OmniPoint – 11× rýchlejšia odozva, 10× rýchlejšie ovládanie
  • Tenkeyless design pripravený pre športy
  • Quantum 2.0 Dual Wireless – 2,4 GHz pripojenie bez oneskorenia a Bluetooth 5.0
  • OLED Smart Display poskytujúce informácie z hier a aplikácií na prvý pohľad

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Revolučné mechanické spínače

Apex Pro je revolučný skok v mechanických klávesniciach od vynálezu mechanického prepínača pred viac ako 35 rokmi. Každé tlačidlo môže byť nastavené tak, aby vyhovovalo vašej preferovanej úrovni citlivosti, či už je to pre hry, prácu alebo čokoľvek iné. Mechanické spínače OmniPoint sa môžu pochváliť životnosťou až 100 miliónov stlačení. Využívajú najmodernejšie magnetické senzory na okamžitú aktiváciu stlačenia klávesov s nulovým kontaktom, aby vám poskytli to, čo chcete – rýchlosť.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Malý formát

Jedná sa o klávesnicu v kompaktnom tvare, ktorý klávesnica získala predovšetkým vďaka chýbajúcej numerickej časti. Veľkosť klávesnice ocenia predovšetkým tí, ktorí chcú maximalizovať plochu podložky pod myš.

Prispôsobí sa vám

  • Naprogramujte dve akcie na jeden kláves v závislosti od toho, ako ho stlačíte. Choďte vpred ahkým stlačením klávesy a potom šprintujte stlačením rovnakého klávesu hlbšie.
  • Absolútnu presnosť a bezkonkurenčné prispôsobenie máte na dosah ruky. Prispôsobte citlivosť každého klávesu od rýchlych 0,2 mm až po zámerných 3,8 mm.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pripojenie, ktoré vás nesklame

Hry po celý deň bez prerušenia si užijete vďaka spoľahlivému ultrarýchlemu pripojeniu 2,4 GHz alebo Bluetooth 5.0.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Inteligentný displej OLED

Integrovaný OLED displej priebežne zobrazuje užitočné informácie pre úpravu nastavenia, zmenu profilov a zobrazenie aktualizácií. Nechajte si zobraziť dôležité detaily na šikovnom displeji.

Anti-ghosting a N-Key Rollover

Vďaka optimalizovaným anti-ghosting obvodom a N-Key Rollover s plným pokrytím klávesov sa každé stlačenie klávesy premieta ihneď do vašej hry, ktorá je tak presná aj keď stlačíte viac tlačidiel. Majte všetko pod kontrolou vďaka spoľahlivému ovládaniu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Herná klávesnica, mechanická, bezdrôtová. Spínače OmniPoint 2.0. Možnosť prispôsobenia citlivosti kláves – 0,2 mm až 3,8 mm a naprogramovanie dvoch rôznych akcií na rovnakú klávesu. Tenkeyless design pripravený pre športy. Quantum 2.0 Dual Wireless – 2,4 GHz a Bluetooth 5.0. OLED Smart Display. Kovová horná doska. PBT klávesy s textúrou. Odnímateľný opletený USB-C kábel. Výškovo nastaviteľná, sklopné nohy. RGB podsvietenie.