Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 23880297

eoshop Taštičková matracu Fauna 160x200, 18 cm výška, H2/H3 (Poťah: Comfort)

eoshop Taštičková matracu Fauna 160x200, 18 cm výška, H2/H3 (Poťah: Comfort)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Hlavnú vrstvu matraca tvoria taštičkové pružiny, ktoré sa vďaka 7 ZÓNAM tuhosti dokonale prispôsobia tvaru tela používateľa. Každá pružina je v samostatnom vrecku, čo umožňuje nezávislú reakciu na zaťaženie. Matrac je obrovský. Možnosť použitia dvoch povrchov výrazne predlžuje jeho životnosť. Celý popis
200,44 €
Tovar od: eoshop
200,44 €

21.5.2024 - 24.5.2024 na vašej adrese

Popis

Hlavnú vrstvu matraca tvoria taštičkové pružiny, ktoré sa vďaka 7 ZÓNAM tuhosti dokonale prispôsobia tvaru tela používateľa. Každá pružina je v samostatnom vrecku, čo umožňuje nezávislú reakciu na zaťaženie. Matrac je obrovský. Možnosť použitia dvoch povrchov výrazne predlžuje jeho životnosť. Konštrukcia použitá v tomto matraci zaručuje dostatočné vetranie. Na vrchnú vrstvu matraca bola použitá polyuretánová pena, ktorá poskytuje dostatočnú oporu po celej dĺžke chrbtice. V záujme najvyššej kvality a spokojnosti zákazníkov používame na výrobu matracov HYPOALERGICKÉ materiály. Suroviny, ktoré používame, znižujú možnosť výskytu roztočov, čo umožňuje alergikom pokojne spať.


Zloženie:

Odolná hypoalergénna polyuretánová pena odolná voči deformáciám .
Taštičkové pružiny prispôsobené telu – bodová pružnosť a odpružený matrac.
Plsť na predĺženie životnosti matraca – dokonalá izolácia medzi pružinami a penovou vrstvou.Dostupné obaly:

COMFORT
Poťahová látka je prešívaná. Vďaka jednostrannému prešívaniu s vatelínom je výnimočne nadýchaná a mäkká na dotyk. Materiál sa vyznačuje vysokou odolnosťou a jasným dizajnom. Poťah znižuje hromadenie roztočov, preto sa odporúča pre alergikov a citlivé osoby. Všetky spoje na vnútornej strane sú zaistené overlockovým stehom. Zips na snímanie poťahu matraca. Možno prať pri teplote do 40 stupňov.
JERSEY QUILTED
Poťahová látka je prešívaná a vyrobená z bavlnenej a polyesterovej tkaniny, ktorá sa vyznačuje jemnosťou na dotyk. Poťah má hypoalergénne vlastnosti a zaručuje bezpečný spánok pre alergikov, materiály použité pri výrobe znižujú výskyt baktérií a plesní. Na poťahu je zips na odnímanie poťahu matraca, 3D vetrací pás, ktorý možno prať pri 40 °C.
Certifikát Oeko-Tex® Standard 100.
ALOE VERA
Poťah je prešívaný a vyrobený z bavlnenej a polyesterovej tkaniny s prídavkom extraktu z Aloe vera. Aloe vera má hydratačné a regeneračné účinky. Vďaka týmto vlastnostiam je hypoalergénny poťah vhodný pre alergikov. Na poťahu je zips na odnímanie poťahu matraca, 3D vetrací pás, ktorý možno prať pri 40 °C. Certifikát Oeko-Tex® Standard 100.Technické dáta:

Šírka: 160 cm
Dĺžka: 200 cm
Výška: 18 cm
Tvrdosť matraca: H2/H3
Typ matraca: obojstranný
Typ: vrecková pružina


  • Pre osoby s hmotnosťou nižšou ako 80 kg odporúčame matrac s tvrdosťou H2.
  • Pri hmotnosti nad 80 kg odporúčame matrace
    tvrdosťou H3.
  • Ak sa vaša hmotnosť pohybuje medzi 80 a 90 kilogramami, odporúčame vybrať si matrac podľa vašich preferencií alebo si kúpiť obojstranný matrac s rôznou tuhosťou na každej strane.
  • Ak potrebujete odbornú pomoc pri výbere správneho matraca, zavolajte nám. Naši konzultanti vám poskytnú potrebné informácie.Technológie používané na výrobu:

          
  • Moderná technológia spočíva vo výrobe pružín z hlboko tvrdeného, za studena ohýbaného materiálu, čo umožňuje predĺžiť životnosť pružín a zlepšiť ich výkon.
  • Vrecká zo špeciálne vybraného materiálu, odolného voči deformácii a so zvýšeným faktorom pružnosti.
  • Spôsob spájania vreciek vo forme s materiálom odolným voči teplote a mechanickej deformácii, ktorý výrazne predlžuje životnosť pružinovej formy.