Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 23886399

eoshop Penová matracu Atus 140x200, 15 cm výška, H2/H3 (Poťah: Jersey prešívaný)

eoshop Penová matracu Atus 140x200, 15 cm výška, H2/H3 (Poťah: Jersey prešívaný)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Matrace z tejto peny sa vyznačujú vysokou pružnosťou a dynamickým správaním po odstránení zaťaženia. Poskytujú pohodlnú oporu, ktorá pomáha uvoľniť telo. Aktívnu ventiláciu vo vnútri matraca zabezpečuje konštrukcia obsahujúca systém rezov. Celý popis
174,84 €
Tovar od: eoshop
174,84 €

24.5.2024 - 29.5.2024 na vašej adrese

Popis

Matrace z tejto peny sa vyznačujú vysokou pružnosťou a dynamickým správaním po odstránení zaťaženia. Poskytujú pohodlnú oporu, ktorá pomáha uvoľniť telo. Aktívnu ventiláciu vo vnútri matraca zabezpečuje konštrukcia obsahujúca systém rezov. Vysoko elastická pena sa vyznačuje dobrou trvanlivosťou a vysokou odolnosťou voči deformácii.


Zloženie:

Pena má zárez v tvare písmena Y. Vďaka tomuto riešeniu sú najviac zaťažované oblasti peny najviac ohnuté a vytvárajú povrch vhodný na správne polohovanie tela.Dostupné obaly:

JERSEY QUILTED
Poťahová látka je prešívaná a vyrobená z bavlnenej a polyesterovej tkaniny, ktorá sa vyznačuje jemnosťou na dotyk. Poťah má hypoalergénne vlastnosti a zaručuje bezpečný spánok pre alergikov, materiály použité pri výrobe znižujú výskyt baktérií a plesní. Na poťahu je zips na odnímanie poťahu matraca, 3D vetrací pás, ktorý možno prať pri 40 °C.
Certifikát Oeko-Tex® Standard 100.
ALOE VERA
Poťah je prešívaný a vyrobený z bavlnenej a polyesterovej tkaniny s prídavkom extraktu z Aloe vera. Aloe vera má hydratačné a regeneračné účinky. Vďaka týmto vlastnostiam je hypoalergénny poťah vhodný pre alergikov. Na poťahu je zips na odnímanie poťahu matraca, 3D vetrací pás, ktorý možno prať pri 40 °C. Certifikát Oeko-Tex® Standard 100.
SILVER LIFE
Vyrobené z mäkkej pleteniny s prídavkom iónov striebra, odolný a oderu vzdorný výrobok nanotechnológie, silné baktericídne a fungicídne vlastnosti, znižujúce stres a maximálne hygienické spanie, poťah jedinečného, lesklého vzhľadu, prešívanie bavlnenou vatou (viac nadýchanosti). Zips na snímanie poťahu matraca, 3D vetrací pás. Možno prať pri teplote do 40 stupňov. Certifikát Oeko-Tex® Standard 100.Technické dáta:

Šírka: 140 cm
Dĺžka: 200 cm
Výška: 15 cm
Tvrdosť matraca: H2/H3
Séria: Premium
Typ matraca: obojstranný
Typ: pena


  • Pre osoby s hmotnosťou nižšou ako 80 kg odporúčame matrac s tvrdosťou H2.
  • Pri hmotnosti nad 80 kg odporúčame matrace
    tvrdosťou H3.
  • Ak sa vaša hmotnosť pohybuje medzi 80 a 90 kilogramami, odporúčame vybrať si matrac podľa vašich preferencií alebo si kúpiť obojstranný matrac s rôznou tuhosťou na každej strane.
  • Ak potrebujete odbornú pomoc pri výbere správneho matraca, zavolajte nám. Naši konzultanti vám poskytnú potrebné informácie.