HealthyCo Proteinella 400 g
9,50 €

Nátierka Proteinella od švédskeho výrobcu je určená tým, ktorí chcú zahnať chuť na sladké „sladkou pochúťkou“ a zároveň dodať telu prospešné živiny, a nie prázdne kalórie.

HealthyCo Proteinella 750 g
13,31 €

Nátierka od švédskeho výrobcu je určená tým, ktorí chcú zahnať chuť na sladké „sladkú pochúťkou“ a zároveň dodať telu prospešné živiny, a nie prázdne kalórie.

HealthyCo Proteinella 200 g
5,30 €

Nátierka Proteinella od švédskeho výrobcu je určená tým, ktorí chcú zahnať chuť na sladké „sladkou pochúťkou“ a zároveň dodať telu prospešné živiny a nie prázdne kalórie.

LifeLike Arašidový krém 300 g
4,15 €

LifeLike Arašidové maslo je ideálne pre aktívnych ľudí – je dobrým zdrojom bielkovín. Obsahuje chrumkavé kúsky arašidov, ale žiadny cukor, palmový olej či stabilizátor.

LifeLike Caramel Twister 300 g
6,44 €

Arašidové maslo vyrobené z kvalitných arašidov plus slaná kokosovo-karamelová chuť z kokosu, čokolády a himalájskej soli.

Nutrisslim BIO Peanut Butter 250 g
6,06 €

BIO Peanut Butter je 100% prírodný arašidový krém bez prídavku soli, cukru, palmového oleja, umelých konzervantov a bez chemických aditív.

BioTech USA Protein Cream 400 g
8,35 €

Proteín Cream je vyrábaný zo srvátkové bielkoviny, vďaka čomu môžete podporiť svoj príjmom bielkovín a zároveň si osladiť život. Proteín Cream neobsahuje žiaden pridaný cukor.

Bodyflex Fitness Arašidy 1000 g
9,50 €

Arašidový jemný krém je vyrobený z nasucho pražených (bez použitia oleja) 100% arašidov prvotriednej kvality pôvodom z Argentíny.

Bodyflex Fitness Arašidy 250 g
4,76 €

Arašidový jemný krém je vyrobený z nasucho pražených (bez použitia oleja) 100% arašidov prvotriednej kvality pôvodom z Argentíny.

Ladylab LískoNela 250 g
9,88 €

Luxusné čoko-orieškový jemný krém z výberových orechov a prémiové mliečnej čokolády Los Bejucos.