10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty z kategórie Maslá. Máte špeciálnu diétu alebo sa stravujete podľa zásad zdravej výživy? Na MALL.SK nakúpite pohodlne a za skvelé ceny. Ušetrite čas a vyberajte zo sekcie Maslá najlacnejšie alebo najlepšie hodnotené produkty.

Zobraziť viac
  • Pochutnáte si už dnes – nákup vám dovezieme na adresu alebo si ho môžete vyzdvihnúť na jednom z 1 500 výdajných miest.
  • Máte k produktom alebo službám otázky? Volajte na našu zákaznícku podporu 24 hodín denne.
  • Ak vám produkty nebudú vyhovovať, môžete ich neporušené vrátiť do 14 dní.
  • Platiť môžete rovno online, v hotovosti pri dodaní alebo až za 50 dní s overeným účtom prostredníctvom služby MALL Pay.
Upresniť parametre
FitStream Maslo z lieskovcov a kešu s belgickou bielou čokoládou (250g) FitStream Maslo z lieskovcov a kešu s belgickou bielou čokoládou (250g)
FitStream Maslo z lieskovcov a kešu s belgickou bielou čokoládou (250g)

Obľubujete čokoládu aj lieskovce a kešu? Potom určite skúste chutné a výživné maslo z lieskovcov a kešu s belgickou bielou čokoládou v prémiovej kvalite.

môžete mať 31.05 - 03.06

Partner: FitStream
FitStream Arašidové maslo so slaným karamelom (250g) FitStream Maslo z lieskovcov a kešu s belgickou bielou čokoládou (250g)
FitStream Arašidové maslo so slaným karamelom (250g)

Máte radi slaný karamel? Potom rozhodne musíte vyskúšať arašidové maslo so slaným karamelom od FitStreamu, ktoré si určite zamilujete Vy i Vaši blízki.

môžete mať 31.05 - 03.06

Partner: FitStream
FitStream Mandľové maslo (190g) FitStream Maslo z lieskovcov a kešu s belgickou bielou čokoládou (250g)
FitStream Mandľové maslo (190g)

Ak hľadáte jemné a lahodné maslo, ktoré navyše skvele chutí, je zdravé a plné vitamínov a minerálov, potom je mandľové maslo určené presne pre Vás.

môžete mať 31.05 - 03.06

Partner: FitStream
FitStream Maslo z lieskovcov a arašidov s horkou čokoládou (250g) FitStream Maslo z arašidov a kešu s bielou čokoládou a lyo jahodami (250g)
FitStream Maslo z lieskovcov a arašidov s horkou čokoládou (250g)

Milovníci horkej čokolády pozor! Skvelé a jemné maslo z lieskovcov a arašidov s horkou čokoládou v jednom je pre Vás ako stvorené!

môžete mať 31.05 - 03.06

Partner: FitStream
FitStream Chrumkavé arašidové maslo (250g) FitStream Maslo z arašidov a kešu s bielou čokoládou a lyo jahodami (250g)
FitStream Chrumkavé arašidové maslo (250g)

Radi chrumkáte? Tak vyskúšajte chrumkavé arašidové maslo vhodné aj pre vegetariánov a vegánov, 100% z arašidov, ktoré chutí naozaj skvele!

môžete mať 31.05 - 03.06

Partner: FitStream
FitStream Maslo z arašidov a kešu s bielou čokoládou a lyo jahodami (250g) FitStream Maslo z arašidov a kešu s bielou čokoládou a lyo jahodami (250g)
FitStream Maslo z arašidov a kešu s bielou čokoládou a lyo jahodami (250g)

To musíte mať! Skvelé maslo z arašidov a kešu s bielou čokoládou a lyo jahodami v prémiovej kvalite skvele dochutí každý pokrm a dodá telu kopec energie.

Momentálne nedostupné

Partner: FitStream