Mühle Traditional sada na holenie, Silvertip Fibre, žiletka, Rose Gold

Značka: Mühle Náš kód: 1023618

Doprava zadarmo

Mühle Traditional sada na holenie, Silvertip Fibre, žiletka, Rose Gold

Veľmi tradičná 3 dielna sada na holenie z radu Traditional pre skutočných znalcov s vysokými nárokmi od legendárnej nemeckej značky MÜHLE. Luxusný a plne funkčný dizajn, jemne zdobené rukoväte s odolnou povrchovou úpravou z ružového zlata dodávajú holiacej sade tú pravú eleganciu. Holiaci strojček Traditional Rose Gold má klasický a najčastejšie používaný ,,uzavretý hrebeň", všetko umocňuje použitie unikátneho vlákna Silvertip Fibre v holiacom štetci. Dodáva sa v originálnej darčekovej krabičke Mühle. Celý popis

158.77
158,77 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
128,77 €
Viac info tu
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 1023618

Mesačne od:
15,88 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Mühle

Mühle Traditional sada na holenie, Silvertip Fibre, žiletka, Rose Gold

Veľmi tradičná 3 dielna sada na holenie z radu Traditional pre skutočných znalcov s vysokými nárokmi od legendárnej nemeckej značky MÜHLE. Luxusný a plne funkčný dizajn, jemne zdobené rukoväte s odolnou povrchovou úpravou z ružového zlata dodávajú holiacej sade tú pravú eleganciu. Holiaci strojček Traditional Rose Gold má klasický a najčastejšie používaný ,,uzavretý hrebeň", všetko umocňuje použitie unikátneho vlákna Silvertip Fibre v holiacom štetci. Dodáva sa v originálnej darčekovej krabičke Mühle.


Balenie obsahuje:

 • Holiaci strojček Mühle s uzavretým ozubeným hrebeňom na klasickú žiletku
 • Štetku na holenie Mühle – Silvertip Fibre, veľkosť M, priemer uzla 21 mm
 • Jednu klasickú žiletku
 • Darčekovú krabičku

Bezpečnostné holiace strojčeky s uzavretým ozubeným hrebeňom

 • Umožňujú používať jemnejšiu techniku holenia.
 • Bezpečnostné holiace strojčeky Mühle s vymeniteľnými žiletkami zapôsobia svojim elegantným dizajnom a mechanickou presnosťou.
 • Pri vedení istou rukou poskytujú perfektné výsledky vrátane dokonalých kontúr pri kotletách alebo obrysoch fúzov.
 • Odporúčame používať nerezové žiletky MÜHLE, ktoré sú vhodné pre bezpečnostné holiace strojčeky MÜHLE.

Rose gold – ružové zlato

 • Povrch je pokrytý ružovým zlatom, ktorý vytvára krásny kontrast vzhľadom k žiare chrómu na hornej časti. V porovnaní so žltým zlatom obsahuje táto zliatina väčšie množstvo medi, čo poskytuje teplý a zmyselný lesk.
 • Tento materiál je odolný proti korózii, má veľmi dlhú životnosť a vyznačuje sa luxusným príťažlivým leskom. Ďalej sa v kontraste s týmto materiálom zobrazujú farby a tvary iných prvotriednych materiálov, aby sa tak zvýraznili ich prednosti.

Silvertip Fibre® – vlákno Silvertip Fibre®

 • Vďaka tomuto trvanlivému syntetickému vláknu najvyššej kvality sa MÜHLE ako prvému na svete podarilo dokázať, že umelý výrobok môže prekonať prírodu.
 • Najmä vlákna s malými nárokmi na údržbu sa spracuvávajú ručne a majú veľmi hebkú koncovú časť, avšak o niečo pevnejšiu než prírodné štetiny v strednej časti.
 • Ďalšie vlastnosti výrobku: Dokonca aj s veľmi malým množstvom holiaceho mydla alebo krému vytvára bohatú penu a po použití tieto štetky na holenie rýchlo schnú.


MÜHLE je legendárna značka nemeckej rodinnej spoločnosti so 70 ročnou tradíciou, je synonymom pre výnimočnú remeselnú zručnosť a dokonalý dizajn. Už od roku 1945. Exkluzívny sortiment výrobkov MÜHLE ponúka štetky na holenie, rôzne typy holiacich strojčekov, výrobky na starostlivosť o pleť, ako sú mydlá a krémy na holenie, a tiež nový rad prírodnej kozmetiky.

Výrobky MÜHLE uspokoja každého muža aj s tými najväčšími nárokmi na kvalitu, dizajn a funkčnosť a sú dodávané v darčekovej krabičke MÜHLE.

Ďalej odporúčame:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ sada
Typ strojčeku klasický
Materiál štetín syntetika
Materiál nástrojov pochrómovaný kov