U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Lov zveri. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Lov zveri doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Lov zveri najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Lov zveri alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
NOHEL GARDEN Odháňač kún, myší a potkanov ultrazvukový tichý s batériami NOHEL GARDEN Odparovač BROS elektrický proti komárom tekutá náplň 60 nocí
NOHEL GARDEN Odháňač kún, myší a potkanov ultrazvukový tichý s batériami

Ultrazvukový tichý odháňač myší, kún, potkanov, lasičiek a potkanov s batériami. Vydáva prelaďované, ultrazvukové pre človeka trošku počuteľné zvuky. Je vhodný do priestoru, kde sa ľudia pohybujú natrvalo. Prístroj je schválený podľa platných predpisov a noriem v SR.

Momentálne nedostupné

NOHEL GARDEN Odháňač kún, myší a potkanov MAX ultrazvukový s adaptérom NOHEL GARDEN Odparovač BROS elektrický proti komárom tekutá náplň 60 nocí
NOHEL GARDEN Odháňač kún, myší a potkanov MAX ultrazvukový s adaptérom

Odháňač hlodavcov ultrazvukový tichý s adaptérom. Vydáva prelaďované, nepravidelne dlhé ultrazvukové vlny s nepravidelne dlhými prestávkami. Napriek tomu, že hlasitosť je stála, sú ľuďmi nepočuteľné, alebo iba veľmi slabo počuteľné. Ideálne napr.

Momentálne nedostupné

NOHEL GARDEN Odparovač BROS elektrický proti komárom tekutá náplň 60 nocí NOHEL GARDEN Odparovač BROS elektrický proti komárom tekutá náplň 60 nocí
NOHEL GARDEN Odparovač BROS elektrický proti komárom tekutá náplň 60 nocí

Je určený na ochranu miestnosti proti komárom, muchám a inému lietajúcemu hmyzu. Je ľahko použiteľný. Súčasťou balenia je náhradná tekutá náplň. Insekticídne pary z náplne chránia miestnosť pred komármi po celú noc. Možno použiť aj s náplňou v tvare vankúšika. Vydrží po dobu 60 nocí.

Momentálne nedostupné

NOHEL GARDEN Odparovač BROS elektrický proti komárom pre deti 60 nocí NOHEL GARDEN Odparovač BROS elektrický proti komárom pre deti 60 nocí
NOHEL GARDEN Odparovač BROS elektrický proti komárom pre deti 60 nocí

Likviduje komáre v miestnostiach, kde sa zdržiavajú ľudia a deti staršie ako 1 rok. Farebne vhodne zapadne do designu detskej izby. Súčasťou balenia je náhradná tekutá náplň. Insekticídne pary z náplne chránia miestnosť pred komármi po celú noc. Možno použiť aj s náplňou v tvare vankúšikov.

Momentálne nedostupné

NOHEL GARDEN Odparovač BROS elektrický proti komárom + vankúšiky 10ks NOHEL GARDEN Odparovač BROS elektrický proti komárom pre deti 60 nocí
NOHEL GARDEN Odparovač BROS elektrický proti komárom + vankúšiky 10ks

Elektrický odparovač s náplňou vo forme vankúšika zaisťuje účinnú ochranu proti komárom, ktoré svetlo priťahuje. Po zapojení odparovača do elektrickej zásuvky sa začne odparovať účinná látka, ktorá likviduje hmyz nachádzajúci sa vo vnútri miestnosti a súčasne bráni novému hmyzu vletieť dovnútra.

Momentálne nedostupné

NOHEL GARDEN Odpudzovač KUN 500ml NOHEL GARDEN Odparovač BROS elektrický proti komárom pre deti 60 nocí
NOHEL GARDEN Odpudzovač KUN 500ml

Prírodný prípravok je vhodný na použitie ako v interiéri, tak exteriéri. Účinkuje proti vstupu kún do miest, kde je ich pohyb a prítomnosť nežiaduca. Nezanecháva na povrchu žiadne škodlivé látky, neškodí ľudskému zdraviu, zvieratám ani rastlinám.

Momentálne nedostupné

NOHEL GARDEN Odpudzovač MAČIEK 500ml NOHEL GARDEN Odpudzovač pachový DEFENSIF ODOR KRTOK 200ml
NOHEL GARDEN Odpudzovač MAČIEK 500ml

Prírodný prípravok je vhodný na použitie ako v interiéri, tak exteriéri. Účinkuje proti vstupu mačiek do miest, kde je ich pohyb a prítomnosť nežiaduca. Nezanecháva na povrchu žiadne škodlivé látky, neškodí ľudskému zdraviu, zvieratám ani rastlinám.

Momentálne nedostupné

NOHEL GARDEN Odpudzovač pachový DEFENSIF ODOR KRTOK 200ml NOHEL GARDEN Odpudzovač pachový DEFENSIF ODOR KRTOK 200ml
NOHEL GARDEN Odpudzovač pachový DEFENSIF ODOR KRTOK 200ml

Odpudzovač krtkov a hryzcov obsahuje veľmi silne zapáchajúcu zložku, ktorá je hlodavcom nepríjemná a radšej sa chráneným priestorom vyhnú. Vysoká účinnosť: pôsobí tak intenzívne a rýchlo, že postačí 1 až 3 streknutia alebo nakvapkaní na savý materiál (hubka, handrička). Obsahuje iba prírodné látky.

Momentálne nedostupné

NOHEL GARDEN Odpudzovač PSOV 500ml NOHEL GARDEN Odpudzovač pachový DEFENSIF ODOR KRTOK 200ml
NOHEL GARDEN Odpudzovač PSOV 500ml

Prírodný prípravok je vhodný na použitie ako v interiéri, tak exteriéri. Účinkuje proti vstupu psov do miest, kde je ich pohyb a prítomnosť nežiaduca. Nezanecháva na povrchu žiadne škodlivé látky, neškodí ľudskému zdraviu, zvieratám ani rastlinám.

Momentálne nedostupné

NOHEL GARDEN Odstraňovač rias a machov 4l NOHEL GARDEN Postrek ROCK EFFECT NATURA proti škodcom prírodný 250ml
NOHEL GARDEN Odstraňovač rias a machov 4l

Prípravok je vhodný na odstránenie rias a machov z fasád, omietok, plotov, striech a chodníkov, ktoré sú z materiálov ako kameň, sklo, keramika, ale aj z trávnikov. Dôkladne odstraňuje riasy, machy a lišajníky a bráni ich opätovnému rastu.

Momentálne nedostupné

NOHEL GARDEN Olej PE-PO CITRONELLA lampový prírodný 1l NOHEL GARDEN Postrek ROCK EFFECT NATURA proti škodcom prírodný 250ml
NOHEL GARDEN Olej PE-PO CITRONELLA lampový prírodný 1l

Lampový olej je vhodný pre všetky typy olejových lámp a záhradných pochodní. Ide o prírodný produkt z obnoviteľných zdrojov. Je biologicky dobre odbúrateľný, nezaťažuje životné prostredie, nie je životu nebezpečný aj v prípade požitia. Horí aj pri nízkych teplotách, nečadí. Balenie: 1 l.

Momentálne nedostupné

NOHEL GARDEN Postrek ROCK EFFECT NATURA proti škodcom prírodný 250ml NOHEL GARDEN Postrek ROCK EFFECT NATURA proti škodcom prírodný 250ml
NOHEL GARDEN Postrek ROCK EFFECT NATURA proti škodcom prírodný 250ml

Koncentrát na báze prírodných látok zvyšuje odolnosť a obranyschopnosť rastlín proti škodcom. Má kontaktný účinok s protipožerovým efektom, zároveň neškodí užitočným organizmom. Účinkuje na vošky, molice, roztočce, strapky, červce – puklice (v ranom štádiu) a na americké múčnatke na egreš a ríbezle.

Momentálne nedostupné