Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Výprodej

Upresniť parametre
Akcia
Sensodyne Nourish zubná kefka Healthy Clean Well Done Čistič na nábytok so včelím voskom 750 ml
Sensodyne Nourish zubná kefka Healthy Clean
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na všetky produkty ústnej hygieny značky Sensodyne s kódom 24MDW6SK3 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!
Zubná kefka Sensodyne Nourish Healthy Clean s hustými a mäkkými štetinami je vhodná aj pre užívateľov s citlivými zubami. Rukoväť je zhotovená z prírodného materiálu a štetiny z recyklovaného plastu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Výpredaj
Surf Color gél Iris & Spring rose 60 praní Well Done Čistič na nábytok so včelím voskom 750 ml
Surf Color gél Iris & Spring rose 60 praní
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané pracie prostriedky značky Surf s kódom 24MDW6SK67 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!
Prací gél značky Surf určený na farebnú bielizeň dokonale odstráni škvrny a nečistoty, pričom zachová intenzitu farieb pranej bielizne. Je obohatený o dlhotrvajúcu podmanivú vôňu sladkých kosatcov s ružami, ktorá vás bude sprevádzať ešte dlho po vypraní. Balenie 4,2 l obsahuje 60 pracích dávok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Výpredaj
Well Done Čistič na nábytok so včelím voskom 750 ml Well Done Čistič na nábytok so včelím voskom 750 ml
Well Done Čistič na nábytok so včelím voskom 750 ml

Čistiaci prostriedok na ošetrenie drevených a laminátových povrchov. Vďaka včeliemu vosku bude váš nábytok a podlaha lesklejšie, čistejšie a s príjemnou vôňou. Jednoduché použitie zaručuje rozprašovač. Objem balenia čističa od značky Well Done je 750 ml.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care Náhradné hlavice 3ks Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care Náhradné hlavice 3ks
Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care Náhradné hlavice 3ks

Výmenné hlavice Wilkinson Intuition Sensitive Care sú ideálnou voľbou na úsporu času i peňazí. Hlavica vďaka obsahu holiaceho gélu pení, depiluje a hydratuje v jednom kroku, ideálne pre citlivú pokožku. Balenie obsahuje 3 kusy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Výpredaj
Ambi Pur osviežovač vzduchu v spreji Spiced Apple 300 ml Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care Náhradné hlavice 3ks
Ambi Pur osviežovač vzduchu v spreji Spiced Apple 300 ml

Osviežovač vzduchu od značky Ambi Pur s technológiou OdourClear bojuje s nepríjemnými vytrvalými pachmi a zanecháva po sebe ľahkú sviežu vôňu. Vôňa Spiced Apple v sebe skrýva kombináciu šťavnatého jablka a bazy čiernej s podtónmi zimného korenia, ako je škorica, muškátový oriešok a klinček, a vanilky, pripomínajúce vianočnú atmosféru. Ambi Pur Vône v spreji sú nehorľavé a obsahujú prírodný hnací plyn.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Výpredaj
Frosch EKO Sprej na škvrny na dojčenskej bielizni 300ml Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care Náhradné hlavice 3ks
Frosch EKO Sprej na škvrny na dojčenskej bielizni 300ml
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na všetky pracie a čistiace prostriedky značky Frosch s kódom 24MDW6SK81 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!
Veľmi účinný ekologický odstraňovač škvŕn vyvinutý pre ľahké odstránenie odolných i zaschnutých škvŕn na dojčenskom a detskom prádle. Zvyšuje účinok pracieho prostriedku a má vysoký obsah prírodných enzýmov!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Výpredaj
K2R Colour Catcher ECO 18 ks - stop zafarbeniu Lovela Baby prášok na pranie na bielu bielizeň 1,3 kg / 13 pracích dávok
K2R Colour Catcher ECO 18 ks - stop zafarbeniu

Obrúsky zachytávajú čiastočky uvoľnenej farby a zamedzujú tak zafarbeniu oblečenia. Vďaka nim je možné prať všetko farebné oblečenie spoločne. K2R Colour Catcher ECO 18 ks – stop zafarbeniu sú biologicky odbúrateľné a šetrné k životnému prostrediu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Výpredaj
K2R Stop zafarbeniu 20 ks Lovela Baby prášok na pranie na bielu bielizeň 1,3 kg / 13 pracích dávok
K2R Stop zafarbeniu 20 ks

Milióny ľudí dôverujú produktu Colour Catcher – vôbec prvým revolučným obrúskom zabraňujúcim zafarbeniu oblečenia. Colour Catcher – chráni vaše oblečenie, šetrí čas a peniaze vďaka tomu, že umožňuje prať bez triedenia. Balenie obsahuje 20 obrúskov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Výpredaj
Lovela Baby prášok na pranie na bielu bielizeň 1,3 kg / 13 pracích dávok Lovela Baby prášok na pranie na bielu bielizeň 1,3 kg / 13 pracích dávok
Lovela Baby prášok na pranie na bielu bielizeň 1,3 kg / 13 pracích dávok
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na všetky pracie prostriedky značky Lovela s kódom 24MDW6SK76 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!
Prací prášok na bielu bielizeň je vhodný pre citlivú detskú pokožku už od narodenia. Lovela Baby prášok na pranie na bielu bielizeň 1,3 kg / 13 pracích dávok disponuje hypoalergénnym zložením, ktoré je klinicky testované. Prášok je dobre rozpustný aj pri nižších teplotách.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Predator Vapo 16 % 90 ml Sidolux PROFESSIONAL čistič kúpeľne s aktívnou penou 500 ml
Predator Vapo 16 % 90 ml
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na všetky repelentné prípravky značky Predator s kódom 24MDW6SK2 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!

PREDATOR Vapo 16 % 90 ml je vysoko účinný repelentný prípravok v spreji. Vysoko efektívny, jemne parfémovaný suchý repelent využijete proti lietajúcemu hmyzu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Sensodyne Nourish zubná kefka Healthy White Sidolux PROFESSIONAL čistič kúpeľne s aktívnou penou 500 ml
Sensodyne Nourish zubná kefka Healthy White
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na všetky produkty ústnej hygieny značky Sensodyne s kódom 24MDW6SK3 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!
Zubná kefka Sensodyne Nourish Healthy White s hustými a mäkkými štetinami je vhodná aj pre užívateľov s citlivými zubami. Rukoväť je zhotovená z prírodného materiálu a štetiny z recyklovaného plastu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Výpredaj
Sidolux PROFESSIONAL čistič kúpeľne s aktívnou penou 500 ml Sidolux PROFESSIONAL čistič kúpeľne s aktívnou penou 500 ml
Sidolux PROFESSIONAL čistič kúpeľne s aktívnou penou 500 ml
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na všetky čistiace prostriedky značky Sidolux s kódom 24MDW6SK71 (platí od 10. 6. do 23. 6. 2024 alebo do vypredania zásob)!
Sidolux Professional je určený na udržanie hygienickej čistoty v kúpeľniach. Vďaka špeciálnej receptúre ľahko a účinne odstraňuje vodný kameň, zvyšky mydla a iné nečistoty z vodovodných batérií, sprchových zásten, umývadiel, vaní.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL