6 produktov

G-mini Cestovná postieľka Sleepy Hippo
59,99 €

54,10 €

G-Mini Cestovná postieľka Sleepy je štýlová a praktická detská cestovná postieľka s roztomilým motívom hrošíka. Ľahko sa skladá, preváža a je s 2 kolieskami pre lepšiu manipuláciu. Má sieťované bočnice, z toho jedna je rozopínajúca.


CYBEX Pallas S-fix 2018

CYBEX Pallas S-fix 2018

Hodnotenie: 4
301,95 €
+ doprava zadarmo

Cybex Pallas S-fix 9–36kg je detská autosedačka, ktorá Vám vydrží niekoľko rokov. Ako 2 v 1 je navrhnutá tak, aby rástla spolu s dieťaťom od 9 mesiacov až do 12 rokov. Optimalizovaný bezpečnostný pult znižuje riziko vážnych zranení krku bez obmedzovania dieťaťa. Okrem opierky hlavy zaisťuje zvýšenú bezpečnosť tiež L.S.P. Systém, znižujúci sily nárazu z boku.


BOMIMI DALILA

BOMIMI DALILA

Hodnotenie: 4,5
55 €
54,10 €

Momentálne nedostupné

Bomimi DALILA je cestovná postieľka vhodná pre deti od narodenia do 15kg. Cestovná postieľka je nenahraditeľný pomocník na cestách aj na doma. Súčasťou postieľky je integrovaný matrac. Jednu sieťovanú bočnicu postieľky je možné rozopnúť, aby dieťa mohlo pohodlne liezť do aj z postieľky.


Hauck Runner 2019 kočík black neon yellow
180,60 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Hauck Runner 2019 je kočík ideálny na behanie, do terénu ale i do mesta. Má veľké nafukovacie kolesá, polohovacie madlo, aretovacie predné koleso a pre spiacu ratolesť samozrejme polohovanie chrbta takmer do roviny. Možno ho jednoducho zložiť, takže vám v kufri auta nezaberie veľa miesta.