BenBat Nákrčník s opierkou hlavy 1-4roky - Slon
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlný spoločník do auta, vhodný pre deti vo veku 1–4 rokov s hmotnosťou 9 až 18 kg. Doporučené pre deti v autosedačke čelom v smere jazdy.

Chicco Bezpečnostné popruhy
14,90 €

Bezpečnostné popruhy od značky Chicco pomáhajú zabezpečiť rovnováhu dieťaťa pri jeho prvých krokoch. Popruhy vám tiež pomôžu udržať dieťa u vás, ak ste zrovna v preplnených miestach, dopravnom prostriedku a iných rušných kútoch.

Clippasafe Cestovný vankúšik
7,40 €

Cestovný vankúšik **drží hlavičku a krk dieťaťa v vzpriamenej a **pohodlnej pozícii. Tento **nákrčník **pomáha vylepšiť držanie tela dieťaťa a poskytuje mu **dodatočnú podporu **hlavičky a krku, najmä keď spí.

Clippasafe Vodítko pre dieťa
9,50 €

Vodítko pre dieťa. Vhodné na prechádzky, na nákupy, vždy, aby ste mohli asistovať svojmu dieťaťu, keď sa učí chodiť a udržiavať bezprostredné kontroly v rušných a nebezpečných prostrediach.

Fehn Loopy & Lotta nákrčník "Žirafa"
12,40 €

Fehn nákrčník „Žirafa“ je modrý detský pomocník na cesty pre malých chrobáčikov a princezné od 6 mesiacov. Príjemná, podporná pomôcka, ktorú si Vaše dieťatko obľúbi aj vďaka roztomilej hrkálke v tvare žirafky. * Rozmer cca 24 × 20 cm. *