Bestway Loďka Spider-Man

Bestway Loďka Spider-Man

Hodnotenie: 4,5
12,40 €

Pripravte sa na super jazdu! Nafukovací malý čln Spiderman s volantom a chrbtovou opierkou pre väčšie pohodlie je pripravený na dobrodružnú cestu!

Bestway Bazén Spider-Man-17%
14,76 € 12,20 €

Výpredaj

Nafukovací bazén Spider-man guľatý sa skladá z troch rovnakých prstencov. Je vyrobený z pevného a vopred otestovaného vinylu s potlačou obľúbenej ikony akčného hrdinu Spider-man.

Philips 71769/40/16 dětský projektor
17,50 €

71769/28/16 detský projektor rozprávok Spiderman. Toto nočné svietidlo a premietačka Spiderman uchváti vášho syna kúzelným rozprávaním. Otočením jedného z koliesok filmu premietnete na strop zábavné scény zo Spidermana alebo môžete zapnúť upokojujúce nočné svetlo naspodku.

Spiderman Figúrka s vystreľovacím pohybom - Spider Man
17,97 € 15 €

Posledný kus za túto cenu!

Figúrky zo série Spiderman s vystreľovacím pohybom so vzduchovým pohonom vás budú baviť. Každá postavička má svoj charakteristický prvok, ktorý deti aktivujú stlačením batoha u hrdinu a gombíka u zloducha.

Spiderman SPD 30cm vysoká figúrka
17,70 €

Pre zaujímavejšiu hru a napínavejšiu akciu teraz SPIDER-MAN prichádza ako 30,5 cm vysoká figúrka za výhodnú cenu! Kvalitné spracovanie zabezpečí dlhú životnosť figúrky obľúbeného hrdinu.

Spiderman Základná maska
12,99 € 12,40 €

Nasaď si masku Spider-mana a začni svoj ťah proti zločinu, ako naozajstný hrdina. Budeš vyzerať a cítiť sa presne ako pavúčí muž, zloduchovia proti tebe nebudú mať vôbec žiadnu šancu.

Nania BeLine SP, Spiderman
60,58 € 55,90 €
+ doprava zadarmo

Nania Beline SP Spiderman s bočnou ochranou a s možnosťou nastavenia polohy pásu podľa výšky dieťaťa. 5-bodový bezpečnostný pás sa používa do 15 kg, potom sa pás odníme a dieťa sa púta pásom automobilu.

Nikko RC MARVEL HERO blaster Spider-Man
57 € 55,40 €
+ doprava zadarmo

RC autíčko na diaľkové ovládanie v licencii Spider-Man. Autíčko pomocou diaľkového zariadenia vystreľuje pavučinu umiestnenú na streche. Automobil jazdí a točí sa vzadu. Diaľkové ovládanie s frekvenciou 2,4 GHz. Vhodné od 6 rokov.

Avengers Mighty Muggs - Spiderman
15,62 € 11,90 €

Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm veľkými figúrkami od Marvelu sa budú hlavy otáčať, a to doslova. Tieto figúrky Mighty Muggs inšpirované superhrdinami z marvelosvého vesmíru s mechanizmom stlač a otoč ukážu svojim fanúšikom až 3 výrazy!

Lamps Batoh s vreckom Spiderman
12,64 € 9,80 €

Malý batôžtek s licenciou Spiderman je vhodný pre predškolákov. Má veľké a malé vrecko vpredu. Nastaviteľné popruhy na chrbte. Rozmery batôžku sú 25 × 11 × 32 cm. Vhodný pre deti od 3 rokov.

LEGO Juniors 10754 SpiSpider-Man vs. Škorpión - Súboj na ceste
22,99 € 19,90 €

Uháňaj za Škorpiónom so Spider-Manom v jeho aute Spidey! Zoskoč z rampy v najvyššej rýchlosti a prenasleduj zločinca po meste, ale dávaj si pozor na jedovatý tŕň na chvoste Škorpionovho auta! Z pavúčieho katapultu naň **vystreľ náboje z pavúčích sietí **, ktorými ho spomalíš, a potom naň hoď veľkú sieť a zastav ho.

LEGO DUPLO® 10876 Dobrodružstvo Spider-Mana a Hulka-20%
29,99 € 23,90 €

Akcia

Malí super hrdinovia si zamilujú vzrušujúce dobrodružstvo s touto superhrdinskou stavebnicou vytvorenou na motívy príbehov štúdia Marvel. Pomôžte Spider-Manovi a Hulkovi zastaviť Sandmana a prekaziť mu krádež dôležitého kufríka. Stavanie a prestavovanie Spidermanovej garáže a Hulkovho laboratória v centrále Avenger rozvíja jemné motorické zručnosti detí.

Spiderman Titan Hero Warriors Spider Knight
18,04 € 15 €

Spider Knight! Figúrka z radu Titan Hero Warriors má základnú ohybnosť a meria nebotyčných 30 cm, takže sa rovno môžete pustiť do titánských bitiek! Pre mohutnejšiu bojovú akciu zapojte ďalšie figúrky z radu Titan Hero Series!