Gorenje WEI84SDS + 15 rokov záruka na invertorový motor PowerDrive-22%
449 € 349,40 €
Doprava zadarmo

Spredu plnená práčka v energetickej triede D pojme 8 kg bielizne. Automatická práčka Gorenje WEI84SDS ponúka bubon WaveActive pre vynikajúce výsledky prania bez poškodenia bielizne a invertorový motor PowerDrive, ktorý je výkonný a tichý. Práčku ocenia aj alergici a ľudia s citlivou pokožkou, pretože ponúka program AllergySteam, ktorý odstráni zvyšky čistiacich prostriedkov.

Gorenje WEI74SDS

Gorenje WEI74SDS

Hodnotenie: 4,5
375 € 317,40 €
Doprava zadarmo

Spredu plnená práčka v energetickej triede B pojme 7 kg bielizne. Automatická práčka Gorenje WEI74SDS vyniká svojou šetrnosťou k akejkoľvek bielizni, to umožňuje špeciálny bubon WaveActive. Práčku ocenia aj alergici a ľudia s citlivou pokožkou, pretože ponúka program AntiAllergy, ktorý odstráni zvyšky čistiacich prostriedkov. Poteší tiež záverečné ošetrenie bielizne parou.

Gorenje WE62SDS

Gorenje WE62SDS

Hodnotenie: 4,6
293 € 267,10 €
Doprava zadarmo

Spredu plnená práčka v energetickej triede D pojme 6 kg bielizne. Automatická práčka Gorenje WE62SDS vyniká svojou šetrnosťou k akejkoľvek bielizni, to umožňuje špeciálny bubon WaveActive. Práčku ocenia aj alergici a ľudia s citlivou pokožkou, pretože ponúka program Allergy Steam, ktorý odstráni zvyšky čistiacich prostriedkov. Poteší tiež záverečné ošetrenie bielizne parou.