AEG A2SLT

AEG A2SLT

Hodnotenie: 4
94 €

Posledný kus za túto cenu!

Soľná doska z ružovej kamennej himalájskej soli dochucuje jedlo prirodzeným spôsobom. AEG A2SLT môžete ohrievať v rúre, na varnej doske alebo ju chladiť.

AEG A9OBGC23
79 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada nádob pre zdravé varenie v pare, ktoré sú vhodné na použitie v parných rúrach AEG. AEG A9OBGC23 obsahuje 2 kusy nádob s drobnými otvormi, ktoré umožňujú cirkuláciu pary okolo pokrmu a zároveň ho oddeľujú od prebytočnej vody.

AEG A9OZS10

AEG A9OZS10

Hodnotenie: 3,7
149 €

Riad do parnej rúry pre zdravú a rýchlu prípravu pokrmov. AEG A9OZS10 je vhodná pre použitie v parných rúrach AEG a Electrolux. Sada obsahuje 8 kusov z nerezu.

AEG Výsuvná police chladničky A6RHES31
74 €

Viacúčelový servírovací podnos , ktorý možno prenášať z chladničky až na stôl. AEG Výsuvná police chladničky A6RHES31 je novým spôsobom, ako **uchovávať a servírovaťchladené potraviny. Policu jednoducho vytiahnite, vyberte prísady, **vyberte tácku a jednoducho servírujte.

Electrolux Antivibračné podložky E4WHPA02
6,90 € 5,90 €

Antivibračné podložky pod práčky a sušičky znižujúce ich hlučnosť a vibrácie. Electrolux Antivibračné podložky E4WHPA02 sú univerzálnym a inteligentným príslušenstvom, ktoré **chráni podlahy **pred poškriabaním a udržujú spotrebiče pevne na ich mieste.

Electrolux Digitálny teplomer pre chladničky a mrazničky E4RTDR01
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Alarm pri zvýšení teploty pre chladničky a mrazničky s teplotným rozsahom od -50 do 70 °C a jednoduchým upevnením na magnet. Electrolux Digitálny teplomer pre chladničky a mrazničky E4RTDR01 stráži, aby chladnička s mrazničkou pracovali pri správnej teplote.

Electrolux E4KTAT01

Electrolux E4KTAT01

Hodnotenie: 3,9
8,90 €

Nerezová minútka s lesklou povrchovou úpravou. Electrolux E4KTAT01 zvládne odmerať 60 minút a bude vyzerať štýlovo v každej kuchyni.

Electrolux E4KTD001

Electrolux E4KTD001

Hodnotenie: 4,3
19,29 € 19 €

Digitálny teplomer so sondou s 99min časovačom a maximálnou teplotou 250 °C. Electrolux E4KTD001 disponuje sondou z nerezovej ocele a zvukovou signalizáciou. Prístroj sa ľahko čistí.

Electrolux E4TAM01

Electrolux E4TAM01

Hodnotenie: 4,6
7,29 € 6,90 €

Analógový teplomer na mäso Electrolux E4TAM01 s rozsahom 40 – 110°C, vhodný pre rúry Electrolux, AEG, Zanussi.

Electrolux Spin View otočná polica chladničky E6RHSW31
79 €

Posledný kus za túto cenu!

Revolučná polica pre vstavané chladničky Electrolux a AEG, ktorá sa otáča o 360° oboma smermi. Electrolux Spin View otočná polica chladničky E6RHSW31 umožňuje ľahký prístup k potravinám uložených v najvzdialenejších kútoch vašej chladničky. Užívajte si rýchly a komfortný prístup k vašim prísadám.

Electrolux TR1LFAV-27%
65,99 € 47,88 €

Posledný kus za túto cenu!

Teleskopické výsuvy bezpečne zaisťujú pohodlné vytiahnutie roštov a bránia im v preklopení. Electrolux TR1LFAV sa ľahko pripne do existujúcich úrovní.

Electrolux TR1LFSTV

Electrolux TR1LFSTV

Hodnotenie: 5
54,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Teleskopické výsuvy bezpečne zaisťujú pohodlné vytiahnutie roštov a bránia im v preklopení. Electrolux TR1LFSTV sa ľahko pripne do existujúcich úrovní.

Electrolux TR1LV

Electrolux TR1LV

Hodnotenie: 2
54,30 €

Teleskopické výsuvy bezpečne zaisťujú pohodlné vytiahnutie roštov a bránia im v preklopení. Electrolux TR1LV sa ľahko pripne do existujúcich úrovní.

Electrolux TR2LV

Electrolux TR2LV

Hodnotenie: 5
65,90 €

Teleskopické výsuvy bezpečne zaisťujú pohodlné vytiahnutie roštov a bránia im v preklopení. Electrolux TR2LV sa ľahko pripnú do existujúcich úrovní.

Electrolux TR3LFSTV
139,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Teleskopické výsuvy bezpečne zaisťujú pohodlné vytiahnutie roštov a bránia im v preklopení. Electrolux TR3LFSTV sa ľahko pripnú do existujúcich úrovní.

Electrolux Ultrazvukové pero na odstraňovanie škvŕn E4WMSTPN1
89 €

Posledný kus za túto cenu!

Ultrazvukové pero slúžiace k cielenému odstraňovanie škvŕn (od kvapiek kávy až po rozmazanú čokoládu) z textilu. Electrolux Ultrazvukové pero na odstraňovanie škvŕn E4WMSTPN1 v kombinácii vody, pracieho prostriedku a ultrazvukovej technológie zabezpečuje, že sa ošetreným tkaninám vždy dostane maximálnu starostlivosť.

Electrolux Vak na jemnú bielizeň 2 ks E4WSWB41
8,40 €

Balenie 2 vakov na jemnú bielizeň, ktoré sú ideálne na pranie luxusnej spodnej bielizne a malých kusov, ako sú napr. detské ponožky. Electrolux Vak na jemnú bielizeň 2 ks E4WSWB41 chráni pri praní najchúlostivejšie kúsky bielizne pred vzájomným trením, opotrebovaním a poškodením.

Electrolux Clean and Care M3GCP400 3v1 12 ks
15 € 12,90 € 1,08 €/ks

Čistiaci prostriedok Electrolux Clean And Care ovláda tri funkcie, ktorými sa postará o maximálnu čistotu **práčky či umývačky – **odmasťuje, odvápňuje a dezinfikuje. Zbaví sa tak zrazu vodného kameňa, zanechaného tuku i zápachu.

Electrolux Clean and Care M3GCP400 3v1 6 ks
10 € 9,70 € 1,62 €/ks

Čistiaci prostriedok Electrolux Clean And Care ovláda tri funkcie, ktorými sa postará o maximálnu čistotu **práčky či umývačky – **odmasťuje, odvápňuje a dezinfikuje. Zbaví sa tak zrazu vodného kameňa, zanechaného tuku i zápachu.

Electrolux Krém na ošetrovanie nerezových povrchov M3SCC200
7,60 €

Koncentrovaný krém na ošetrovanie povrchov Electrolux šetrne leští nerezové povrchy v chladničke či kdekoľvek v kuchyni, ako napríklad na varných paneloch. Postará sa, aby nerezová oceľ bola skutočne bez hrdze. Nie je potrebné ho oplachovať.

Electrolux Oven and Micro Care Spray M3OCS200 500 ml
7,80 €

Čistiaci prostriedok na účinné čistenie vnútra mikrovlnných rúr. Electrolux Sprej odstraňuje tuk a pripálené zvyšky jedál zo stien a dna rúr. Nekompromisný voči škvrnám, nekorozívny a nie je dráždivý, povrchy udržiava čisté a ako nové.

Electrolux Sprej na ošetrovanie chladničky M3RCS200 500 ml
6,90 €

Čistiaci prostriedok Electrolux sprej na chladničky neutralizuje pachy a dôkladne a hygienicky čistí povrchy v chladničke. Čistí škvrny a police zanecháva žiarivo čisté. Ľahko opláchnuteľná receptúra neutralizuje a čistí do hĺbky.

Electrolux Sprej na ošetrovanie nerezových povrchov M3SCS200
8,80 €

Sprej na ošetrovanie povrchov Electrolux šetrne leští nerezové povrchy v chladničke či kdekoľvek v kuchyni, ako napríklad na varných paneloch. Postará sa, aby nerezová oceľ bola skutočne bez hrdze. Sprej neobsahuje aerosóly. Nie je potrebné ho oplachovať.

Electrolux Super Clean odmasťovač práčok M3GCP200 dve balenia
11,30 € 5,65 €/ks

Odmasťovací prípravok Electrolux Super Clean odstraňuje usadeniny z dvierok práčky, potrubia a bubna a zabraňuje tak tvorbe zápachu a znečisteniu bielizne. Pri používaní tohto odmasťovača bude váš spotrebič v špičkovom stave.

Electrolux Super Clean odmasťovač umývačiek riadu M3DCP200 2 balenia
8 € 4,00 €/ks

Odmasťovací prípravok Electrolux Super Clean odstraňuje usadeniny tuku, a to v ťažko prístupných miestach ako je vnútorné potrubie, filtračný systém a nádrž. Usadeniny spôsobujú horšiu kvalitu umývania a zápach, ktorý tento liek dokáže odstrániť.

Electrolux Univerzálny odvápňovač M3KCD200 1 l
7,80 €

Čistiaci prostriedok na účinné odstránenie vodného kameňa. Electrolux Univerzálny odvápňovač možno použiť do rýchlovarných kanvíc, umývačky, práčky a iných spotrebičov. Využijete hlavne v domácnosti s tvrdou vodou.

Electrolux Vitro Care krém na čistenie varných dosiek M3HCC200
7,40 €

Čistiaci krém Electrolux Vitro Care čistí a leští povrchy varných dosiek a pritom zanecháva ochranný film, ktorý uľahčuje následné čistenie. Jednoducho odstráni odolné nečistoty ako pripálené zvyšky. Možno ho používať na keramické, indukčné a sklenené varné dosky.

AEG Odvápňovač parných rúr 250 ml
8 €

Tento odvápňovač pre parné rúry jemne odstraňuje hlboké škvrny a vodný kameň z vnútra vašej rúry úplne bezo zvyškov. Založený na prírodnej čistiacej kyseline a vonia neutrálne.

Electrolux Loptičky do sušičky
9,94 € 8,60 € 4,30 €/ks

Loptičky do sušičky sú skvelí pomocníci pre nadýchanú bielizeň. Pohybom s bubnom sušičky načuchrávajú textílie, ktoré sa tak dobre vysušia a zároveň ich udržia oddelené od seba. Balenie obsahuje 2 loptičky.

Electrolux Škrabka na varné dosky
5,80 €

Táto škrabka nepoškriabe vašu sklokeramickú, indukčnú či halogénovú varnú dosku a vyčistí vašu kuchyňu od pripálených zvyškov jedla a odolných škvŕn. Jej použitie je jednoduché a bezpečné a vaša varná doska bude vyzerať ako nová.

AEG A4OZDT01
50,30 €

Hlboký plech na pečenie s nepriľnavým povrchom. AEG A4OZDT01 v rozmere 46, 5 × 38,5 cm s hĺbkou 4 cm.

AEG A9HL33

AEG A9HL33

Hodnotenie: 5
179 €

Plancha Grill, ktorý premení varnú dosku na záhradný gril. AEG A9HL33 je vybavený nepriľnavým povrchom, ktorý uľahčuje čistenie. Vhodný na všetky typy varných dosiek.