Angelcare AC027 Monitor pohybu dychu
99,90 €

Monitor pohybu dychu AC027 značky Angelcare sleduje pohyb vášho dieťaťa počas odpočinku v postieľke. Snímacia podložka sa umiestni pod matrac a sníma jemné pohyby vášho dieťaťa počas spánku . Dokonalý doplnok pre rodičov dvojčiat alebo pre sledovanie pohybu bábätka na druhom matraci.

Badabulle Baby Online 500m-30%
78,48 € 54,30 €

Detská analógová pestúnka Badabulle Baby Online s dosahom až 500m. Detská aj rodičovská jednotka sa môže užívať bezdrôtovo. Na detský plač upozorní zvukový, vizuálny aj vibračný alarm.

BabyDan Zábrana Flexi Fit kov 67-105,5 cm-28%
59,90 € 42,90 €

Akcia

BabyDan Zábrana Flexi Fit kov je skrutkovacia kovová otvorová zábrana, vhodná do otvoru 67–105,5 cm (k rozšíreniu nedokupujete žiadne ďalšie diely).

Lionelo Zábrana do postele EVA
50,90 € 46,50 €

Zábrana pre dieťa EVA je vhodná na každú posteľ s matracom. Jednoduchý systém upevnenia zábrany len podčiarkuje jej komfortnosť.

ZOPA Zábrana na posteľ Monna
37,90 € 35,40 €

Akcia

ZOPA Zábrana na posteľ Monna uchráni dieťa pred pádom z postele, takže sa rodičia nemusia báť nechať dieťa pár minút bez dozoru. Jednoduchá montáž, manipulácia i údržba – možno ju jednoducho zložiť a vziať so sebou na cesty.

BabyDan zábrana No Trip metal white 72-78,5 cm
34,70 € 31 €

Akcia

Zábrana No Trip značky BabyDan pre bezpečnosť detí. Má za úlohu ochrániť izba, schodisko alebo dom proti vstupu detí a štvornohých maznáčikov. Jedná sa o skrutkovaciu kovovú zábranu, ktorá sa hodí pre otvory 72 – 78,5 cm. No Trip nemá upevňovací rám a preto nie je potrebné zábranu prekračovať a pri priechode bezpečnostnej zábrany tak nezakopnete.

Babysense Video Baby Monitor V24R
124,90 €

Detská opatrovateľka Video Baby Monitor V24R značky Babysense je skvelý pomocník do domácnosti pre všetkých rodičov. Pestúnka disponuje veľkým 2,4 palcovým farebným displejom a dosahom až 300 metrov. Majte vaše dieťa pod kontrolou, aj keď ste v inej miestnosti.

SENCOR SBM 440

SENCOR SBM 440

Hodnotenie: 4,3
101,30 €

Digitálna detská pestúnka od značky Sencor umožní okrem obojsmernej komunikácie tiež pozorovať bábätko pomocou diaľkovo otáčacej a naklápacej kamery. Pre jeho utíšenie tiež vie zahrať pokojné melódie a v noci použiť infračervené videnie.

TrueLife NannyCam R360

TrueLife NannyCam R360

Hodnotenie: 3,3
169,99 € 149,50 €

Obojsmerná opatrovateľka, opatrená päťpalcovou obrazovkou. Možno pripojiť dve kamery a sledovať detí v dvoch rôznych miestnostiach. TrueLife NannyCam R360 umožňuje vertikálne aj horizontálne otáčanie kamery. Kamera umožňuje nočný mód a tým zaistí kvalitný prenos obrazu. Dosah signálu až do 300 metrov Dlhá výdrž batérie

TrueLife NannyWatch A15-39%

TrueLife NannyWatch A15

Hodnotenie: 3,8
219,99 € 133,60 €

je digitálna video pestúnka umiestnená v hodinkách s prehľadným farebným 1,5 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, budíkom, automatickým nočným módom vrátane VOX režimu a vysoko kvalitným prenosom zvuku i obrazu s dosahom až 300 metrov.

Asalvo Zábrana k posteli 90 cm
30,90 € 28,60 €

Maximálna bezpečnosť vďaka XL výške. Vhodná pre obdobie spania v postieľke, pritom umožňuje neustále ľahký prístup k dieťatku. Zábranu možno ľahko pripevniť pod matrac aj demontovať. Skladacia. Odnímateľná. Obsahuje dva popruhy pre bezpečnú inštaláciu.

AT4 Skladacia ohrádka 70x100
156,90 € 135,90 €

Robustná, ale praktická skladacia ohrádka značky AT4 je ideálnou voľbou pre hranie aj odpočinok vašich detí. Ľahké zloženie aj možnosť uskladnenia vám umožní vziať ohrádku sebou kamkoľvek bude potrebné. Praktické kolieska vám uľahčia premiestnenie ohrádky medzi miestnosťami.

BabyOno bezpečnostný zámok na skrinky 4
8,80 €

Bezpečnostný zámok na skrinky značky BABY ONO je určený nielen pre skrinky a skrine, ale aj pre zásuvky, vitríny chladničky a ďalšie. Odolná páska zabráni otvoreniu a zároveň nepoškodzuje povrch nábytku.

BabyOno Magnetický zámok na zásuvky
12,10 €

Magnetický zámok na zásuvky značky BABY ONO je určený nielen pre skrinky, zásuvky a vitríny. Zámok je zabudovaný vo vnútri tak, aby ho deti nevideli. K otvoreniu zámku je potrebný špeciálny magnetický kľúč, ktorý je súčasťou balenia.

BabyDan Zábrana ASTA Extra široká 183 cm, biela
143,90 € 140,80 €

Zábrana značky BabyDan pre bezpečnosť detí je vhodná pre mimoriadne široké vstupné priestory, chodby či schody. Disponuje flexibilným inštalačným systémom, ktorý sa hodí pre otvory 177,8 cm až 183 cm široké. Táto zábrana je skvelým riešením, pretože je opatrená bezpečnostným indikátorom, ktorý ukazuje, či je zábrana správne zatvorená.

BabyDan Zábrana Danamic 73-93,5 cm vrátane predĺženia biela-25%
67,90 € 50,50 €

Exkluzívne

BabyDan zábrana Danamic vrátane 2 kusov predĺženia o 7 cm. Štandardná kovová tlakovo montovaná zábrana s indikátorom. Táto zábrana sa upevňuje tlakovo a môže byť ľahko namontovaná bez použitia akéhokoľvek náradia. Je vhodná do otvoru 73–93,5 cm.

Babymoov Baby monitor Easy Care Digital Green-19%
76,90 € 62,10 €

Babymoov Baby monitor Care Digital Green je digitálna detská pestúnka s dosahom až 500 m. Vďaka funkcii VOX sa prenos zvuku aktivuje hlasom dieťaťa. Technológia Green zaručuje čistý zvuk bez rušivých elementov. Obe jednotky fungujú na AAA batériu.

Babymoov Baby monitor PREMIUM CARE DIGITAL GREEN-20%
141,90 € 112,90 €

Obojsmerná digitálna pestúnka značky Babymoov je vybavená modernou technológiou Digital Green Technology, ktorá chráni malé deti pred rádiovými frekvenciami. Medzi ďalšie výhody patria praktické funkcie ako hlasová aktivácia VOX, obojsmerná funkcia Talk Back alebo funkcia nočného svietenia.

Babysense Bundle
236,50 €

Výhodná sada monitora dychu Babysense 7 a videoopatrovateľky V24R poteší každú mamičku. Monitor dychu stráži dýchanie vášho bábätka a pokiaľ nedetekuje dýchanie dlhšie než 20 sekúnd, okamžite spustí alarm. Video opatrovateľka vám umožní strážiť vaše bábätko, aj keď nie ste v rovnakej miestnosti.

BAYBY BBM 7005 Digital audio pestúnka-20%
38,96 € 31,10 €

Neustály monitoring dieťaťa uľahčuje život nejednému rodičovi. Keď práve svoju ratolesť nemôže mať na očiach, pomôže digitálna audio pestúnka BBM 7005, ktorá vďaka obojsmernej komunikácii umožňuje nielen počuť plač dieťaťa, ale tiež prenesie upokojujúci hlas matky priamo k nemu. Zároveň dáva dieťaťu, predovšetkým v noci, pocit, že nie je v izbe samo, a to vďaka nočnému svetielko umiestnenému na detskej jednotke, ktoré môže mamička jednoducho ovládať aj z rodičovskej jednotky, a využiť ho aj pri následnej vizuálnej kontrole dieťaťa. Digitálna audio pestúnka BBM 7005 je vybavená akustickou a LED signalizáciou výpadku signálu, zároveň s vizuálnou výstrahou pri nedostatočne nabitých batériách, vďaka ktorým je rodič súvisle informovaný o dosahu či aktivite opatrovateľky.

COSING Drevená ohrádka 100 × 100 cm, buk
49,90 € 46,70 €

Cosing Drevená ohrádka buková 100 × 100 cm je ideálnym miestom na hranie pre vaše dieťa. Vďaka tomu, že nemá dno, sú jej možnosti využitia oveľa širšie.

Evolveo Baby Monitor N4

Evolveo Baby Monitor N4

Hodnotenie: 4
101,50 €

Detská video pestúnka Baby Monitor N4 značky EVOLVEO je praktickým pomocníkom pre rodičov s malými deťmi. Pestúnka s prenosom zvuku a videa s automatickým nočným videním vám umožní vidieť a počuť vaše dieťa aj keď nie ste v jednej miestnosti vo dne aj v noci.

Hauck Sleep'n Play SQ 2021 nordic grey
72,90 €

Praktická ohrádka Sleep'n Play SQ značky Hauck je ideálny na hranie aj odpočinok. Doprajte svojmu dieťaťu bezpečný priestor pre hranie, ale aj pohodlie počas odpočinku. Ohrádka je ľahko zložiteľná, takže ju využijete nielen doma, ale aj na chate, u starých rodičov aj na dovolenke.

Hauck Woodlock 2 + 21cm ext. Silver
72,70 €

Zábrana Woodlock 2 značky Hauck je praktická pomôcka do každej domácnosti nielen so schodiskom. Zabezpečte si schodisko alebo miesto, kde nechcete, aby sa vaše zvedavé dieťa dostalo a prípadne sa zranilo. Zábranu možno využiť aj pri zabránení vstupu pre domácich miláčikov.

Joie Cheer ohrádka Little Explorer
139 € 132,90 €

Ohrádka Cheer je perfektnýá detská ohrádka na cesty. Vďaka ľahkému zloženiu a rozloženiu a úchytu na prenášanie ju môžete vziať kamkoľvek so sebou. Pre zabavenie dieťaťa obsahuje ohrádka dve plyšové hračky prichytiteľné na siluetu horskej scenérie.

LINDAM Detská zábrana Easy Fit Plus Deluxe
64,90 € 54,60 €

Okamih nepozornosti môže postačiť a Váš malý poklad sa nepozorovane vydá na riskantnú objaviteľskú cestu. Ochranná mreža zabráni, aby Vaše zvedavé dieťa samostatne skúmalo nebezpečné schody alebo nezabezpečené obývacie miestnosti.

Lorelli Ohrádka PLAY
69,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálne a bezpečné miesto na hranie pre vaše dieťa. Detská ohrádka, ktorá zaručí dieťaťu potrebné pohodlie a bezpečie pri detských radovánkach. Navyše sa jedná o ľahko zložiteľnú a prenosnú ohrádku, ktorú zbalíte do praktickej tašky.

Puppolina Ohrádka 150x150

Puppolina Ohrádka 150x150

Hodnotenie: 4,5
101,90 €

Ohrádka 150×150 borovica je drevená ohrádka pre bezpečné hranie Vašich najmenších. Doporučené deťom od 6 mesiacov veku. Rozstup tyčiek: 5,4 cm.

Reer Ochrana rohov stola 12ks transparentná
12,95 €

Ochrana rohov stola značky Reer obsahuje 12 kusov. Chráni Vaše dieťatko pred prípadným poranením. Mäkký materiál a špeciálna rebrovaná štruktúra jemne tlmí náraz. Stane sa tak skvelým pomocníkom vo Vašej domácnosti.

Reer Zámok magnetický na dvierka 4 ks
33,40 €

Poistka na šuplíky a skrinky, ktorá zamedzujú dieťaťu, aby ich otvorilo. Bráni tak tomu, aby na seba dieťa niečo prevrhol a chráni ho pred nebezpečnými predmetmi (nože, lieky). Reer zámok magnetický na dvierka 4 ks je veľmi bezpečný vďaka tomu, že sa dá odomknúť iba prostredníctvom špeciálneho magnetického noža.

Reer Zámok na dvere a šuplíky rohový
9,90 €

Poistka na šuplíky, skrinky a akýkoľvek nábytok, ktorý umožňuje rohové pripevnenie. Bráni dieťaťu prístupu do nábytku a chráni ho pred nebezpečnými predmetmi (nože, lieky), alebo vecami, ktoré by na seba mohlo prevrátiť. Reer zámok na dvere a šuplíky rohový je ľahko aplikovateľný a nebráni bežnému používaniu nábytku pre dospelých.

Reer Zámok na dvierka Multilock anthracit DL
11,50 €

Poistka na nábytok, ktorá zabráni dieťaťu otvárať zásuvky, skrine, chladničku a ochráni ho pred nebezpečnými predmetmi (nože, lieky), alebo pred prevrhnutím ťažkých predmetov na seba. Reer zámok na dvierka Multilock anthracit DL sa ľahko aplikuje vďaka lepiacej páske. Vyrobený z nezávadného materiálu bez obsahu ftalátov.

Reer Zámok na okná a balk.dvere 3ks white
27,10 €

Plastový zámok na okná a dvere od balkóna, ktorý zabráni tomu, aby sa dieťa dostalo von a zranilo sa pádom. Otvorenie je podmienené dvoma nezávislými pohybmi, teda nehrozí prelomenie ochrany dieťaťom. Reer zámok na okná a balk.dvere 3ks white je jednoduchý na montáž a nebráni bežnému používaniu okien a dverí pre dospelých.

TrueLife NannyCam R360 - Spare Baby Unit-16%
84,99 € 71,10 €

Náhradná detská jednotka k produktu TrueLife NannyCam R360. Ide o malú kameru oblého tvaru. Spare Baby Unit vám dopomôže k tomu, aby ste mali dokonalý prehľad o vašich deťoch, aj keď s nimi práve nie ste. Komponent má atraktívny dizajn v bielo-zelenom prevedení.

TrueLife NannyTone VM1-18%

TrueLife NannyTone VM1

Hodnotenie: 4,1
66,35 € 54,10 €

NannyTone VM1 digitálna audio pestúnka od značky TrueLife umožňuje obojsmerný prenos zvuku a vďaka zabudovanému teplomeru aj kontrolu teploty v miestnosti a nočnú lampičku. Opatrovateľku môžete napájať cez mikro USB kábel, aj z powerbanky na cestách, prípadne z obyčajných AAA batérií.

TrueLife NannyCam H32

TrueLife NannyCam H32

Hodnotenie: 4,5
115 € 107,10 €

TrueLife NannyCam H32 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 3,2 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, automatickým nočným módom. Prenos zvuku i obrazu je vysokokvalitný vo dne aj v noci. Môžete byť v pokoji a mať istotu, že je s Vašimi blízkymi všetko v poriadku, pretože použitá digitálna technológia s frekvenciou 2.4Ghz zaručuje bezpečný a stabilný signál.

Vtech DM1214, detská pestúnka s duálnou batériou
58,90 €

Detská opatrovateľka DM1214 značky VTech vďaka duálnej batérii vám umožní používať pestúnku bez nutnosti elektrickej energie. Vreckové prevedenie a dlhá výdrž batérie je skvelou voľbou napríklad na dovolenku do prírody.

Vtech DM1215, detská pestúnka s duálnou batériou, so záznamom zvuku
61,10 €

Detská opatrovateľka DM1215 značky VTech vďaka duálnej batérii vám umožní používať opatrovateľku bez nutnosti elektrickej energie. Vreckové prevedenie a dlhá výdrž batérie je skvelou voľbou napríklad na dovolenku do prírody aj na záhradu. 

XBlitz baby monitor Kinder pestúnka
89,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Video pestúnka Baby monitor Kinder značky XBLITZ vám umožní vidieť, počuť aj komunikovať s vaším dieťaťom, aj keď nie ste v jednej miestnosti. Nočný režim umožní lepšiu viditeľnosť v noci. Pestúnka je vybavená uspávankami, ktoré pomôžu vášmu dieťaťu so zaspávaním.

ZOPA Gumová ochrana rohov 8ks off white
5,40 €

Gumová ochrana je vhodná na rohy stolov a ochráni deti pred poranením. Ľahko sa inštaluje pomocou lepiacich pások, ktoré sú v balení. Zopa Gumová ochrana rohov 8ks off white je bez BPA a ftalátov.

ZOPA Mäkký ochranný pás off white
8,10 €

Gumová ochrana je vhodná na rohy nábytku a ochráni deti pred poranením. Ľahko sa inštaluje pomocou lepiacich pások, ktoré sú v balení. Zopa Mäkký ochranný pás off white je vyrobený z ohybnej a ekologickej gumy NBR.

ZOPA Magnetický uzáver skriniek / zásuviek 4ks white
19,10 € 17,90 €

Magnetický uzáver pre ochranu detí pred poranením. Je vhodný na všetky druhy zásuviek a skriniek. V balení je magnetický kľúč a lepiaca páska. Zopa Magnetický uzáver skriniek / zásuviek 4ks white je bez BPA a ftalátov.

ZOPA Univerzálny zámok white / grey
5,70 €

Univerzálny zámok pre ochranu detí pred poranením. Vyhotovenie s dvomi posuvnými tlačidlami zamedzuje deťom otvorenia miest, do ktorých nechcete, aby sa dostalo. Pre dospelého je použitie jednoduché. Zopa Univerzálny zámok white / grey je bez BPA a ftalátov.

BabyDan Matrac do ohrádky Comfort Large
67,90 € 63,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Dan hrací matrac k ohrádke Comfort Large 99 × 99 cm je super pohodlný a je vhodný aj pre použitie ako hrací koberec. Je mäkučký a príjemný. Vonkajší poťah je vyrobený zo 100% bavlny s certifikáciou Öko-Tex.

BabyDan Priestorová zábrana New Flex M 90-140 cm
99,90 €

BabyDan priestorová zábrana Flex M od BabyDan. Je mimoriadne flexibilná. Hodí sa okolo krbu, do širokých a nepravidelných dverí a schodísk alebo ako deliteľ izby. Otvor 90 – 140cm.