HASBRO Twister-32%

HASBRO Twister

Hodnotenie: 4,5
25,49 € 17,20 €

Akcia

Twister je hra, která vaše tělo určitě zauzluje! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své protihráče. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává!

HASBRO BA Blonďatý chlapec s mixérem-61%
35,24 € 13,70 €

Akcia

Blonďatý chlapec s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob, jak se postarat o svou panenku. Chlapeček pije vodu a jí pro něj speciálně připravené jídlo. Když se pokaká, je čas vyměnit plínku.

HASBRO BA Tmavovlasý chlapec s mixérem-61%
35,24 € 13,70 €

Akcia

Tmavovlasý chlapec s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob, jak se postarat o svou panenku. Chlapeček pije vodu a jí pro něj speciálně připravené jídlo. Když se pokaká, je čas vyměnit plínku.

HASBRO Twister naslepo
26,76 € 15,30 €

Zahrajte si obľúbenú hru po novom so zaviazanými očami. Stále sa presúvate na miesta na podložke podľa rotujúceho disku, ale teraz to robíte so zaviazanými očami a hráte úplne podľa hmatu a pamäte. Keď otvoríte oči, môže sa stať, že sa ocitnete v niektorých skutočne vtipných a nepríjemných pozíciách.

HASBRO TROLLS hrací set - filmové dvojčatá
39,63 € 33,30 €

Ste pripravení na Troll zábavu s farebnými figúrkami inšpirovanými animovaným filmom od DreamWorks? Deti si tento hrací set iste zamilujú a užijú si s dvoma parádnicami veľa zábavy. Budú im česať dlhé farebné vlásky a vytvárať rôzne účesy.