Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Hračky Cars

Cars sa stali obľúbenou značkou po uvedení filmu pod slovenským názvom Autá. Značku Cars obdivujú takmer výhradne chlapci, ktorí chovajú náklonnosť k rýchlym autám a automobilovým pretekom.

Hlavný hrdinom je ambiciózny závodný auto Blesk McQueen, ktorý sa počas cesty na šampionát stratí a v priebehu putovania naprieč Amerikou sa zoznámi s kamarátmi, ktorí mu ukážu, že na svete existujú aj dôležitejšie veci ako trofeje, sláva a sponzori.

Upresniť parametre
CARRERA Disney Cars Hook Lamps Skákacia lopta 45 - 50 cm Cars - červená
CARRERA Disney Cars Hook

Hnedé autíčko pre autodráhy Carrera GO! – Disney Cars Hook v mierke 1:43. Auto je známe z filmu Cars a hrdinské kúsky a verného kamaráta ukazuje aj vo filme Cars2.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
DICKIE RC Cars 3 Blesk McQueen Single Drive Lamps Skákacia lopta 45 - 50 cm Cars - červená
DICKIE RC Cars 3 Blesk McQueen Single Drive

Poriadne to rozbehni s týmto autíčkom na diaľkové ovládanie, inšpirované filmom Cars 3. RC Blesk McQueen o veľkosti 14 cm jazdí dopredu, dozadu a zatáča. Frekvencia 1 kanálového diaľkového ovládača je 27 MHz.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lamps Skákacia lopta 45 - 50 cm Cars - červená Lamps Skákacia lopta 45 - 50 cm Cars - červená
Lamps Skákacia lopta 45 - 50 cm Cars - červená

Skákacia lopta s motívom obľúbeného autíčka Cars. Chlapci si s hopsadlom užijú veľa zábavy a navyše si posilnia svoje telo. Madlá zaisťujú maximálnu stabilitu počas hrania. Priemer lopty je 50 cm.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL