Hape Vedcov ponk Deluxe-32%

Hape Vedcov ponk Deluxe

Hodnotenie: 4,7
128 € 87 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Tak toto je pracovný ponk pre skutočných vedcov a kutilov! Veselé farebné prevedenie. Každý malý kutil alebo vedec si bude pripadať ako v naozajstnej dielni! Hračka rozvíja jemné motorické zručnosti, podporuje predstavivosť, obratnosť a koordináciu rúk a očí.

BIG Power Maxi Nakladač-23%

BIG Power Maxi Nakladač

Hodnotenie: 4,6
39,25 € 29,90 €

Akcia

Veľký bager z kvalitného, robustného plastu je otočný o 360 stupňov. Pohyblivá lyžica ako u ozajstného bagra. Maximálne zaťaženie 50kg.

Mindok Desiatka

Mindok Desiatka

Hodnotenie: 4,6
19,35 € 17,60 €

V rodinnej hre Desiatka hráči nemusia čakať na svoj ťah tak dlho ako v iných hrách. Budete hrať na istotu, alebo riskovať? V hre je 200 okruhov, 2000 otázok a 2000 možných odpovedí. To všetko v kompaktnom balení zvanom Smartbox s počítadlami bodov a žetónmi odpovedí.

Play-Doh Výroba popcornu-45%

Play-Doh Výroba popcornu

Hodnotenie: 4,8
22,70 € 12,40 €

Výpredaj

Naskočte do vlaku nekončiacej pukancovej zábavy s novým prístrojom na výrobu popcornu! Otočením páčky naplníte kýblik lahodným popcornom, ktorý ešte vylepšíte zmiešaním s divokou zmesou. Pridajte zábavnú polevu a váš popcorn bude vďaka skvelým vykrajovátkam a rozmanitým pečiatkam chutiť ako báječné praclíky alebo ďalšie sladkosti! Nakoniec nezabudnite pridať bláznivý sirup alebo maslo a vychutnajte si super kino zážitok s nádobou plnou originálneho Play-Doh popcornu.

LEGO Friends 41391 Kaderníctvo v mestečku Heartlake
19,40 € 16,90 €

Novinka

Vyrazte do kaderníctva v mestečku Heartlake a prejdite premenou. Pridajte sa k Eme zo sveta LEGO® Friends, zájdite spoločne ku kaderníčke Nine a nechajte si urobiť nový účes. Najskôr umyte Emine vlasy v umývadle v tvare mušle a potom vezmite do ruky nožnice a pomôžte jej urobiť nový strih. Pri čakaní si vychutnajte spoločnú kávu.

Bino Kuchynka červená-57%

Bino Kuchynka červená

Hodnotenie: 4,4
172 € 72,80 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Kuchynka nesmie chýbať žiadnemu malému kuchtíkovi. Je veľmi kvalitne a do posledného detailu prepracovaná kuchynka v červenej farbe. Vaše deti si s ňou užijú veľa zábavy a dobrodružstva. Pri hre si zároveň osvojujú sociálne a komunikačné zručnosti.

Clementoni Detské interaktívne odrážadlo-46%
51,80 € 27,50 €

Akcia

interaktívnym detským odrážadlom Clementoni je zábava zaručená. Vďaka tomu, že nohy dieťaťa zostávajú v kontakte so zemou, bude mať vaše dieťa pocit istoty. Jazda na odrážadle pomáha zdokonaľovať držanie rovnováhy. Súčasťou odrážadla je zabezpečenie proti preklopeniu.

Clementoni Interaktívny psík CZ verzia-34%
23,34 € 15,20 €

Výpredaj

Psík KUK je veľmi roztomilý. Hovorí, spieva a pohybuje sa dopredu a dozadu. Stlačením tlačidiel učí deti číslice, farby a zvieracie zvuky. Keď ušká zakryjú oči, začína hra na schovávačku. Stlačením kocky na obojku sa ušká opäť otvoria.

Fisher-Price Hovoriaci vagónik-54%
85,47 € 39,10 €

Výpredaj

Predstavujeme vám úplne novú hračku na kolieskach plnú najrôznejších aktivít. Vaše dieťatko sa naučí poznávať farby, písmenká, tvary a mnoho iného, zatiaľ čo sa hrá so svojimi obľúbenými hračkami alebo je zamestnané rôznymi aktivitami.

Littlest Pet Shop Motýlia rodina-36%
29,56 € 18,80 €

Výpredaj

Zoznámte sa s celou rodinou prémiových maznáčikov. Táto partia motýľov obsahuje 5 maznáčikov s doplnkami. Najmladší člen rodinky je húsenica zabalená vo svojej kukle! Maznáčikovia sa zmestia na stojan na kvety, ktorý sa dodáva v krásnych tematických obaloch. Zahŕňa 8 druhov príslušenstva.

Littlest Pet Shop Set cukrářský vůz-36%
49,12 € 31,20 €

Akcia

Pozor, hladoví petšopáci! Do městečka Littlest Pet Shop přijíždí cukrářský vůz. V balení je u cukrářského vozu navíc 20 zábavných doplňků s tématikou jídla. Do vozu se vejde až 30 tvých petšopáků. Součástí balení jsou 3 zvířecí kamarádi.

NERF Laser Ops Pro DeltaBurst-48%
67,30 € 34,99 €

Výpredaj

Vybav sa na akciu s DeltaBurst blasterom! Nerf Laser Ops ponúka hráčom všetko, čo potrebujú, aby sa pustili do akcie a užili si laserový boj na novej úrovni. Blaster je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi, ukazovateľom života a munície a tlačidlom pre rýchle dobíjanie. Možnosť pripojenia chytrého telefónu.

Schleich Karavan pre kamarátske stretnutie 42415-37%
81,87 € 51,40 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Ďalšie dobrodružné príbehy o Klube koní budú obohatené o super tajné miesto pre kamarátske stretnutia. Deň pred dvanástymi narodeninami Hannah nájdu kamarátky starý karavan a rozhodnú sa, že sa stane ich klubovou centrálou. Kedykoľvek je potrebné vyriešiť nejakú hádanku, stretnú sa dievčatá v karavane. V zime je pre dievčatá pohodlné sedieť na modrom gauči s vankúšmi, v lete zase otvoriť bočnú stenu karavanu a mať tak krásnu veľkú terasu.

Smoby Borek Staviteľ pracovná dielňa-34%
90 € 59,30 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Pracovný stôl s Borkom ponúka chlapcom ďalšie náradie. Chlapci môžu na ponku merať, rezať, skrutkovať. K ponku je priložený aj stavebný funkčný žeriav. Stôl zdobí výrazné logo Borka Staviteľa, vďaka ktorému si každé dieťa bude pripadať ako naozajstný staviteľ.

Sylvanian Families Základný dom s červenou strechou-34%
78,06 € 50,80 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Poschodový dom s 3 svetlami má červenú strechu a farebné steny, ktoré tvoria nádherný rodinný dom rodinky Čokoládových zajačikov. Izby sú vybavené 3 svetlami, z ktorých každé môže byť zapnuté a vypnuté samostatne. Dom môže byť otvorený pre hranie v uhle 90 stupňov, 180 stupňov aj akýkoľvek iný uhol medzi nimi. Miestnosť druhého poschodia na ľavej strane a strecha na pravej strane sú odnímateľné.

Woody Kuchynka Júlia, prúžkovaná-34%
65,26 € 43 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Kuchynka s príslušenstvom v atraktívnom dizajne s prúžkami je plne vybavená kuchynským riadom a náčiním. Má otočné gombíky, ktoré vydávajú zvuk ako pri skutočných spotrebičoch, funkčné dvierka na magnetky, bočný držiak na utierky.

Woody Kuchynská linka "Lily"-36%
128,85 € 82,20 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Drevená kuchynka v pastelových farbách od návrhárky Britty Hurter. Je vybavená rúrou, chladničkou, platničkami a drezom. Dvierka sú vybavené magnetmi a otočné gombíky vydávajú autentické zvuky.

Woody Upratovací vozík-29%

Woody Upratovací vozík

Hodnotenie: 4,5
44,90 € 31,60 €

Výpredaj

Upratovací vozík pre malé upratovačky od značky Woody. Vozík je v drevenom prevedení má vstavaný vysávač, otvory pre mop a zmeták, lopatku, saponát a malú kefu na zvieracie chlpy. Dievčatká tak môžu pomáhať mamičke pri upratovaní bytu.

Yedoo Too Too I Little Sailor
92,07 € 73,20 €
+ doprava zadarmo

Yedoo TOO TOO I Little Sailor je detské odrážadlo vo veľmi atraktívnom prevedení, vďaka ktorému z neho Vaše dieťa nebude chcieť zliezť. Čoskoro sa stane ideálnym spoločníkom pri Vašich výletoch.

LEGO Friends 41395 Autobus priateľstva
69,90 € 58,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Poriadne sa pripútajte a vyrazte na najlepší výlet svojho života autobusom priateľstva. Pripojte sa k svojim najlepším kamarátkam v autobuse, ktorý má všetko, čo si len viete predstaviť. Má dokonca aj bazén a bezchybnú šmýkačku. Po odsunutí hornej časti sa dostanete ku kúpeľne, kuchyne a jedálne. Pomôžte dievčatám dostať sa na hornú palubu a vliezť si do ich postelí. Strecha nad nimi je priehľadná, takže cez ňu môžu sledovať hviezdy.

Mattel Uno karty

Mattel Uno karty

Hodnotenie: 4,8
6,70 €

Nové akčné prepisovateľné karty pre dobrú zábavu! S novými UNO sa ti do rúk dostávajú 4 nové akčné karty. Karta „Výmena karty“ tí umožňuje vymeniť všetky svoje karty s ľubovoľne vybraným protivníkom a s kartou „prepis TO!“ si môžeš vytvoriť svoje vlastné pravidlá – jednoducho ich napíš na kartu ceruzkou číslo 2 (HB), po hre ich môžeš vygumovať a s každou ďalšou hrou si vytvoriť nové a nové pravidlá.

ADC Blackfire Dixit

ADC Blackfire Dixit

Hodnotenie: 4,8
29,59 € 25,33 €

Akcia

Dixit je vykladacou čiže príbehovou hrou, v ktorej sa jeden z hráčov stane rozprávačom a snaží sa opísať kartičku, ktoré položil skrytú na stôl. Ostatní hráči následne položí na stôl po jednej karte. Nakoniec sú všetky karty otočené a hráči hádajú, akú kartu rozprávač popisoval. Dixit je hra roka 2010. Rodinná dosková hra na rozprávkové rozprávača.

Albi Bang!

Albi Bang!

Hodnotenie: 4,8
13,40 € 11 €

Dramatická kartová hra s tematikou Divokého západu, kde cieľom je prežiť! Hráči na seba berú rôzne role bežné na divokom západe. Cieľom hry je vtipnou formou „vystrieľať“ role nepriateľské a prežiť. Hra je veľmi svižná plná komunikácie a humoru.

BAAGL Školský batoh s pončom Superman – POP-43%
48,30 € 27,30 €

Akcia

Študentský batoh s výrazným logom Superman na prednej časti. Batoh je pre žiakov 2. stupňa ZŠ. Anatomicky tvarovaný chrbát polstrované ramenné popruhy zaistia príjemné nosenie. Nechýba vrecko na notebook a nevyhnutné reflexné prvky. Súčasťou je aj pršiplášťové pončo.

DOLU Veľký záhradný domček City-18%
92,70 € 75,80 €

Akcia

Veľký záhradný domček City je pripravený pre vaše deti! Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Má veľké stabilné steny a je pripravený na každé detské radovánky.

Marian Plast Domček FAIRY House-31%
99 € 67,80 €

Akcia

Detský plastový domček v novom farebnom prevedení. Domček má dve otvorené okná a jedno zadné s okenicami. Vďaka jeho výške 95 cm je vhodný aj do menších detských izbičiek alebo na menšiu záhradu či dvor.

Dohany 5075 Zahradný Domček-19%
109 € 87,80 €

Akcia

Veselý plastový domček záhradný je ideálny doplnok na vašu záhradu. Záhradný domček je jednoducho zostaviteľný z plastových stien a je veľmi odolný proti všetkým poveternostným vplyvom.

TRIGANO Hojdačka 2 sedátka + 1 hojdací klzák-48%
307,37 € 159,72 €

Akcia

Celo drevená zostava hojdačka s dvoma sedadlami a hojdacím klzákom. Zostava je 190 cm vysoká. Materiál harmonizuje s okolitou záhradou. Nastaviteľná výška plastového sedátka, vyrobené vstrekovacou metódou.

TRIGANO Hojdačka BÉBÉ pre 1 - 120 cm-27%
78,53 € 57,08 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Skladacia hojdačka vysoká 120 cm na vašu záhradu. Bezpečné sedadlo s opierkou chrbta a zábranou proti vypadnutiu dieťaťa! Kvalitné prevedenie s kovovou konštrukciou.

TRIGANO Hojdačka - kolotoč Rotary 360 °
73,85 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kovovú dvojramennú hojdačku môžu deti využiť aj ako kolotoč. Pevná konštrukcia a kvalitné spracovanie zaručujú hŕbu hodín veselého vyčíňania. Odporúčaná maximálna váha dieťaťa na 1 strane kolotoča do 50kg.

TRIGANO Pieskovisko drevené 120 ALIX s krytom-49%
125,89 € 63,87 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Drevené kvalitné pieskovisko s krytom pre deti je skvelý doplnok na každú záhradu. Dĺžka pieskoviska je 120 cm. Po stranách môžu deti pohodlne sedieť. Pieskovisko je vyrobené z borovice.

TRIGANO Šmykľavka 250

TRIGANO Šmykľavka 250

Hodnotenie: 4,3
218 € 169 €

Veľká detská šmýkačka na záhradu s dĺžkou sklznej plochy 263 cm. Vďaka stabilnej kovovej konštrukcii a protišmykovej úprave schodíkov je veľmi bezpečná. Klzák sa vyznačuje vysoko kvalitným spracovaním plastu. Vhodná pre deti od 3 rokov.

TRIGANO Šmýkačka 380

TRIGANO Šmýkačka 380

Hodnotenie: 4,8
351 € 281 €

Úžasná veľká šmýkačka s kovovou konštrukciou na záhradu. Dĺžka sklznej plochy je 380 cm! Vďaka protišmykovej úprave schodíkov je veľmi bezpečná. Klzák je vyrobený vysoko kvalitným spracovaním plastu. Vhodná pre deti od 3 rokov.

Bino Kočík pre bábiky s boxom, zelený-45%
59,22 € 32 €

Výpredaj

Svetlo zeleno-ružový kočík pre bábiky poteší vašu malú mamičku. Tento kočík má odnímateľnú prepravnú tašku, v ktorej môže dievčatko prepravovať svoju bábiku aj bez kočíka.

LEGO Friends 41320 Obchod so zmrazenými jogurtmi v Heartlake-37%
50,34 € 31,30 €

Výpredaj

Obchod s mrazenými jogurtmi v Heartlake od LEGO® Friends obsahuje stroj na mrazené jogurty s funkciou samoobsluhy, bar s najrôznejšími polevami, ďalej váhy, telefón na objednávky, vnútorné posedenie a vonkajší stôl so slnečníkom. Súčasťou je tiež obslužná linka pre autá s objednávkovým stanovišťom a parádne žlté auto s priestorom pre uloženie tvojich mrazených jogurtov v zadnej časti.

Albi Ubongo

Albi Ubongo

Hodnotenie: 4,9
36,80 € 34,10 €

Ubongo je určená všetkým, ktorí neradi trávia čas štúdiom dlhých pravidiel. Ide o rodinú hru s vyváženým pomerom rýchlosti a stratégie, hru vo svižnom tempe a napätí. Stanete sa objaviteľom a prenesiete sa do sveta šamanov, džungle a tajomných pokladov.

Bino Kočík pre bábiky, ružová-46%
37,28 € 19,99 €

Výpredaj

Kočík trojkolka pre malé mamičky v ružovo-hnedej kombinácii s moderným kvetinovým vzorom sa stane nepostrádateľnou a obľúbenou súčasťou vychádzok s bábikou. V zadnej časti má kočík praktický úložný priestor pre všetky nevyhnutnosti.

Bino Kočík veľký s taškou - ružovo čierny-36%
81,44 € 52,03 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Veľký stabilný kočík pre bábiky s taškou a priestranným košíkom pod kočíkom. Trojkombinácia funkcií hlboký, športový kočík a vyberateľná prenosná taška pre bábiku. Kočík možno ľahko zložiť.

HASBRO detektivní hra Cluedo-27%
26,85 € 19,50 €

Výpredaj

S detektivní hrou Cluedo máte o zábavu postaráno. Vyřešte záhadnou vraždu a zjistetě, kdo je vrahem! Šest podezřelých. Jeden vrah. Jedna zbraň. Jedno místo. Jen jeden vítěz. Využijte svých skrytých schopností detektiva a zjistěte, kdy a jakou zbraní se to stalo. Vy na to přijdete.

HASBRO Twister-37%

HASBRO Twister

Hodnotenie: 4,6
25,49 € 15,90 €

Akcia

VÍKENDOMÁNIA: Zľava až 44 % na vybrané produkty značky Hasbro (platí od 20. 2. do 23. 2. 2020 alebo do vypredania zásob)!
Twister je hra, která vaše tělo určitě zauzluje! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své protihráče. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává!
Hauck Kočík Gini - Birdie-26%

Hauck Kočík Gini - Birdie

Hodnotenie: 3,8
35,26 € 26 €

Akcia

Kombinovaný kočík Gini Birdie pre bábiky. Kočík má robustný rám a jednoduchý skladací mechanizmus. Tašku na bábiku možno vybrať. Veľký kôš pod kočíkom na doplnky alebo hračky.

LEGO City Great Vehicles 60222 Rolba-20%
19,99 € 15,90 €

Akcia

Pomôž pripraviť zjazdovky v LEGO® City na zimné radovánky! Nabi veľké snežné delo, naskoč do masívnej rolby a vydaj sa na svahy. S veľkými pásmi prejdeš aj tie najväčšie záveje a potom môžeš delom pridať sneh na trasy. Potom je čas zamieriť späť do zrubu na šálku kakaa!

LEGO Friends 41393 Súťaž v pečení
38,80 € 35,90 €

Novinka

Pripojte sa k natáčaniu Stephanininej súťaže v pečení v televíznom štúdiu LEGO® Friends. Roztočte koleso nad pódiom a vyžrebujte tým niektorú z bláznivých ingrediencií, ktorú musia pekári pri pečení použiť. Popustite uzdu svojej kreativite pri tvorení polevy a zdobenia. Vezmite hasiaci prístroj a pomôžte Dávidovi uhasiť oheň. Čas neúprosne ubieha, kto zvíťazí a odnesie si trofej a finančnú odmenu?

Piatnik Activity Original (CZ/SK verzia)
24,99 € 24,13 €

Akcia

Zábavná multigeneračná spoločenská hra pre celú rodinu – nová verzia s viacerými výrazmi CZ/SK verzia

Smoby BN Kočík golfové palice-28%
19,10 € 13,58 €

Výpredaj

Ľahký a skladací kočík z radu Baby Nurse pre bábiky zaručene poteší každú malú mamičku. Kočík je vybavený popruhmi na pripútanie bábiky. Tento kočiarik je ideálny na cestovanie. Je skladací a možno ho ľahko zložiť.

Piatnik Century I. - Cesta koření-12%
35,14 € 30,60 €

Výpredaj

Strategická hra Century I. je prvou hrou zo série, ktorá preskúmava dejiny jednotlivých storočí a objavuje krásu trhov s korením. Vytvárajte chodníky, uzatvárajte obchody a zberajte úrodu korenia. Vyhráva hráč s najvyšším počtom bodov. Vhodnápre hráčov od 8 rokov.

ADC Blackfire Zasni sa
19,10 € 15,90 €

Zasni sa je kooperatívna kartová hra pre 2–8 hráčov vo veku od 7 rokov. Spoločne s kamarátmi rojkami splietajte podivné a bláznivé sny a snažte sa vaše zážitky zapamätať – tie dobré aj tie zlé. Čím vyššie bude vaša skóre, tým lepšie sa ráno budete cítiť!

Mikro hračky Auto edukačné / odrážadlo česky hovoriace
45,50 € 33,90 €

Plastové odrážadlo v podobe veselého auta slúži nielen ako dopravný prostriedok ale aj na učenie a rozvíjanie detí. Je vybavené doplnkami na precvičovanie jemnej motoriky, rôznymi zvukmi aj svetelnými efektmi. Stačí len nasadnúť ao zábavu je postarané!