Xpower Flash XT 500 g Grep

Xpower Flash XT 500 g Grep

Hodnotenie: 4,5
8,19 €

5,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Iontový energetický nápoj Xpower Flash XT je určený pre mnoho rôznych druhov športových aktivít. Vybrané zloženie rýchlych a stredne rýchlych sacharidov zabezpečuje dostatok energie na udržanie vysokého výkonu po celú dobu fyzickej záťaže. Nápoj je navyše obohatený o minerály, ktoré mierniavyčerpaniea podporujú svalovú činnosť.


Xpower Flash XT 500g pomaranč
8,50 €
7,90 €
+ doprava zadarmo

Iontový energetický nápoj Xpower Flash XT je určený pre mnoho rôznych druhov športových aktivít. Vybrané zloženie rýchlych a stredne rýchlych sacharidov zabezpečuje dostatok energie na udržanie vysokého výkonu po celú dobu fyzickej záťaže. Nápoj je navyše obohatený o minerály, ktoré miernia vyčerpanie a podporujú svalovú činnosť.


Xpower Iontstar Sport Sirup 1000ml multivitamín
16 €

12,90 €
+ doprava zadarmo

Prípravok Xpower IontStar Sport Sirup je určený na zabezpečenie hydratácie a k doplneniu energie. Sirup navyše slúži ako zdroj minerálnych látok ako napríklad Chróm, L-Karnitín a aminokyseliny (L-glutamín, L-glycín), ktoré podporujú správnu funkciu ľudského organizmu.


Xpower Recovery XT 500 g pomaranč
21,70 €

18,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Xpower Recovery XT je regeneračný iontový nápoj s pomarančovou príchuťou. Obsahuje mj. aminokyseliny, vápnik a horčík pre rýchlejšie odbúranie únavy a tvorbu novej energie po športovom výkone.