keeeper Adaptér na WC

keeeper Adaptér na WC

Hodnotenie: 4,8
7,36 € 7,10 €

OKT Adaptér na WC z obľúbenej detskej kolekcie „Mickey & Minnie“ pomôže aj Vašim najmenším zvyknúť si na používanie veľkej toalety. Praktická pomôcka, ktorá by nemala chýbať v žiadnej domácnosti s malými deťmi. Ľahko umývateľný.

keeeper Detská vanička

keeeper Detská vanička

Hodnotenie: 5
14 €

Posledný kus za túto cenu!

OKT Detská vanička z obľúbenej detskej kolekcie „Mickey & Minnie“ pre príjemné chvíľky kúpania s Vašimi najmenšími. Zaoblený tvar bez ostrých hrán, praktický integrovaný držiak na mydlo. Dĺžka 84 cm.. Pre deti do cca 1 roku veku.

keeeper Nočník

keeeper Nočník

Hodnotenie: 4,7
7,50 €

OKT Nočník z obľúbenej detskej kolekcie „Mickey & Minnie“ má anatomické tvarovanie a vysokú opierku, ktorá poskytne aj Vášmu dieťatku to najpohodlnejšie posadenie. Zvýšená centrálna sekcia zabraňuje vyšplechnutiu obsahu nočníka.

MaDe Kostým Myšiak, XS

MaDe Kostým Myšiak, XS

Hodnotenie: 3,2
13,29 € 11,23 €

Detský kostým Myšiaka je obľúbená maska na maškarný ples, inšpirovaná obľúbeným detským hrdinom. V balení deti nájdu kombinézu a pokrývku hlavy. Kostým je vhodný na detské oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

DINO Mickey a kamaráti Na výlete
9,90 €

S myšiakom Mickeym môžu deti vyraziť na výlet za každého počasia. Kto chce vyhrať, musí sa dostať do cieľa, teda na vrchol hory ako prvý. Na každom rohu číha nejaké prekvapenie či nástraha, často je tiež potrebné načerpať zásoby alebo zaobstarať správne vybavenie.

DINO Mickey Mouse plyš 36cm
18,69 € 12,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Známy myšiak z dielne Walta Disneyho sa za každých okolností rúti v ústrety novým dobrodružstvám. Pokiaľ máte doma podobne naladené dieťatko, bude mu zaručene tým pravým kamarátom.

LEGO Art 31202 Disney's Mickey Mouse
127,99 € 104,90 €

Novinka

Pozvi si domov hviezdy z animáku! Zkoncentruj sa pri stavaní 1 z 2 portrétov obľúbených postáv – Myšiaka Mickeyho a Myšky Minnie štúdia Disney – alebo pozbieraj 2 sady s rôznymi pozadiami a spoj ich do jedného diela. Hudobný doprovod zážitok z tvorenia ešte umocní a úplne vás pohltí. Po dokončení stačí pridať dielik s nápisom Disney a umiestniť dielo na výstavku!

LEGO Disney Princess 43179 Myšiak Mickey a Myška Minnie
180,90 €

Novinka

Prežite znovu fantastické spomienky a postavte si tieto veľké figúrky kultových postáv od Disneyho – Myšiaka Mickeyho a Myšku Minnie! Obe figúrky na sebe majú originálne klasické kostýmy a stoja na podložke pripomínajúcej starý celuloidový film. Nechýbajú ani ich podpisy.

LEGO DUPLO 10941 Narodeninový vláčik Mickeyho a Minnie-20%
29,49 € 23,50 €

Akcia

Na palube narodeninového vláčika si s myšiakom Mickeym, myškou Minnie a Plutom môžete vyskúšať veľa aktivít, ktoré podporia vývoj malých staviteľov. Deti zdokonalia svoje jemné motorické zručnosti, zapoja svoju kreativitu pri zdobení vagónov a osvoja si sociálne zručnosti hraním príbehov s obľúbenými disneyovskými hrdinami. Tak rýchlo, nech vám Disneyho vláčik neujde!

keeeper Vedro na plienky "Mickey&Minnie"
44,68 € 8,30 €

OKT Vedro na plienky „Mickey & Minnie“ je veselé plastové vedro s praktickým vekom pre zamedzenie voľne sa šíriaceho zápachu (či už plienok, či iného domáceho odpadu). Mnohostranné využitie pre celú rodinu.

Disney Mickey plyš 65 cm

Disney Mickey plyš 65 cm

Hodnotenie: 4,9
37 € 29,90 €

Veľká plyšová postavička Mickey poteší všetkých priateľov známeho myšiaka. Kreslená postavička z dielne The Walt Disney Company, ktorá bola vytvorená 15. 5. 1928 spoluprácou Walta Disneyho a Uba Iwerks.

Clementoni Mickey - domček s prestrkávadlom
19,45 € 17,90 €

Mickey domček s prestrkávadlom zaujme dieťa svojou farebnosťou a tvarom. Rozvíja jemnú motoriku a naučí deti vkladať kocky do správnych otvorov. Vhodné pre deti od 9 mesiacov.

LittleLife Disney Toddler Daysack - Mickey
35,30 €

Disney Mickey Toddler Daysack je vzorovaný batoh pre deti. Batôžtek má pútko na „rodičovské vodítko“, takže môžete bez obáv poskytnúť dieťaťu voľnosť. Je vybavený nepremokavou kapucňou.