Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Obľúbená rozprávková dvojica Máša a medveď.

logo nutrilon Máša a medveď je ruský animovaný seriál pre deti. Pojednáva o príhodách nezbedného dievčatka menom Máša a medveďa Míšu, bývalého cirkusového artistu. Seriál je pripravovaný za pomoci 3D grafiky. Prvýkrát bol odvysielaný 7. januára 2009 na ruskom kanáli. Vydavateľmi je publikovaný aj na portále YouTube. V súčasnosti má seriál takmer 50 epizód. Máša - Miluje lízanky, cukríky, pohladenie, pohyb, hranie sa s medveďovými trofejami, s loptou, skok ďaleký do vedra a otázky, veľa otázok. Medveď - Skôr populárny cirkusový medveď, ktorý v lese hľadá zaslúžený odpočinok. Síce nehovorí, ale rozumie a s Mášou komunikuje gestami a bručaním.
Upresniť parametre
Bino Máša a Medveď Kresielko Bino Máša a Medveď Meter drevený
Bino Máša a Medveď Kresielko

Detské modro-žlté kreslo s motívmi z detského seriálu „Máša a medveď s odnímateľným a prateľným poťahom zo 100 % bavlny a so zipsom, presvedčí malých i veľkých. Kreslo je vyrobené z mäkkej peny. Vďaka pene je kreslo nielen pohodlné, ale tiež super ľahké a stabilné. Vďaka tomu je ľahko znovu a znovu premiestniteľné aj pre tých najmenších.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Máša a Medveď Meter drevený Bino Máša a Medveď Meter drevený
Bino Máša a Medveď Meter drevený

Veselý meter prírodnej farby je vyrobený z MDF dosky a potlačený vtipnými motívmi zo známeho detského seriálu „Máša a medveď“. Je skvelou dekoráciou do každej detskej izby. Meranie výšky tela s roztomilými zvieratkami je oveľa zábavnejšie. Malý otvor v záhlaví umožňuje ľahké pripevnenie na stenu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Máša a Medveď Meter farebný Bino Máša a Medveď Meter drevený
Bino Máša a Medveď Meter farebný

Farebný meter prírodnej farby je vyrobený z MDF dosky a potlačený vtipnými motívmi zo známeho detského seriálu „Máša a medveď“. Je skvelou dekoráciou do každej detskej izby. Meranie výšky tela s roztomilými zvieratkami je oveľa zábavnejšie. Malý otvor v záhlaví umožňuje ľahké pripevnenie na stenu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Máša a Medveď Pohovka Bino Máša a Medveď Pohovka
Bino Máša a Medveď Pohovka

Detská modro-žltá rozkladacia pohovka s motívmi z detského seriálu Máša a medveď presvedčí najlepším komfortom pri sedení aj ležaní malých aj veľkých. Jadro pohovky je vyrobené z mäkkej peny. Odnímateľný a prateľný poťah na zips je vyrobený zo 100 % bavlny. Vďaka pene je pohovka nielen pohodlná, ale tiež super ľahká a napriek tomu stabilná.

môžete mať 27.09

Partner: MALL