SIMBA Máša a medveď Veľký dom medveďa
46,85 € 40,80 €

Hrací komplet Dom Máše z obľúbeného detského seriálu Máša a medveď. Súčasťou súpravy je figúrka medvedíka a Máše a bohaté príslušenstvo. Otváracie dvere i okenice. Domček je vybavený zvukovými efektmi.

SIMBA Máša a medveď - Maňuška medveď Míša 28 cm
12,66 € 9,10 €

Užite si veľa zábavy s mäkučkou maňuškou medvedíkom Míšom. Je to najlepší kamarát dievčatka Máše z obľúbeného ruského detského animovaného seriálu a už sa teší na ďalšie spoločné dobrodružstvá.

SIMBA Dom Máše

SIMBA Dom Máše

Hodnotenie: 4,7
24,04 € 22 €

Hrací set Dom Máše z obľúbeného detského seriálu Máša a medveď. Súčasťou setu je figúrka Máše a bohaté príslušenstvo do domčeka. Otváracie dvere aj okenice. Otvorením zadnej časti domu získate ďalší hrací priestor.

SIMBA Máša a medveď - Bábika Máša na trojkolke
12,90 €

Máša je hlavná postava obľúbeného ruského animovaného seriálu. Je známa svojimi krásnymi a neprehliadnuteľnými oblečkami. Každá malá parádnica si s Mášou na trojkolke užije veľa zábavy a dobrodružstva.

SIMBA Máša a medvěd - Ambulance hrací set
35,50 € 28,60 €

Máša záchranářka právě ošetřuje zraněné vlky. Má k dispozici plně vybavenou sanitku, a tak je péče o vlky na té opravdu nejvyšší úrovni. Sanitka má sklopnou střechu a funkční dveře.

SIMBA Máša a medveď - Bábika Máša zimná 23 cm
19,21 € 16,40 €

Máša je hlavná postava obľúbeného ruského animovaného seriálu. Je známa svojimi krásnymi a neprehliadnuteľnými šatôčkami. Každá malá parádnica si s Mášou užije veľa zábavy a dobrodružstva.

SIMBA Máša a medveď Plyšový medveď 40 cm
28,60 €

Užite si veľa zábavy s mäkučkým medvedíkom Míšom. Je to najlepší kamarát dievčatka Máše z obľúbeného ruského detského animovaného seriálu a už sa teší na ďalšie spoločné dobrodružstvo. Kam sa s ním vydáš?

SIMBA Máša a medveď Bábika Máša 23 cm
18,90 € 14,50 €

Máša je hlavná postava obľúbeného ruského animovaného seriálu. Je známa svojimi krásnymi a neprehliadnuteľnými oblečkami. Každá malá parádnica si s Mášou užije veľa zábavy a dobrodružstva.