SIMBA Máša a medveď - Maňuška medveď Míša 28 cm
12,66 €

9,40 €

Užite si veľa zábavy s mäkučkou maňuškou medvedíkom Míšom. Je to najlepší kamarát dievčatka Máše z obľúbeného ruského detského animovaného seriálu a už sa teší na ďalšie spoločné dobrodružstvá.


SIMBA Dom Máše

SIMBA Dom Máše

Hodnotenie: 5
25,40 €

Hrací set Dom Máše z obľúbeného detského seriálu Máša a medveď. Súčasťou setu je figúrka Máše a bohaté príslušenstvo do domčeka. Otváracie dvere aj okenice. Otvorením zadnej časti domu získate ďalší hrací priestor.


SIMBA Máša a medveď - Bábika Máša na trojkolke
11,51 €

Máša je hlavná postava obľúbeného ruského animovaného seriálu. Je známa svojimi krásnymi a neprehliadnuteľnými oblečkami. Každá malá parádnica si s Mášou na trojkolke užije veľa zábavy a dobrodružstva.


BIG Máša a medveď Míšova izba
21,44 €

15,60 €

PlayBIG Bloxx je stavebnica, z ktorej si deti môžu postaviť Míšovu izbu. Stavebnica v obľúbenej licencii Máša a medveď je skvelý hrací set s figúrkou medveďa Míšu. Stavebnica je balená v praktickom plastovom boxe.


SIMBA Máša a medveď - Bubienok + 2 paličky-49%
15,36 €

7,79 €

Akcia

Na krásnom ružovom bubienku s motívom populárneho seriálu Máša a medveď sa bude hrať jedna radosť. Deti sa zoznámia s jednoduchými rytmami a navyše si precvičia svoje motorické schopnosti.


SIMBA Máša a medveď - Maňuška Máša 28 cm
12,66 €
11,50 €

Užite si veľa zábavy s mäkučkou a ľahučkou maňuškou dievčatka Máše z obľúbeného ruského detského animovaného seriálu. Už sa teší na vaše spoločné dobrodružstvá.


SIMBA Máša a medveď - Máša a tučniak vo vajíčku
13,29 €

11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábika Máša by vám rada predstavila svojho kamaráta tučniaka, ktorý sa rád schováva vo svojom vajíčku. Stlačením však vyskočí von a ukáže sa vám.


SIMBA Máša a medveď - Míša plyšový chrápajúci 40 cm
38,45 €
35,90 €

Medvedík Míša je známy tým, že veľmi rád spí. Keď ho stlačíte na ľavom lakti, začne pochrupkávať a spokojne oddychovať, čo je vidieť na jeho brušku. Poprajte mu dobrú noc a sladké sny aj vy!


SIMBA Máša a medveď - Bábika Máša maliarka
13,82 €
13,43 €

Bábika Máša je mimo iného tiež skvelou maliarkou a dnes sa rozhodla namaľovať krásny obraz. Má k tomu všetko, čo potrebuje – maliarsky stojan, štetec, nádoby na farby a ďalšie príslušenstvo.


SIMBA Máša a medveď - Bábika Máša zimná 23 cm
19,21 €

Posledný kus za túto cenu!

Máša je hlavná postava obľúbeného ruského animovaného seriálu. Je známa svojimi krásnymi a neprehliadnuteľnými šatôčkami. Každá malá parádnica si s Mášou užije veľa zábavy a dobrodružstva.


SIMBA Máša a medvěd - Ambulance hrací set
35,50 €

25,40 €

Máša záchranářka právě ošetřuje zraněné vlky. Má k dispozici plně vybavenou sanitku, a tak je péče o vlky na té opravdu nejvyšší úrovni. Sanitka má sklopnou střechu a funkční dveře.


SIMBA Máša a medveď Zimný dom
25,36 €

21,45 €

Hrací set Zimný dom z obľúbeného detského seriálu Máša a medveď. Súčasťou setu je postavička medvedíka a Máše v zimnom prevedení a bohaté príslušenstvo. Tento zimný domček je skladací.