SIMBA Máša a medveď Bábika Máša 23 cm-30%
19,10 € 13,30 €

Výpredaj

Máša je hlavná postava obľúbeného ruského animovaného seriálu. Je známa svojimi krásnymi a neprehliadnuteľnými oblečkami. Každá malá parádnica si s Mášou užije veľa zábavy a dobrodružstva.

SIMBA Máša a medveď - Bábika Máša na trojkolke
12,90 €

Máša je hlavná postava obľúbeného ruského animovaného seriálu. Je známa svojimi krásnymi a neprehliadnuteľnými oblečkami. Každá malá parádnica si s Mášou na trojkolke užije veľa zábavy a dobrodružstva.

SIMBA Máša a medveď - Bábika Máša zimná 23 cm-42%
19,90 € 11,40 €

Výpredaj

Máša je hlavná postava obľúbeného ruského animovaného seriálu. Je známa svojimi krásnymi a neprehliadnuteľnými šatôčkami. Každá malá parádnica si s Mášou užije veľa zábavy a dobrodružstva.

SIMBA Máša a medveď - Plyšový medveď sediaci 25 cm
15,90 €

Užite si veľa zábavy s medvedíkom Míšom. Je to najlepší kamarát dievčatka Máši z obľúbeného ruského detského animovaného seriálu a už sa teší na ďalšie spoločné dobrodružstvá.

SIMBA Máša a medveď Veľký dom medveďa
51,20 € 40,80 €

Hrací komplet Dom Máše z obľúbeného detského seriálu Máša a medveď. Súčasťou súpravy je figúrka medvedíka a Máše a bohaté príslušenstvo. Otváracie dvere i okenice. Domček je vybavený zvukovými efektmi.

SIMBA Máša a medveď - Ambulancia hrací set
31,60 € 23,80 €

Máša záchranárka práve ošetruje zranených vlkov. Má k dispozícii plne vybavenú sanitku, a tak je starostlivosť o vlkov na tej naozaj najvyššej úrovni. Sanitka má sklopnú strechu a funkčné dvere.

SIMBA Máša a medveď Bábika Máša 40 cm
37,60 € 25,90 €

Bábika Máša z detského seriálu Máša a medveď. Máša je hlavná postava obľúbeného ruského animovaného seriálu. Je známa svojimi krásnymi a neprehliadnuteľnými oblečkami. Bábika má mäkké telíčko.

SIMBA Máša a medveď Bábika Máša Shake & Sound, 30 cm
30,10 € 21,90 €

Bábika Máša z obľúbeného seriálu Máša a medveď s mäkkým telíčkom. Keď s ňou zatrasieš alebo ju vyhodíš do výšky, začne sa smiať. Máša je hlavná postava obľúbeného ruského animovaného seriálu.

SIMBA Máša a medveď Zimný dom
29,70 € 22 €

Hrací set Zimný dom z obľúbeného detského seriálu Máša a medveď. Súčasťou setu je postavička medvedíka a Máše v zimnom prevedení a bohaté príslušenstvo. Tento zimný domček je skladací.

Smoby Kávový porcelánový set Máša a medveď
12 € 10,60 €

Porcelánový servis s obľúbenou Mášou a medveďom. Obsahuje súpravu 4 šálok s podšálkami, kanvičku s viečkom na kávu alebo čaj a cukorničku s viečkom. Pozvi kamarátky na popoludňajšiu párty.

SIMBA Dom Máše

SIMBA Dom Máše

Hodnotenie: 4,8
23,80 € 22 €

Hrací set Dom Máše z obľúbeného detského seriálu Máša a medveď. Súčasťou setu je figúrka Máše a bohaté príslušenstvo do domčeka. Otváracie dvere aj okenice. Otvorením zadnej časti domu získate ďalší hrací priestor.

SIMBA Dom medveďa

SIMBA Dom medveďa

Hodnotenie: 4,6
27,40 € 18,90 €

Hrací set Dom medveďa z obľúbeného detského seriálu Máša a medveď. Súčasťou setu je figúrka medveďa a bohaté príslušenstvo do domčeka. Otváracie dvere a celá zadná stena.

SIMBA Máša a medveď Plyšový medveď 40 cm
19,90 € 14,90 €

Užite si veľa zábavy s mäkučkým medvedíkom Míšom. Je to najlepší kamarát dievčatka Máše z obľúbeného ruského detského animovaného seriálu a už sa teší na ďalšie spoločné dobrodružstvo. Kam sa s ním vydáš?