Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Tím komiksových superhrdinov

**Avengers je komiksový superhrdinký tím** s rôznymi schopnostmi a vlastnou minulosťou, ktorí sa spojili aby **chránili náš svet**. Tvorcovia Stan Lee a Jack Kirby **vytvorli** v roku 1963 tím Avengers pre nakladatelstvo **Marvel**. A to v nadväznosti na úspech tímu superhrdinov Justice Leagueod DC comicks.
Upresniť parametre
LEGO Marvel Avengers 76223 Nanorukavice LEGO Marvel Avengers 76223 Nanorukavice
LEGO Marvel Avengers 76223 Nanorukavice

Prežite znovu atmosféru marvelovského filmu Avengers: Endgame s náročným, ale hodnotným modelom Nanorukavice (76223) od LEGO® Marvel určeným dospelým fanúšikom. Pestrofarebný výstavný kus je určený pre dospelých modelárov a zaujme pohyblivými kĺbovými prstami a popisným štítkom na robustnej podložke.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Marvel 76178 Redakcia Daily Bugle LEGO Marvel Avengers 76223 Nanorukavice
LEGO Marvel 76178 Redakcia Daily Bugle

V tejto úchvatnej stavebnici LEGO® Marvel Spider-Man: Redakcia Daily Bugle (76178) pre dospelých sa stretáva až 25 klasických postáv zo Spider-Manovho univerza. Ikonická budova redakcie Daily Bugle predstavuje kulisu pre klasickú komiksovú akciu s hviezdnou zostavou tých najpopulárnejších hrdinov a zloduchov z dielne Marvelu.

môžete mať 01.03

Partner: MALL
MaDe Kostým hrdina LEGO Marvel Avengers 76223 Nanorukavice
MaDe Kostým hrdina

Krásny chlapčenský kostým v modro červenej kombinácii nesmie vášmu malému chýbať. Nepremožiteľný hrdina je nevyhnutnou súčasťou každého detského karnevalu či maškarného bálu. Stačí doplniť vhodnou obuvou a kostým je kompletný.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Metal Earth Marvel Thor´s Hammer Avengers figúrka Bend and Flex Thanos – ohnivá misia
Metal Earth Marvel Thor´s Hammer

Úžasný 3D model kovového Marvel Thor´s Hammer. Všetky modely značky Metal Earthvyrezané laserom do posledných detailov. Na zostavenie modelu nie je potrebné žiadneho lepidla. Vhodné pre modelárov od veku 14 rokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Avengers figúrka Bend and Flex CAP - ľadová misia Avengers figúrka Bend and Flex Thanos – ohnivá misia
Avengers figúrka Bend and Flex CAP - ľadová misia

Tieto akčné Avengers Bend and Flex Marvel figúrky prinášajú deťom nový rozmer zábavy a to vrátane vozidla v štýle 2 v 1 s možnosťou transformácie. Figúrky Bend a Flex majú ohybné ruky a nohy. Zbierajte postavy inšpirované marvelovskými filmami a komiksmi, pričom figúrky je možné aranžovať do rôznych polôh.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Avengers figúrka Bend and Flex Thanos – ohnivá misia Avengers figúrka Bend and Flex Thanos – ohnivá misia
Avengers figúrka Bend and Flex Thanos – ohnivá misia

Tieto akčné Avengers Bend and Flex Marvel figúrky prinášajú deťom nový rozmer zábavy a to vrátane vozidla v štýle 2 v 1 s možnosťou transformácie. Figúrky Bend a Flex majú ohybné ruky a nohy. Zbierajte postavy inšpirované marvelovskými filmami a komiksmi, pričom figúrky je možné aranžovať do rôznych polôh.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Architecture 21058 Veľká pyramída v Gíze LEGO Jurassic World 76945 Atrociraptor: naháňačka na motorke
LEGO Architecture 21058 Veľká pyramída v Gíze

Podniknite nápaditú výpravu do 26. storočia pred n.l. a zažite na vlastnej koži stavbu jedného zo siedmich starovekých divov sveta s modelom Veľká pyramída v Gíze (21058) od LEGO® Architecture. Zostavte si nádherný, detailný prierezový model Veľkej pyramídy a odhaľte hlavné chodby a komory aj systém, vďaka ktorému mohlo byť možné prepravovať obrovské kamenné bloky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Jurassic World 76944 Útek T-rexa LEGO Jurassic World 76945 Atrociraptor: naháňačka na motorke
LEGO Jurassic World 76944 Útek T-rexa

Malí milovníci dinosaurov a parádnych vozidiel vo veku od 4 rokov si zostavovanie modelov zo stavebnice LEGO® Jurassic World Útek T-rexe (76944) doslova zamilujú. Obsahuje letisko s pristávacou plochou pre vrtuľník, garáž, helikoptéru, buginu a zbúrateľný plot aj figúrku T-rexe. Nechybia 3 minifigúrky – Owen Grady, Zia Rodriguezová a strážca parku – ani doplnky pre nápadité hranie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Jurassic World 76945 Atrociraptor: naháňačka na motorke LEGO Jurassic World 76945 Atrociraptor: naháňačka na motorke
LEGO Jurassic World 76945 Atrociraptor: naháňačka na motorke

Stavebnica Atrociraptor: naháňačka na motorke (76945) dá fanúšikom jedinečnú možnosť prehrávať si vzrušujúce dobrodružstvo z filmového trháka Jurský svet Nadvláda. Stavebnica obsahuje polohovateľnú figúrku atrociraptora, motorku a zostaviteľný model trhoviska s preraziteľným múrom a otočným bojiskom pre dinosaury.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Jurassic World 76946 Odchyt velociraptorov Blue a Bety LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura
LEGO Jurassic World 76946 Odchyt velociraptorov Blue a Bety

Malí milovníci dinosaurov a parádnych vozidiel si stavebnicu LEGO® Jurassic World Odchyt velociraptorov Blue a Bety (76946) doslova zamilujú. Stavebnica inšpirovaná strhujúcou scénou z filmu Jurský svet Nadvláda obsahuje model nákladiaku, motorku, dinosaurie klietku s pascou a kuracie stehienko ako návnadu pre dinosauri.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura
LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura

Fanúšikovia snímky Jurský svet Nadvláda môžu na vlastnej koži prežiť nezabudnuteľné filmové scény vďaka stavebnici Útok giganotosaura a therizinosaura (76949). Stavebnica obsahuje 2 úplne nové polohovateľné figúrky dinosaurov, model výskumného strediska a prepracovaným laboratóriom, garáž s buginou, pozorovacia veža a vrtuľník s otočnými rotormi.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Marvel 76218 Sanctum Sanctorum LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura
LEGO Marvel 76218 Sanctum Sanctorum

Zachyťte kúzlo Doktora Stranga s impozantnou stavebnicou LEGO® Marvel Sanctum Sanctorum (76218), ktorá skladá poctu majstrovi mystických umení prostredníctvom modelu pre dospelých nadšencov. Tento model rezidencie Doktora Stranga prináša nezabudnuteľné scény z filmových trhákov Avengers: Infinity War a Doktor Strange v mnohovesmírnom šialenstve od štúdia Marvel.

môžete mať 01.03

Partner: MALL