ADC Blackfire Angry Birds Orol s príveskom 14 cm
11,09 €

9,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Úžasný prívesok v podobe Mocného Orla z Angry Birds. Plyšový prívesok z príjemného materiálu vyzerá ako jedna z postavičiek z obľúbenej hry a filmu. Prívesok je vysoký 14 cm a vďaka praktickému očku si ho môžete pripnúť napríklad na batoh.


ADC Blackfire Angry Birds Ruďák s príveskom  14 cm
11,09 €

9,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Úžasný prívesok v podobe Ruďáka z Angry Birds. Plyšový prívesok z príjemného materiálu vyzerá ako jedna z postavičiek z obľúbenej hry a filmu. Prívesok je vysoký 14 cm a vďaka praktickému očku si ho môžete pripnúť napríklad na batoh.


ADC Blackfire Angry Birds Terence s príveskom 14 cm
11,09 €

9,59 €

Úžasný prívesok v podobe Terence z Angry Birds, brata Ruďáka. Plyšový prívesok z príjemného materiálu vyzerá ako jedna z postavičiek z obľúbenej hry a filmu. Prívesok je vysoký 14 cm a vďaka praktickému očku si ho môžete pripnúť napríklad na batoh.


ADC Blackfire Angry Birds Žluťas s príveskom 14 cm
11,09 €

9,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Úžasný prívesok v podobe Žluťasa z Angry Birds. Plyšový prívesok z príjemného materiálu vyzerá ako jedna z postavičiek z obľúbenej hry a filmu. Prívesok je vysoký 14 cm a vďaka praktickému očku si ho môžete pripnúť napríklad na batoh.


Karton P+P Box na desiatu Angry Birds
6,40 €

Pripravte jedlo a pitie do exkluzívneho plastového boxu na uchovanie jedla do školy alebo na voľný čas. Plastový box má na prednej strane pacičku na uzavretie, veko má obľúbenú potlač Angry Birds.


Mindok SMART - Angry Birds: Útok
14,78 €

13,30 €

Angry Birds Útok je hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Zbavte sa tých ošípaných! V tejto logickej hre musia vtáci naskákať na ošípané tak, aby všetky ošípané zmizli. Posúvajte priehľadné herné dieliky do tej chvíle, než sú všetky ošípané zakryté vtákmi.


Karton P+P Anatomický batoh PLUS Angry B Movie
40 €
37,30 €

Školský batoh s obľúbeným dizajnom Angry Birds vo filme. Ergonomicky tvarovaný batoh zaisťuje správne usadenie batoha na chrbte. Polstrovanie je z príjemného priedušného materiálu. Široké mäkčené nastaviteľné popruhy sú navrhnuté tak, aby dokonale priľnuli a rovnomerne zaťažili plecia dieťaťa. Vhodné pre deti
I. stupňa ZŠ.


Spin Master Angry Birds plyš 12,5 cm Kurča
13,67 €

11,50 €

Angry Birds plyšák Kurča tak ako ho poznáte z filmu. Plyšák je vysoký 12,5 cm. Kurča inak nazývané Žluťas pochádza z ostrova, kde žijú nelietavé, ale inak veľmi šťastné vtáky. Až na pár výnimiek.


Spin Master Angry Birds plyš 12,5 cm Red
13,67 €
13,40 €

Angry Birds plyšák Red tak ako ho poznáte z filmu o vtáčom ostrove. Plyšák je vysoký 12,5 cm. Tento večne spupný operenec Red zvaný Ruďák patrí v tropickom raji do partičky neobľúbených outsiderov.