Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Hračky zo sveta rozprávkových princezien Disney

Vlastná Disney princezná je snom každého dievčatká. V rozprávkovom svete je princezná vždy tou najkrajšou postavou. Skoro každý rok prináša spoločnosť Disney novú princeznú. Všetky ich iste poznáte. Na výber je z princezien - Locika, Merida, Ariel, Šípková Ruženka, Bella, Snehulienka, Popoluška a ďalšie.

Sortiment, kde sú tieto princezné zobrazené je veľmi široký. Urobte teda svojmu dievčatku radosť a kúpte jej hračku s jej obľúbenou princeznou.

princezny

Upresniť parametre
MaDe Kostým Šípková Ruženka DINO Disney princezny a kamaráti 4x54 dielikov
MaDe Kostým Šípková Ruženka

Ak má vaša malá princezná v obľube Šípkovú Ruženku, prečo sa jej vďaka tomuto krásnemu kostýmu nestať? Jemnú ružovú farbu v pravom princeznovskom odtieni si vaša maličká zamiluje. Stačí doplniť nežným účesom a kostým je kompletný.

môžete mať DNES

Partner: MALL
DINO Disney princezné pri vode 100XL dielikov DINO Disney princezny a kamaráti 4x54 dielikov
DINO Disney princezné pri vode 100XL dielikov

Poskladajte si obrázok troch princezien a ich kamarátov. Deti môžu skladať obrázok opakovane. Obsahuje 100 dielikov. Ide o český kvalitný výrobok.

môžete mať DNES

Partner: MALL
DINO Disney princezny a kamaráti 4x54 dielikov DINO Disney princezny a kamaráti 4x54 dielikov
DINO Disney princezny a kamaráti 4x54 dielikov

Poskladajte si obrázky 4 princezien. Tieto detské puzzle obsahujú 4 obrázky. Deti môžu skladať obrázky opakovane. Každý motív sa skladá z 54 dielikov. Jedná sa o český kvalitný výrobok.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Ravensburger Princezné 3 x 49 Bestway Nafukovací matrac s povrázkom - Princess
Ravensburger Princezné 3 x 49

Detské puzzle s tromi motívmi princezien známych z Disney rozprávok. Deti si môžu na obrázkoch poskladať Popolušku na bále, Snehulienku v lese alebo Ariel v mori s rybičkami.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bestway Detský bazén Disney Princess Bestway Nafukovací matrac s povrázkom - Princess
Bestway Detský bazén Disney Princess

Rozprávkový nafukovací bazénik Princess o veľkosti 122 × 25 cm ocení každá malá princezná. Bazénik má vodné kapacitu 167 l. Vhodné pre deti od 3 rokov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Bestway Nafukovací matrac s povrázkom - Princess Bestway Nafukovací matrac s povrázkom - Princess
Bestway Nafukovací matrac s povrázkom - Princess

Nafukovací matrac Princess s priehľadom v úrovni hlavy dáva možnosť pozorovania všetkého čo sa odohráva pod hladinou. Špagát s lankom je upevnený v pevnom, plastovom ušku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
MaDe Kostým Snehulienka, XS LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva
MaDe Kostým Snehulienka, XS

Dievčenský kostým Snehulienky je krásna maska na maškarný ples. V balení dievčatká nájdu známe šaty s golierom a čelenku. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva
LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva

Objavte knihu ukrývajúcu mikrosvet plný zábavy! Vydajte sa ďaleko za hranice kráľovstva Arendelle do čarovného lesa s Disney postavou Elsou. Čaká tam na vás Nokk, tajomný vodný duch, ktorý sa svojimi schopnosťami vyrovná Else. Keď je práve zamrznutý, rád vozí Elsu na svojom chrbte severskou krajinou. Ale opatrne – prieskum Severu vyžaduje odvahu a pomoc priateľov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43198 Anna a zámocké nádvorie LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva
LEGO Disney Princess 43198 Anna a zámocké nádvorie

V Arendelle nastal čas osláv úrody a Disneyho Anna už čaká vo svojich diamantových šatách pri fontáne! Postavte si túto stavebnicu LEGO® Disney a užite si srandu spolu s Annou a mlokom Brunim. Akonáhle festival skončí, je možné zo spodnej časti fontány a šiat Anny vytvoriť krabičku v tvare diamantu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43199 Elsa a zámocké nádvorie LEGO Disney Princess 43205 Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku
LEGO Disney Princess 43199 Elsa a zámocké nádvorie

Pridajte sa k Disneyho Else, ktorá sa vo svojich „diamantových“ šatách prechádza okolo fontány na nádvorí ľadového zámku. Postavte si túto stavebnicu LEGO® Disney a užite si dobrodružstvo s Elsou a snehuliačikom. Akonáhle sranda skončí, môžete zo spodnej časti fontány a šiat Elsy vytvoriť krabičku v tvare diamantu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43204 Zábava na zámku s Annou a Olafom LEGO Disney Princess 43205 Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku
LEGO Disney Princess 43204 Zábava na zámku s Annou a Olafom

Očarte deti od 4 rokov a podporte rozvoj ich staviteľských zručností modelom Zábava na zámku s Annou a Olafom (43204) od LEGO® ǀ Disney. Tešiť sa dá na 2poschodový zámok, tanečnú sálu s otočným parketom, minibábiku Anny a figúrky LEGO Olafa a Kjekka. Nechýbajú ani interaktívne digitálne pokyny.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43205 Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku LEGO Disney Princess 43205 Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku
LEGO Disney Princess 43205 Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku

Deti a fanúšikovia štúdia Disney od 6 rokov sa môžu tešiť na neobmedzenú porciu herných možností v tejto stavebnici Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku (43205) od LEGO® Disney Princess™. Chýbať nesmie model zámku, 5 minibábiek a 5 figúrok LEGO zvierat.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL