Jack Wolfskin detské kraťasy SUN SHORTS K-60%
29,95 € 11,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské kraťasy SUN SHORTS K od značky Jack Wolfskin sú skvelou voľbou pre horúce letné dni. Či už ste niekde na pláži alebo v horách, tieto kraťasy budú pre vaše deti pohodlné. Sú vyrobené z nylonovej tkaniny Suplex, ktorá je odolná a má vysokú ochranu proti UV žiareniu.

Jack Wolfskin dievčenské kraťasy SUN SHORTS K-60%
29,95 € 11,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské kraťasy SUN SHORTS K od značky Jack Wolfskin sú skvelou voľbou pre horúce letné dni. Či už ste niekde na pláži alebo v horách, tieto kraťasy si dievčatá obľúbia. Sú vyrobené z nylonovej tkaniny Suplex, ktorá je odolná a má vysokú ochranu proti UV žiareniu.

Nike chlapčenské šortky NSW CLUB SHORT-60%
26,90 € 10,75 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské šortky od značky Nike z fleecového materiálu príjemného k pokožke. Zloženie z 80% bavlny a 20% polyesteru. Elastický pás príjemne sadne a neškrtí. Pre väčšiu istotu je tu ešte sťahovacia páska. Bočné vrecká na drobnosti. Logo s nápisom v prednej časti.

Nike dievčenské šortky NK DRY SPRINTER SHORT-40%
19,90 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské šortky od značky Nike s vykrojením pre plynulý pohyb pri behaní bez obmedzenia. Materiálové zloženie zo 100% recyklovaného polyesteru, ktorý vás udrží v suchu a má rovnako dokonalú savosť. Sťahovací pas pre preferované nastavenie. Vnútorná šev s dĺžkou 8 cm so skvelou pevnosťou.

Puma chlapčenské kraťasy ESS + Summer Shorts Cat B Dark Denim-60%
23 € 9,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské kraťasy ESS + Summer Shorts Cat B Dark Denim od známej značky Puma prináša chalanom skvelý komfort a pohodlie počas športových aktivít. Kraťasy majú vysoký elastický pás. Ľavá nohavica je na prednej strane zdobená logom značky.