JACKY chlapčenské nohavice LUMBERJACK
14 €

Novinka

Chlapčenské teplákové nohavice od značky Jacky sú vyrobené z bavlneného príjemného materiálu, ktorý dieťaťu zaistí prirodzený komfort. Jednofarebné dizajnové tepláčiky pohodlného strihu pre mnohé dobrodružstvá majú v páse aj na nohaviciach pružný náplet.

JACKY chlapčenské kraťasy
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské kraťasky od značky Jacky urobia fešáka z každého malého chlapca. Príjemný materiál zaistí pohodlie vášmu drobčekovi po celý deň. Ideálne do horúceho letného počasia. Kraťasy sú zdobené vreckom v dizajne hlavy psíka.

JACKY chlapčenský dojčenský overal BASIC LINE
19,60 €

Chlapčenský dojčenský overal BASIC LINE značky Jacky je ideálnou voľbou pre spokojný spánok či leňošenie vašich chlapčekov. Príjemný materiál dodá ešte väčší pocit pohodlia po celú dobu nosenia. Vďaka skrytému zipsu po celej dĺžke bude obliekania a prebaľovanie jedna radosť aj uprostred noci.

JACKY chlapčenský overal

JACKY chlapčenský overal

Hodnotenie: 4,3
19,90 €

Chlapčenský bavlnený overal je ako stvorený pre pokojné noci. Vďaka zipsu je nočné prebaľovanie hračkou.

JACKY chlapčenský set 2ks podbradníkov
11,90 €

Krásny chlapčenský set dvoch podbradníkov od značky Jacky. Už sa nemusíte obávať jedla či mliečka na oblečení, s týmito bavlnenými podbradníkmi bude oblečenie vášho chlapca aj po jedle čisté. Podbradníčky je tiež možné využiť ako plášte na sliny v čase rastu zúbkov.

JACKY detský dojčenský overal BASIC LINE
16,30 €

Detský dojčenský overal BASIC LINE značky Jacky je ideálnou voľbou pre spokojný spánok či leňošenie vašich bábätiek. Príjemný bavlnený materiál dodá ešte väčší pocit pohodlia po celú dobu nosenia. Vďaka skrytému zipsu po celej dĺžke bude obliekania a prebaľovanie jedna radosť aj uprostred noci.

JACKY dievčenské kraťasy
10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské kraťasky od značky Jacky pristanú každej malej slečne. Príjemný materiál zaistí pohodlie vášmu drobčekovi po celý deň. Ideálne do horúceho letného počasia. Jednofarebný dizajn s potlačou vhodný k akémukoľvek tričku, tielku.

JACKY dievčenské tričko
8,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne tričko s roztomilým srdiečkom je správnou voľbou pre vašu malú parádnicu. Tričko je vyrobené z kvalitného materiálu.