COLUMBIA detské lyžiarske nohavice Bugaboo II-40%
69,10 € 41,45 €

Akcia

Detské nohavice Columbia sú navrhnuté špeciálne pre deti, ktoré milujú sneh. Poskytnú im perfektnú ochranu v drsných poveternostných podmienkach. Sú vodotesné, aby vaše dieťa bolo vždy v suchu. Sú tepelne izolované, aby bolo zároveň neustále v teple. Pre zvýšenie bezpečnosti majú reflexné detaily, pre zvýšenie možného obsahu vreciek majú naozaj veľké vrecká.

COLUMBIA chlapčenská bunda Gyroslope-40%
88,30 € 52,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Základným prvkom u búnd pre deti je univerzálnosť. Bunda Columbia Gyroslope snúbi vysoko kvalitné vodeodolné látky a syntetickú izoláciu, vďaka nim udrží vášho chlapca vždy v suchu a teple. Nastaviteľná kapucňa a ochrana brady ponúka možnosť sa poriadne zababušiť, takže môžete v kľude relaxovať s vedomím, že vaše dieťa nenachladne ani pri tom najbláznivejšom dobrodružstve.

COLUMBIA chlapčenské tričko Columbia Sandy Shores s faktorom UPF 50-60%
30,90 € 12,35 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské tričko je vyrobené z tkaniny Omni-Wick, ktorá zaisťuje rýchle odparovanie vlhkosti od tela. Úprava Omni-Shade blokuje škodlivé UV žiarenie a chráni pokožku. Columbia chlapčenské tričko Columbia Sandy Shores s faktorom UPF 50 má dlhé rukávy a je opatrené otvormi pre palce.

COLUMBIA Chlapčenské tričko Ranco Lake-60%
19,90 € 7,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské tričko je vyrobené z tkaniny Omni-Wick, ktorá zaisťuje rýchle odparovanie vlhkosti od tela. Súčasťou je potlač s prírodným motívom. Columbia Chlapčenské tričko Ranco Lake s krátkym rukávom nájde využitie pri najrôznejších aktivitách.

COLUMBIA dievčenský kabátik Carson Pass-23%
88,20 € 67,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento módny dievčenský kabátik Columbia dodá vášmu dobrodružnému dievčatku pocit pohody. Vďaka kapucni s odnímateľnou štýlovou a syntetickou kožušinou a vreckami s dvojitou fleecovou podšívkou nebude mrznúť, ani keď doma zabudne čiapku i rukavice.